Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

Eu am plecat cand am vazut ce eczeme are la gura si pe fata,era maxim de drogata ...

Am rugamintea sa nu mai Inventezi lucruri neadevarate si sa confirme cine a fost ca n am nimic p fata .dar ce sa ti cer ai vazut ca acum e curat(chem o doamna si intretin si eu) covor in baie papuci prosoape curate toate conditiile preturi noi pt clienti care nu vor total si ca arat si eu altfel si ce ai zis nu e bine pt ale tale

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am rugamintea sa nu mai Inventezi lucruri neadevarate si sa confirme cine a fost ca n am nimic p fata .dar ce sa ti cer ai vazut ca acum e curat(chem o doamna si intretin si eu) covor in baie papuci prosoape curate toate conditiile preturi noi pt clienti care nu vor total si ca arat si eu altfel si ce ai zis nu e bine pt ale tale

Am fost acum o săptămână. Foarte vizibilă îmbunătățirea situației locației, clar. Și a atenției ei pentru aceste detalii.

Cât privește fata în sine, nu am găsit nimic nasol, nici fizic nici la comportament.

 

Cat privește partea cu servicii și tarife, nu e nicio schimbare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am rugamintea sa nu mai Inventezi lucruri neadevarate si sa confirme cine a fost ca n am nimic p fata .dar ce sa ti cer ai vazut ca acum e curat(chem o doamna si intretin si eu) covor in baie papuci prosoape curate toate conditiile preturi noi pt clienti care nu vor total si ca arat si eu altfel si ce ai zis nu e bine pt ale tale

Nu inventez absolut nimic.Ai coborat sa-mi deschizi ca nu mergea interfonul,am urcat cu tine in lift si erai rujata inclusiv pe langa buze si aveai si niste pete rosii in jurul gurii si pe obraji.Te holbai la mine intr un mod straniu si te am intrebat ce ai vazand clar cat esti de drogata ,mi-ai raspuns pe un ton neprietenis “nimic!” Apoi te am intrebat de ce vorbesti asa si mi-ai replicat “ asa vorbesc io?” .Intre timp am coborat din lift si am hotarat sa fac cale intoarsa,in timp ce tu ai intrat in apartament .E foarte clar ca esti tulburata..ori din cauza drogurilor,ori din cauza cuiva care te obliga sa faci asta...ori din ambele motive !

Link spre comentariu

Nu inventez absolut nimic.Ai coborat sa-mi deschizi ca nu mergea interfonul,am urcat cu tine in lift si erai rujata inclusiv pe langa buze si aveai si niste pete rosii in jurul gurii si pe obraji.Te holbai la mine intr un mod straniu si te am intrebat ce ai vazand clar cat esti de drogata ,mi-ai raspuns pe un ton neprietenis “nimic!” Apoi te am intrebat de ce vorbesti asa si mi-ai replicat “ asa vorbesc io?” .Intre timp am coborat din lift si am hotarat sa fac cale intoarsa,in timp ce tu ai intrat in apartament .E foarte clar ca esti tulburata..ori din cauza drogurilor,ori din cauza cuiva care te obliga sa faci asta...ori din ambele motive !

Ma holbam la tn? Ma faci sa rad. Da ce voiai sati spun bine ai venit dragule? Daca un client d mai sus care a venit de mai multe ori zice ca s a inbunatatit locatia si n a fost mimic gresit in comportamentul sau fizicul meu pe cine sa credem..dracule?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma holbam la tn? Ma faci sa rad. Da ce voiai sati spun bine ai venit dragule? Daca un client d mai sus care a venit de mai multe ori zice ca s a inbunatatit locatia si n a fost mimic gresit in comportamentul sau fizicul meu pe cine sa credem..dracule?

Te droghezi sau nu?

