Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

Good morning de dimineata, stimabililor!!!

 

 

Inca nu mi-am revenit complet dupa intalnirea avuta ieri cu domnisoara Diana si inca-mi tremura planetarele!!!

 

Aceeasi locatie...de lux, numai ca de data asta m-a primit imbracata diferit, intr-o chestie super sexy si care lasa sa se vada anumite...detalii!! Avand deja o experienta anterioara, am trecut peste partea cu masajul...instantaneu si am trecut direct la joaca!!! Si credeti-ma ca-i place la nebunie joaca!!!

 

Nu intru in detalii despre cum a fost si ce s-a intamplat, dar a fost ceva tare de tot!!! Per total am stat aproape 2 ore, fara graba, fara uitat pe ceas!! La final, baut o cafea, discutat despre diverse si plecat cu promisiunea de a ne revedea!! Stau si ma intreb, oare ce surprize mai are rezervate domnisoara Diana!!??!!

 

Numai bine,

 

Temujin of the Mongols!!!!

te pup dulce Temujinul meu,.. :kiss2

  • Like 1
Link spre comentariu

n-o sa regreti nimic e genul de fetita care se muleaza pe orice pula...ii place deep,hard, slow, squirt etc...e nebunatica si in acelasi timp foarte senzuala pentru mine e o placere s-o privesc cand isi da drumu' :yummy ...o ador! :gifs_ojos

off! mi-e dor de tine...si de cateva nebunii , sa treaca zilele astea mai repede :love

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

... in cazul asta nu s-ar supara nimeni daca ai mai scadea un pic pretul :flowers2

pe mine m-a primit la pret  redus , cind a auzit cine sint... 

am paltit 280 ron in loc de 300 dar am ramas dator o ciocolata.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Temujin, ai cazut in plasa ca so alto si e vai de time.

Esti uin pestic in plasa si e vai de vai. D-ra are potential nebanuit da re Lucreze.

probleme lui :wallbash  nu sunt doar cu limba romana.... :ras

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

mici probleme cu limba romana?

nici decum, doar ca ma stricam de ras la comentariil efacute de amici si nu am verificat textul.

 

Text corectat - ''Temujin, ai cazut in plasa ca si alti si e vai de tine.

Esti uin pestic in plasa si e vai de vai. D-ra are potential nebanuit sa te lucreze.

Link spre comentariu

pe mine m-a primit la pret  redus , cind a auzit cine sint... 

am paltit 280 ron in loc de 300 dar am ramas dator o ciocolata.

asa e! am si uitat, asta s-a intamplat acum un an si ceva daca nu ma insel si nici acum nu am vazut ciocolata aia...saptamana viitoare te astept cu 2 ciocolate si de preferat raffaelo sau/si toffifee  :D   :D pup dulce  :inlovee

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
   Salutare tuturor!  Va spun sincer ca nu am decat 2 ore de cand am parasit locatia domnisoarei si abia asteptam sa intru sa confirm cele spuse de voi.

         Asa DA! de cand am intrat in apartament si am vazut-o... wow!  purta o rochita transparenta+portjartiere care ii stateau al naibi de bine, blonda par cret si lung, frumusica, un zambet de nota 10+, parfumata din cap pana in picioare ca sa nu mai spun ca are colectie de parfumuri la baie de ti-e frica sa umbli sa nu le faci praf...la corp bine proportionata mi-ar fi placut putin mai inalta dar nu ma plang am fost surprins intr-un mod foarte placut si a meritat fiecare banut.

      Am stat la o cafea 10-15 min in care am schimbat cateva cuvinte... foarte sociabila, cu bun simt, acum inteleg de ce nu raspunde la telefon,  ele fiind date pe silent din clipa in care am luat loc pe canapea, toata atentia ei a fost indreptata catre mine si asta da dovada de implicare din pct meu de vedere.

       Ce a urmat dupa... nu stiu daca mai are rost sa povestesc a fost SPLENDID

   Notele mele sunt maxime pentru absolut tot abia astept sa revin in urmatoarele zile poate raman cateva ore ca sa ma pot bucura mai mult de ea.

  Mi-a facut placere sa te intalnesc Diana te sarut acolo unde iti place tie mai mult, pe data viitoare.

 

     O recomand cu incredere, sa auzim in continuare de bine.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

vin cu o cisterna de ciocolata  la tine , o sa fac special o escala in elvetia sa o incarc, , fug pina in spania sa fur o lada de capsuni  de-alea mari si sa vezi dezmat ce tragem...

nu ajung in constanta decit in iulie, si astept prima furtuna sa te vizitez.poate de sf ilie.

Link spre comentariu

vin cu o cisterna de ciocolata  la tine , o sa fac special o escala in elvetia sa o incarc, , fug pina in spania sa fur o lada de capsuni  de-alea mari si sa vezi dezmat ce tragem...

nu ajung in constanta decit in iulie, si astept prima furtuna sa te vizitez.poate de sf ilie.

VAI....deja m-ai atins unde imi place...capsuni+ciocolata :X  FI ATENT!!  daca nu vi la mine... vin eu dupa tine :FIREdevil :laughpf  pe cuvant de diavolita!!!pup :heart:

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

 

   
   Notele mele sunt maxime pentru absolut tot abia astept sa revin in urmatoarele zile poate raman cateva ore ca sa ma pot bucura mai mult de ea.

colegu, mai lasa-ne si nou loc pentru programari :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

VAI....deja m-ai atins unde imi place...capsuni+ciocolata :X  FI ATENT!!  daca nu vi la mine... vin eu dupa tine :FIREdevil :laughpf  pe cuvant de diavolita!!!pup :heart:

e cazul sa iti rezerv bilet de avion ? 

habar nu ai de cind timp caut  o partenera de vacanta.

