Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Diana noi doi am vorbit ceva referitor la site-ul asta plin cu :fish12 , hai sa ramana asa.

ai speriat-o tare, sau ai vrut sa impresionezi prin autoritate.

oricum ar fi se pare ca toti AVOCATII accepta trenul tras pe linie moarta.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Inteligent ce mai........ si ca sa pastram nivelul, caci nu vreau sa te fortez la up-grade, trebuie sa recunosc ca zace inteligenta in tine ca cacatul in closca si cand iese.......... e bine sa nu fii prin prejma.

Link spre comentariu

Buna tuturor! vreau sa incep prin a-mi cere scuze fata de persoanele care si-au facut programare si din diverse motive am fost nevoita s-o anulez, fata de cei care mi-au trimis mesaje si nu am reusit sa le raspund... pot spune doar ca timpul nu a fost de partea mea.

Pasii de a ne intalni raman aceeasi:

-verificati-mi disponibilitatea pe  http://masajeroticdiana.ro/blog/category/anunturi/

-in cazul in care nu raspund la telefon(cel mai probabil sunt ocupata) imi puteti lasa un sms(la sfarsit cu precizarea daca pot sau pana cand va pot raspunde)

-programarile pentru clienti noi se fac obligatoriu cu o zi inainte...

-confirmarea este obligatorie si se face cu maxim o ora inainte de programare in ziua respectiva(fara confirmare programarea este anulata).

Cand toate acestea sunt facute cu siguranta ne vom intalni. va poop dulce...si va astept :crazylove  :crazylove  :crazylove  

pizap.com14430839724741

pizap.com14430841996581

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am ajuns si eu la aceasta papusica dulce in urma cu o luna jumatate ,abia acum am putit relata intamplarile . Am ajuns la locatia din delfinariu usor de gasit am parcat masina in fata blocului ,am urcat iar cand usa s-a deschis deja simteam ca sunt pe drumul cel bun . Am stat de vorba minute bune am fost servit cu apa plata , dupa care am trecut rand pe rand la dus . Nu a dorit sa ma asiste la dus din cauza antecedentelor dar nu doream neaparat lucrul acesta , bqia plina de creme parfumuri etc ca iti era frica sa nu distrugi cva . Am iesit de la dus intr-un prosop curat oferit de domnisoara am asteptat-o in dormitor este o fata delicioasa , sanii fermi piele fina frrumusete de fata , a inceput cu un masaj erotic care l-am intrerupt pt ca doream sa-i intorc favoarea . In timp ce ii faceam eu masaj am intampinat e mare problema care mi-a stricat toata joaca . Mi-a cedat meniscul si mi-a intepenit piciorul a fost foarte naspa momentul oricum pe cat posibil am incercat sa trecem cumva peste dar durerile mele nu mai puteau marii puterea concentrarii sexuale , asa ca domnisoara mi-a facut oral pana am finalizat am plecat schiop acum am trecut si peste operatie astept sa ma refac complet sa mai incercam o data . Mentionez fata e ca din povwsti.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna rr92 :crazylove  :crazylove ...ma bucur din suflet sa aud ca esti bine :138x ... din nefericire se mai intampla si astfel de situati...tot ce pot spune este recuperare usoara si sa ne vedem cat mai curand :kiss2

Vreau sa mentionez ca incepand cu luna noiembrie mi se v-a alatura o noua colega care sper s-o indragiti la fel sau chiar mai mult ca mine...ce trebuie sa stiti este ca momentan doar prin intermediul meu puteti ajunge la ea.

Numele d-soarei este Delia, 20 ani, par lung brunet. ochi caprui,constitutie slabuta. sanii medii(naturali) inaltime 160, 50kg. pana la sfarsitul saptamani voi posta cateva poze care cu siguranta va vor trezi interesul.

Programul de lucru va fi postat pe pagina mea de blog unde o gasiti pe site-ul www.masajeroticdiana.ro acolo veti gasi poze de actualitate cu amandoua, individual etc...

Referitor la tarifele ei...ele raman aceleasi ca ale mele.

NOU: SHOW LESBY pretul 500ron/h  care cu siguranta unii dintre voi isi doresc acest lucru...o ora cu 2 mici ingerasi :innocent  :innocent  :innocent  intr-un ambient placut curat, ce mai ...hai in PARADIS.. :clap2  :clap2 (bautura din partea noastra) :crazylove va poop dulce si sa auzim de bine!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

.

Referitor la tarifele ei...ele raman aceleasi ca ale mele.

 

NOU: SHOW LESBY pretul 500ron/h  care cu siguranta unii dintre voi isi doresc acest lucru...o ora cu 2 mici ingerasi :innocent  :innocent  :innocent  intr-un ambient placut curat, ce mai ...hai in PARADIS.. :clap2  :clap2 (bautura din partea noastra) :crazylove va poop dulce si sa auzim de bine!!

 

 

Buna dulceata, ne spui si noua ce tarife are colega?

Merci

Mare bolovan esti ,boule.Are dreptate drogatu cand te ia la misto/

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Mai oligofrenilor, ma refeream la faptul ca ar presta si individual.

Asta inseamna sa fii mafiot : sa fii prost de doua ori. Un sfat prietenesc: citeste in poola mea inainte sa intrebi ceva! Citez din DIANA: "Referitor la tarifele ei...ele raman aceleasi ca ale mele." (si)

 

Apoi vine berbecul de tine si intreaba: 

Buna dulceata, ne spui si noua ce tarife are colega?

Merci

 

​Apropo Merci in lb. romane este MERSI

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...