Link spre comentariu

V ati obisnuit unii dim voisa va canta curvele in struna si aveti pretentia sa fim mai educate decat voi.cum ma tratezi asa te tratez daca tu esti arogant si ma privesti de sus ce Ai dori sa primesti din partea mea?? M am dus in apartament ca stiam ca nu ramai si nici nu mi doream sa am de a face cu unul ca tine ce voiai sa fug dupa tine in lift? Daca noi suntem neepilate de 2 zile -8la igiena in schimb voi puteti sa veniti cu floci de poti sa le faci impletituri ca deh sunteti barbati si de ce sa va epilati.cu scame in buric si etcetera

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu m am drogat niciofata si nici n are relevanta intrebarea. Din moment ce eu am spus lucruri cu relevanta si u o tii pe ideea asta e clar ca vrei sa mi faci rau

Nu vreau sa ti fac nici un rau.Eu am scris doar cauza care m-a determinat sa nu raman la o intalnire cu tine,iar tu m-ai contrazis

Link spre comentariu

Deci nu infirimi ca te droghezi :)

Tocmai ce ti ziceam. Eu am zis ca un om serios activ p forum zice ca s a inbunatit tot si nimic gresit -nici fizicul nici comportament. Si u insisti p ideea asta:" te droghezi?". Pai e clar cu ce scop faci comentariile astea,sa ma denigrezi
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

V ati obisnuit unii dim voisa va canta curvele in struna si aveti pretentia sa fim mai educate decat voi.cum ma tratezi asa te tratez daca tu esti arogant si ma privesti de sus ce Ai dori sa primesti din partea mea?? M am dus in apartament ca stiam ca nu ramai si nici nu mi doream sa am de a face cu unul ca tine ce voiai sa fug dupa tine in lift? Daca noi suntem neepilate de 2 zile -8la igiena in schimb voi puteti sa veniti cu floci de poti sa le faci impletituri ca deh sunteti barbati si de ce sa va epilati.cu scame in buric si etcetera

-nu am fost deloc arogant,tu erai necomunicativa

-mananci cacat ca nu voiai sa ai de-a face cu mine

-nu mi doream sa fugi dupa mine pentru ca oricum eu am decis sa plec si n as fi ramas oricum

-aduci alte aberatii in discutie pe care eu nu le-am expus vis a vis de epilat si asa mai departe,dar probabil ai gasit un moment sa-ti spui supararile fata de clientii neingrijiti

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Tocmai ce ti ziceam. Eu am zis ca un om serios activ p forum zice ca s a inbunatit tot si nimic gresit -nici fizicul nici comportament. Si u insisti p ideea asta:" te droghezi?". Pai e clar cu ce scop faci comentariile astea,sa ma denigrezi

Drogurile nu prea conteaza ca e pe sanatatea ta dar eczemele alea poti usor sa dovedesti cu o poza in care se vede clar gura. Ai mai avut tu poze cu jumatatea inferioara a fetei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tocmai ce ti ziceam. Eu am zis ca un om serios activ p forum zice ca s a inbunatit tot si nimic gresit -nici fizicul nici comportament. Si u insisti p ideea asta:" te droghezi?". Pai e clar cu ce scop faci comentariile astea,sa ma denigrezi

Serios pentru ca iti convine tie,sau poate chiar asta e parerea lui..nu trebuie sa semene cu a mea,lana una-alta el are contul de 1 an ,eu de 7 ani ;)

Link spre comentariu

-nu am fost deloc arogant,tu erai necomunicativa

-mananci cacat ca nu voiai sa ai de-a face cu mine

-nu mi doream sa fugi dupa mine pentru ca oricum eu am decis sa plec si n as fi ramas oricum

-aduci alte aberatii in discutie pe care eu nu le-am expus vis a vis de epilat si asa mai departe,dar probabil ai gasit un moment sa-ti spui supararile fata de clientii neingrijiti

1) scrie in recenzii ca nu sunt genul care vorbeste de dragu de a vb ca sa faca conversatie banala ce voiai sa vb cu tn in lift.esti arogant degeaba spui stiu sa simt omul bum si cel rau.daca stii cum sa ma iei ma destind,cum au facut si Altii

2)pt 1-3 mil nu vr sa stau cu un arogant care se uita cu scarba la mn nici daca n as avea niciun cln in ziua respectiva de abia ti am aruncat o privire si zici ca MA holvam la tn.te vezi prea important

3)stiam ca pleci.nu ma intereseaza,urmatorul."nu mi am dorit sa fugi dp mn oricum nu m as fi intors " -tu iti dai seama ca nicio curva nu fuge dupa unu dar esti arogant de unde si vba asta

4)nu sunt aberatii din pacate sunt lucruri reale ce au legatura Una cu alta

Apoi,ai vazut vreodata un om drogat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...