Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

nu e cu circuit închis, dar preferă să fie vizitată de cei care au mai făcut-o și pe care nu i-a trecut pe „lista neagră”.

cred că ține numerele notat pentru cei cu care nu s-a înțeles. și mai memorează și clienții fideli...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu e cu circuit închis. Ultima oara când am fost la ea, a făcut o grămadă de figuri.... Ca asa nu poate, asa nu vrea, asa nu-i place.. Etc

Adică dacă tot îți dau o grămadă de bani, contează sa îmi placa mie, nu ți-e ca nu am venit sa te agat...

Alta pe lista, cautam :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

post-163921-0-01657000-1537658474_thumb.jpgAm fost la Vanessa acum o luna ...activa in locatia din zona Inter ...programare sms parca ...oricum , usor de ajuns daca stii zona , dar mai greu cu parcarea ...eu am lasat masina pe Cantemir si am mers o statie cu metroul...

locatia - 8- o garsoniera in bloc vechi  , relativ ok ca dotari , dar cu un lift care se misca greu...

Vanessa - 8,5- fatza bust - 10 !!! o dulceatza de fata ...dar zona bazinului ca de adolescenta in curs de maturizare ...

GFE-8-oarecum rezervata , comunicare minimala , sarut usor pe buze...

Igiena-8-cred ca inca nu rezolvase problema prosoapelor ...igiena ei ok !

ON-9- suge pula bine , linge coaiele , tentative de deep ...destul de ok ...

NP-9-pizda stramta , nu comenteaza pozitiile , aluneci bine in ea si o simti pe pula ...

AN-9-O baga bine si in cur ...o am mai mare si nu a rezistat prea mult ...am finalizat ON unde o tine bine in gura la supt ...

de recomandat -da ...dar te simti cam **spam editat** cu ea !miniona cu apect de adolescenta ...

de  revenit - cred ca ma tenteaza sa mai trec pe la ea ...este inca la categoria fresh !!! 

cadou-200RON/FIN...post-163921-0-01172700-1537660118_thumb.jpg

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Hei buna! Nici chiar asa in lenjerie intima cred ca e ok:) mie imi place sa pastrez ct d ct "misterul" nu sa si fca l..a potentialul client pana sa ajunga la mn:))

write here to give information about the location, the working hours, if you are availablein  week end and also when you take a break or you are out of the city. thank you

Link spre comentariu

Ba dati.va in pula mea de tarani. Vreti sa aibe fata 100 de geluri de dus si prosoape dalea mari.. Așa tare va imputiti dupa o partida de sex?.. Dati.va in pula mea, sampon nu vreti? Ca unii va spalati si pe cap. Dati.va jos mararul si flocii de pe voi. Si pe limba aveti floci si va luati mereu de curve. Apa si sapun nu va mai ajunge?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba dati.va in pula mea de tarani. Vreti sa aibe fata 100 de geluri de dus si prosoape dalea mari.. Așa tare va imputiti dupa o partida de sex?.. Dati.va in pula mea, sampon nu vreti? Ca unii va spalati si pe cap. Dati.va jos mararul si flocii de pe voi. Si pe limba aveti floci si va luati mereu de curve. Apa si sapun nu va mai ajunge?

 

Ia gata ma , ca l-ati enervat pe NEMO , plm ... mai vreti sa va si spalati ? pai ce-i asta .. :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...