Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit ieri la Vanessa dupa ce am citit ca a schimbat locatie si a fost mult mai ok. O mai vizitasem in vara, dar deasura benzinariei cu mult zgomot si mediul de acolo nu am avut o performanta asa buna cat sa mai pun si pe forum.
Programarea facuta prin SMS si intr-o ora eram la ea.
Despre noua locatie, vad ca lumea zice pe langa Inter... eu am fost pe Calea Victoriei, mai aproape de Ateneul Roman.
Este o garsoniera intr-un bloc vechi, spatioasa (sufrageria si bucataria 2in1), nu te simti ca in cusca.

Baia 5: destul de mica, si nu prea ai loc, problema in continuare cu lispa papucilor si apa peste tot, mai bine sa fi pregatit de acasa decat sa faci balet prin baie.

GFE 9: in limitele "meseriei", nu e lipicioasa dar reuseste sa te faca sa te simti placut langa ea. Nu mi s-a parut "absenta" sau cum am mai citit in alte recenzii. Ceva mai rece la inceput, dar poate ca si de la vreme :) Am luat-o in brate si am pupat-o, raspundea si ea cu mici pupaturi, apoi a coborat mana la soldat si s-a jucat cu el, suficient cat sa il aprinda.

N: 8 Am trecut direct la normal, in misionar. Este strampta si o ia mai greu la inceput, dupa cateva miscari intri bine de tot si ii dai toata pl. M-am oprit dupa cateva minute ca simteam ca imi potoleste pofta. Mi-am tras rasuflarea apoi am rugat-o sa se intoarca. Stia deja ce urmeaza, asa ca incerca sa se umezeasca cu ... scuipat.

AN: 9.5 Cu tot cu lipsa de lubrifiant, am intrat destul de puternic in ea, in prone-bone si cu o perna sub ca sa fie la nivelul corect. Dupa cateva minute era destul de clar ca o durea si m-a rugat sa scot sa poata sa o mai "unga". Am reintrodus-o dar observam ca tot o doare asa ca am schimbat pozitia in misionar anal. Mult mai ok, am stat deep si dadeam cu tot ce am, simtea si ea cum se largeste dar fara durere de data asta

ON: 10 Am terminat glorios in prezervativ in timp ce imi facea un oral demential si eu ma jucam cu funduletul ei.

Daca ar mentine si contact vizual in misionar, ar fi de exceptie.
De revenit: dap
Cadou: 300RON/h

  • Like 5
Link spre comentariu

If u really interested u take quick look of my topic and call me for more details that are not listed or any other thing u want to know and schedule a meeting! Not loosing time and complaining on forum

Și tu răspunzi doar la ultmiul comentariu și pe restul te faci că nu le vezi. Sau.. răspunzi selectiv..

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am să fac o recenzie...nu prea obisnuiesc să fac asta. Am fost cazat la un hotel in centru, discutam prin sms preț, durata etc. I-am zis sa urce sus, fiind după ora 12 noaptea ușa de la intrarea hotelului era închisă. A venit acolo a sunat dar receptionerul n-a lăsat-o să urce... mă sună și mă întreabă daca pot coborî jos...Cobor jos receptionerul mă trage la o parte... si-mi spune :" fata este sub influența drogurilor dacă urcati sus o faceți pe răspunderea dumneavoastra. Ce pot să vă zic...mai bine o trimiteam acasă, era praf... Am întrebat-o dacă a luat ceva...A zis "nu, am băut ceva inainte". Intr-un final a recunoscut că a fumat ceva de dimineață... n-am putut face mai nimic pentru ca nu ma simteam bine cand am văzut-o cum arată. Mai ales cand s-a dezbrăcat( foarte slabă, în partea intimă era iritată zici că era ușor tăiată...n-am mai vazut asta.. nimic in plus de spus. Este alegerea voastră dar eu cred că o drogheaza cineva si o trimite la produs

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...