Sari la conținut

Blonda plinuța 0738133445


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

m revenit cu o recenzie contactat dameza , in jur de orele21:00 a raspuns dupa vreo 2 insistente..am intrebat-o cand e disponobila si a zis ca pot veni in jur de 21:30 . Am sunat-o cand am fost la scara blocului , nimerit cu usurinta , apartament curat si aerisit , am stat la o tigara unde am socializat putin , tipa e deschisa sociabila . Apoi s-a scuzat si s-a dus la dus , dupa care m-am cerut si eu la dus , mi-a oferit prosop curat , apoi am trecut in dormitor . Am uitat sa spun ca i-am lasat cadoul pemasa cat am stat la o tigara ptr o finalizare . 
Oral executat bine cu atentie la zonele adiacente ( a precizat telefonic ca il face neprotejat doar daca sunt curat si epilat ) , umed si lent la cerintle mele nota 8 . Apoi am trecut la normal unde se umezeste natural caprita , si excitat fiind de fundul ei imens si privilestea oferita am finalizat cu acordu ei pe fundu ei ( am intrebat daca pot finaliza pe fundu ei si a acceptat ) glorios. S-a dus la dus ptr igienizare , mi-a oferit servetele umede si apoi m-am cerut iara la dus apoi am mai fumat o tigara dupa care ne-am lasat ramas bun . 
 
ON nota 8 
Normal nota 8 pasarica nici larga nici stramta se umezeste natural curata , fara mirosuri suspecte 
Locatie nota 9 usor de ajuns baie curata dar nu de lux ( in fine astea sunt dotarile apartamentului ) prosop curat oferit din dulap 
Dameza era singura in locatie a precizat ca ea nu lucreaza decat singura 
Actiunea a durat cam 20minute 30minute

  • Like 2
Link spre comentariu

Sunt o BBW foarte curata,locatia mea nu e hotel de 5 stele dar e curata dau150-200 pe zi la un apartament am schimbat multe locatii sapt aceasta ma gasiti pe George enescu31 colt cu magheru blocul cu traduceri.Daca cineva are sa mi reproseze ceva,sa stiti ca va tratez cum ma tratati nu sunt bucata de carne sunt femeie adevarata la care ai pe ce pune manaâ¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸Si oralul meu este deep umed ling coitele fanteziile mele sunt extra(cuni50,masaj50,sex in cada/dus50 pe langa ce ati platit pt serviciu sau ora,fin faciala50,masaj prostata50,titsjob(Da-marimea 5 la sani-imensi cu sfarcuri mici)50,avand in vedere calitatea serviciilor mele mi se pare normal sa cer-100-15min oral sau normal,150 fin 30 min oral anal normal sau doua din ele,250 h cu oral normal si300 cu total maxim 2-3 finalizari,in care va voi face masaj sarutari mangaieli,oral neprotejat fin orala adanc si umed,normalul protejat si analul discutabil in functie de igiena neprotejat fin anala nu e inclusa in pret,stiu sa ma comport dar frustratii cu pula mica nervosi ca se termina in3 minute mereu vor avea ceva de comentat!!!multumesc!1-2luni voi fi satena la par pentru. Ca am fost verde si nu a putut iesi la loc blond dar nu va faceti griji sunt tot isabela plinuta chiar daca am mai slabit cateva kg fata de alte bbw eu19 ani bronzata par lung fund a la serena williams sani imensi talie subtire arat destul de bine 💋🤗de la 11 dimineata la 4noaptea lucrez 0738133445 exceptii fqc doar daca ma sunati dinainte sa va pot asteptat cum trebuie si va rog ca sa nu mai existe discutii faceti programari intarziind la mine decalati toate programarile si vreau ca toata lumea sa poata ajunge la mine nu doar 2-3 care intarzie si 10-15 min la ei inseamna deloc sau o ora fiti seriosi respectuosi si va voi dtoarce de tot raul si toate puterile,cu oralul meu sublim si gauricile mele stramte pasarica adorabila si funduletul

Suna bine. Anal neprotejat... :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am vizitato si eu pe titulara topicului

Am ajuns in locatie nu am fost invitat la baie nici nu m-am cerut dar nici ea nu s-a dus

Am stat un nr inceput cu un oral si continuat cu un doggy stayle totul protejat la cererea mea

La final sters cu servetele atat eu cat si ea , deci cum spunea cineva pe aici cred ca are o problema cu apa

Recunosc nu am simtit mirosuri dubioase

Eu nu am sa revin si nici nu recomand

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...