Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Deși obișnuia să își schimbe foarte des „biroul”, observ că a rămas tot lângă Vitan de ceva vreme, și e în activitate. Dacă ar fi ea o sursă de infecție ar mai fi răsărit cazuri, că pare destul de ocupată/frecventată.

Nu am fost de mult la ea dar am sunat și am vorbit cu ea.

 

Asta eram si eu curios a mai fost cineva la ea recent ? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Asta eram si eu curios a mai fost cineva la ea recent ? 

da, am fost eu si am avut aceeasi problema.

 

nu mai am parola pentru a vizualiza analizele sa le postez.

 

tratament cu azitromicina 7 zile :)

  • Like 4
Link spre comentariu

riscul cand futi in pizda neprotejat e si mai mare

Stai sa vezi riscu cand dai 5 mii da betze sa futi neprotejat pe o proasta **spam editat** din minele din vulcan care asi baga servetele an pisda ca in caz ca ati dai drumu an ea sa nu ramana gravida, ca asa o anvatat da la adina milf. Pacat ca bibanu si-o dat drumu an ea si o trebuit sa ai avorteze icrele
Link spre comentariu

Xoxo ne zici ca defapt ca cei 2 patiti: Alex1199 si boo123 au futut-o neprotejat in pizda ? Cam asta se intelege cu subtilitatile tale

xoxo e un dobitoc,  sa nu crezi nimic ce scrie pe forum. E doar un troll obosit fara scop in viata care face misto de altii care chiar fut cu adevarat

  • Like 2
Link spre comentariu

Xoxo ne zici ca defapt ca cei 2 patiti: Alex1199 si boo123 au futut-o neprotejat in pizda ? Cam asta se intelege cu subtilitatile tale

 

inseamna ca sunt prea suptil.. mesajul era pentru catelu care n-are curaj sa scrie da pa contu lui si scrie de pe o clona

daca tot e prost hai sa mai fiu o data suptil : bag pulan ma-sa lu ala care are multe conturi pe forum

Link spre comentariu
  • Oras:Jakarta
  • Oras:Jakarta

inseamna ca sunt prea suptil.. mesajul era pentru catelu care n-are curaj sa scrie da pa contu lui si scrie de pe o clona

daca tot e prost hai sa mai fiu o data suptil : bag pulan ma-sa lu ala care are multe conturi pe forum

 

tu ai o problema la cap nu gluma

 

pre_1562316637__nimfo-header2.jpg

 

poti face ceva in privinta trollului xoxo ?

  • Like 1
Link spre comentariu

am mai multe probleme dar **spam editat**e si nu la cap

stii ce zic ? =))

bai nene tu ai probleme mai mari de atat, esti in perioada de negare. Acuzi pe unii ca fac sex normal neprotejat si pe urma o dai la intors.  Ai un interes aici sa schimbi atentia de la problema reala de pe acest topic, problema Vanessei...

Link spre comentariu

n-acuz pa nimeni ma doare fix in pula asta mare de aia care o fute neprotejat lol

in ce lume traiesti bai hamal ? cum ar putea pe mine smecheru interlopu xoxo sa ma intereseze de un distrus ca tine care ii ia toate pizdele mintile si le fute neprotejat ?? =)) si dupa aia ia toate boalele si se plange ca fac eu misto de el ???

Link spre comentariu

am mai multe probleme dar **spam editat**e si nu la cap

stii ce zic ? =))

Adievarat, iesti un procies antreg di a parcurgi anainti di a futi o **spam editat**.

Pi langa drumu la banca cu banii pi care ai scoti 6 zili ca bancomatu ati da maximim 4000 di liei pi zi, mai trebi sa shi compiensezi la curs cand ai schimbi in ieuro.

Dara shiel mai important iesti antai si va fashieti analizili amandoi anainti di a fii diacord si vi futiti niprotiejat an pizda

Oricum cum plm si ti futi niprotiejat cu o curva fara analizi? Sa vie maniviela15 si ni lamuriasca daca iel o sherut analizili la antonia di la miec atunshi cand i-o propus la a triia antalniri

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ignorand trolii care au deviat si acest topic care era de interes in a lamuri lumea pe aici...pana acum 2 persoane care spun ca au luat de la vanessa boli....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...