Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Tipul asta are tulburari, sufera de personalitate multipla in genul "SPLIT", si-a facut clone. De fapt e acelasi individ, are conturi multiple si creaza divergente si contradictorii cu el insusi. Am verificat dupa IP. Probabil e un frustrat in viata reala, iar in mediul virtual incearca sa se remarce, provocand conflicte si circoteca, isi da singur reply, da minusuri nejustificate la membrii vechi, care au contribuit la acest forum. Probabil are sustinerea adminului, pentru ca astfel nu-mi explic de ce ii este permis asa ceva, practic incalca toate regulile.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Bravo inca o data ca ai postat despre problema , ca sa fie colegii atenti.

Offtopic: ce pula mea nu inteleg este de ce sunt pe aici cativa cretini (gen xoxo si clonele lui cu care se injura pe el insusi) care incearca sa creeze diversiuni ieftine cand atentia trebuie sa fie pe situatia lui @Alex1199 si Vanessa respectiv curva X

Ai perfecta dreptate!
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata https://nimfomane.com/forum/topic/136523-vanessa-0733182003/

 

Am facut un mic rezumat din ce amnvazuut eu si la altii. Daca aveti de postat nu ezitati

 

Foarte corect rezumatul. Eu nu inteleg cum de unii se incumeta sa mai mearga la drogata asta sictirita. Acum ca are si gonoree (sau ce-o avea ) meniul e complet.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e nevoie si de circari sa intretina atmosfera

 

 

faza e ca citind cu atentie acest topic, nu e caz de caterinca, ceea ce xoxo nu intelege. Sa te bucuri de suferinta altuia (nu zic de tine, de maimuta egocentrista xoxo) zice multe depre el. Asta cu a doua personalitate pe forum , in realitate usa de biserica nu exista....nici psihiatrii nu il mai fac bine pe asta :(

 

 

Nu stiu care ce si cum .. toti avem problemele noastre la cap, dar m-am saturat de tot felu de idioti care fac glume nesarate sau abuzeaza topicul unei fete doar pt ca nu sunt ei pesti lor sau alte cacaturi ... eu unu sunt PENTRU LEGALIZAREA PROSTITUTIEI, este problema lor ce fac cu gaura lor si tot problema lor ce fac cu bani. In schimb nu suport pesti care scot fete la produs doar doar sa aiba si ei o chifla in burta. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

Tipul asta are tulburari, sufera de personalitate multipla in genul "SPLIT", si-a facut clone. De fapt e acelasi individ, are conturi multiple si creaza divergente si contradictorii cu el insusi. Am verificat dupa IP. Probabil e un frustrat in viata reala, iar in mediul virtual incearca sa se remarce, provocand conflicte si circoteca, isi da singur reply, da minusuri nejustificate la membrii vechi, care au contribuit la acest forum. Probabil are sustinerea adminului, pentru ca astfel nu-mi explic de ce ii este permis asa ceva, practic incalca toate regulile.

 

despre cine vorbesti ??

  • Minus 1
Link spre comentariu

e nevoie si de circari sa intretina atmosfera

 

 

 

faza e ca citind cu atentie acest topic, nu e caz de caterinca, ceea ce xoxo nu intelege. Sa te bucuri de suferinta altuia (nu zic de tine, de maimuta egocentrista xoxo) zice multe depre el. Asta cu a doua personalitate pe forum , in realitate usa de biserica nu exista....nici psihiatrii nu il mai fac bine pe asta :(

 

La sectiunea caut sponsor se scria de una cu hiv si xoxo se bucura de necazul altora

 

 

Tipul asta are tulburari, sufera de personalitate multipla in genul "SPLIT", si-a facut clone. De fapt e acelasi individ, are conturi multiple si creaza divergente si contradictorii cu el insusi. Am verificat dupa IP. Probabil e un frustrat in viata reala, iar in mediul virtual incearca sa se remarce, provocand conflicte si circoteca, isi da singur reply, da minusuri nejustificate la membrii vechi, care au contribuit la acest forum. Probabil are sustinerea adminului, pentru ca astfel nu-mi explic de ce ii este permis asa ceva, practic incalca toate regulile.

Asta face de ff multi ani, xoxo vorbeste cu clonele lui, e schizofrenic. Sefia inchide ochii cica trafic
  • Like 2
Link spre comentariu

Tipul asta are tulburari, sufera de personalitate multipla in genul "SPLIT", si-a facut clone. De fapt e acelasi individ, are conturi multiple si creaza divergente si contradictorii cu el insusi. Am verificat dupa IP. Probabil e un frustrat in viata reala, iar in mediul virtual incearca sa se remarce, provocand conflicte si circoteca, isi da singur reply, da minusuri nejustificate la membrii vechi, care au contribuit la acest forum. Probabil are sustinerea adminului, pentru ca astfel nu-mi explic de ce ii este permis asa ceva, practic incalca toate regulile.

e un handicapat xoxo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

despre cine vorbesti ??

de obicei cine intreaba si se simte. pe astia ii cunosti? aceste clone iti sunt cunoscute? iti trebuie mult timp liber si lipsa de perspective in viata ca sa-ti pierzi timpul cu asa ceva...dar cel mai probabil e pe fond psihic

stiu ca automatizarea isi are rolul ei

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:in rond
  • Oras:in rond

 

de obicei cine intreaba si se simte. pe astia ii cunosti? aceste clone iti sunt cunoscute? iti trebuie mult timp liber si lipsa de perspective in viata ca sa-ti pierzi timpul cu asa ceva...dar cel mai probabil e pe fond psihic

stiu ca automatizarea isi are rolul ei

 

 

nu-mi dau seama daca esti la fel de rupt ca pizdadera aka catelu ajutator da comunitate despre ale carui clone ai scris aicea si crezi ca e vorba despre mine.. sau esti subtil ironic la adresa lui - daca esti suptil ironic sa stii ca nu-si da seama prostu :(

 

mai adauga amun ra, piata sud, dan vio, dandare mortii lui, not secure + multe altele la care nu stau sa ma gandesc acum ca am niste treaba (ma pregatesc sa-l fut in cur pe unu ) si ai obtinut tabloul complet al unui psihopat lol

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

De fapt, le-am scris pe whatsapp, vineri, in timp ce mergeam spre doctor ca am simptomele respective si ce cred ca am. Sa mearga sa se verifice.

Ce a fost rezultatul? Si ce semptome aveai? Sa stim toti. Ms

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce a fost rezultatul? Si ce semptome aveai? Sa stim toti. Ms

Rezultatul analizelor a fost postat 2 pagini mai in spate. La fel si simptomele: usturime la urinat si o secretie galbena care curgea din pula.

Uite postul: https://nimfomane.com/forum/topic/113667-vanessa-18-ani-0733182003-si-0732612369/?p=5687866

 

Omul a aruncat bomba și a lăsat fraierii să facă show după. Nu cred că are ce să îți zică acum.

Sa mori tu? Ce pula mea vrei sa fac mai mult? Cred ca trebuia sa iti zic sa vii sa imi sugi pula cand era plina de secretie gonoreica.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Rezultatul analizelor a fost postat 2 pagini mai in spate. La fel si simptomele: usturime la urinat si o secretie galbena care curgea din pula.

 

 

 

Sa vina unul acum sa intrebe pe unde curgea secretia din pula.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Deși obișnuia să își schimbe foarte des „biroul”, observ că a rămas tot lângă Vitan de ceva vreme, și e în activitate. Dacă ar fi ea o sursă de infecție ar mai fi răsărit cazuri, că pare destul de ocupată/frecventată.

Nu am fost de mult la ea dar am sunat și am vorbit cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...