Link spre comentariu

 

   Salutare tuturor!  Va spun sincer ca nu am decat 2 ore de cand am parasit locatia domnisoarei si abia asteptam sa intru sa confirm cele spuse de voi.
         Asa DA! de cand am intrat in apartament si am vazut-o... wow!  purta o rochita transparenta+portjartiere care ii stateau al naibi de bine, blonda par cret si lung, frumusica, un zambet de nota 10+, parfumata din cap pana in picioare ca sa nu mai spun ca are colectie de parfumuri la baie de ti-e frica sa umbli sa nu le faci praf...la corp bine proportionata mi-ar fi placut putin mai inalta dar nu ma plang am fost surprins intr-un mod foarte placut si a meritat fiecare banut.
      Am stat la o cafea 10-15 min in care am schimbat cateva cuvinte... foarte sociabila, cu bun simt, acum inteleg de ce nu raspunde la telefon,  ele fiind date pe silent din clipa in care am luat loc pe canapea, toata atentia ei a fost indreptata catre mine si asta da dovada de implicare din pct meu de vedere.
       Ce a urmat dupa... nu stiu daca mai are rost sa povestesc a fost SPLENDID
   Notele mele sunt maxime pentru absolut tot abia astept sa revin in urmatoarele zile poate raman cateva ore ca sa ma pot bucura mai mult de ea.
  Mi-a facut placere sa te intalnesc Diana te sarut acolo unde iti place tie mai mult, pe data viitoare.
 
     O recomand cu incredere, sa auzim in continuare de bine.

mersi de complimente te pup si sper si eu sa ne revedem curand :kiss2  iar referitor la inaltimea mea nu am ce face si eu imi doresc sa fiu mai inalta dar....cu toate ca atunci cand citesc recenzile voastre  simt ca ma inaltati cu cativa centimentri asta reusiti voi sa faceti  si va multumesc :clapp apoi apare altcineva si da cu mine de pamant de nici tocurile nu ma mai ajuta :cry2  glumeam  :clap2 pupici dulcii, :gifs_ojos  :maninlove  pentru mine s-a terminat programu' noapte buna :bye  

  • Like 2
Link spre comentariu

e cazul sa iti rezerv bilet de avion ? 

habar nu ai de cind timp caut  o partenera de vacanta.

pai opreste cautarile!!!.EU sunt cea mai potrivita , :innocent  ma pricep la vacante de vis , vacante de neuitat. nopti fierbinti traite intens si dimineti in care nici bine nu iti termini cafeaua si te vreau iar langa mine ...ma pricep si la shopping si daca ramanem fara banii sa sti ca ne descurcam am eu cateva ideii :icecream ...glumesc :laugh2  dar cateva zile cu tine nu cred ca ar fi rau....pup :crazylove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pai opreste cautarile!!!.EU sunt cea mai potrivita , :innocent  ma pricep la vacante de vis , vacante de neuitat. nopti fierbinti traite intens si dimineti in care nici bine nu iti termini cafeaua si te vreau iar langa mine ...ma pricep si la shopping si daca ramanem fara banii sa sti ca ne descurcam am eu cateva ideii :icecream ...glumesc :laugh2  dar cateva zile cu tine nu cred ca ar fi rau....pup :crazylove

te lauzi tare dar spui si ceva adevaruri care fac buzunarul sa atarne usor. e bine sa mai uti acasa aspiratorul se buzunare

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

n-o sa regreti nimic e genul de fetita care se muleaza pe orice pula...ii place deep,hard, slow, squirt etc...e nebunatica si in acelasi timp foarte senzuala pentru mine e o placere s-o privesc cand isi da drumu' :yummy ...o ador! :gifs_ojos

Felicitari Coane. Cuvintele tale fac cat toate recenziile din topicul Dianei. Este deoebita in calitatile ei........

Link spre comentariu
Reputație: 2731
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

pai opreste cautarile!!!.EU sunt cea mai potrivita , :innocent  ma pricep la vacante de vis , vacante de neuitat. nopti fierbinti traite intens si dimineti in care nici bine nu iti termini cafeaua si te vreau iar langa mine ...ma pricep si la shopping si daca ramanem fara banii sa sti ca ne descurcam am eu cateva ideii :icecream ...glumesc :laugh2  dar cateva zile cu tine nu cred ca ar fi rau....pup :crazylove

eu zic sa nu te grabesti ca mosul asta libidinos pleaca cu tine in vacanta si te lasa singura in camera :laugh2  :laugh2

fuge dupa prospaturi ca nu-i ajunge o singura gagica :group

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

eu zic sa nu te grabesti ca mosul asta libidinos pleaca cu tine in vacanta si te lasa singura in camera :laugh2  :laugh2

fuge dupa prospaturi ca nu-i ajunge o singura gagica :group

si tu crezi ca ea doarme......... pana la lift gaseste 2 inlocuitori si daca ajunge in receptie poate face ''programari pentru 3 zile.........

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

asa e! am si uitat, asta s-a intamplat acum un an si ceva daca nu ma insel si nici acum nu am vazut ciocolata aia...saptamana viitoare te astept cu 2 ciocolate si de preferat raffaelo sau/si toffifee  :D   :D pup dulce  :inlovee

... pe maestrul obi daca nu mi-ar veni cu niste Godiva eu l-as trimite la plimbare in locul tau ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...