Sari la conținut

Bancuri - Glume - Povesti misto


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41659938_2161697347485527_524472423748206592_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-otp1-1.xx&oh=3e4359393461275a2de7547e70fa53cb&oe=5C8ABEE7

Fă un top 3 ;)  :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

"Directorul le propune angajatilor sa lucreze zilnic mai mult cu o ora pentru a creste productivitatea. Apoi ii intreaba daca sunt de acord. Ionescu:Eu propun sa se lucreze cate 10 ore pe zi pentru a mari profitul companiei.

Popescu:Eu zic ca putem lucra chiar 12 ore pe zi, trebuie sa ajungem cat mai repede la nivelul concurentei.

Vasilescu:Am putea sa lucram 16 ore pe zi, suntem obligati sa ne facem datoria.

Gheorghe:Eu propun sa nu mai plecam deloc acasa. Pentru ca acasa ne intalnim cu nevestele si riscam sa se nasca tampiti ca Ionescu, Popescu, Vasilescu...."

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Bulă se întoarce acasă în permisie, de pe front. Părinții lui Ștrulă, vecini și prieteni de familie, îl întreabă:

-Dar Ștrulă ce face, de ce n-a venit?

– Păi …știți eram în tranșee, ne atacă inamicu’,când ce crezi că-i trece lui Ștrulă prin cap…?

– Ce…?!!

– Iote’ așa un glonț di mariii..!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

"O sa vorbim despre drepturi egale atunci cand un grup de gagici o sa ma scoata in club, o sa ma imbete pe banii lor si o sa ma complimenteze libidinos ore intregi despre cat de bine arat doar ca sa ma futa! "

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

"Eleva si Maestrul:

-de ce un barbat care face sex cu toate femeile este numit macho, pe cand o femeie care face sex cu toti barbatii este numita curva?

-o cheie care deschide toate yalele este ceva maret! O yala care se deschide cu orice cheie. ..este o yala de cacat. "

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

"Europa o tine intr o distractie si un revelion de parca nu stie ca in cateva zile preia Romania conducerea ConsiliuluiUE.

Si aia pe Titanic se distrau. .."

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...