Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricine este liber sa traga propria concluzie despre Alexia si care din actiunile si comportamentul ei de pe durata vizitei colegului B.G., o caracterizeaza mai bine,( motiv pentru a o vizita sau nu) ....cel din primele 20 minute sau din ultimile 10....Looks like something went wrong!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricine este liber sa traga propria concluzie despre Alexia si care din actiunile si comportamentul ei de pe durata vizitei colegului B.G., o caracterizeaza mai bine,( motiv pentru a o vizita sau nu) ....cel din primele 20 minute sau din ultimile 10....Looks like something went wrong!!

prost a mers ceva logic! Chiar am spus sa nu imi bage degetul in fund...ce naiba... poate sunt eu mai crazy...dar nici chiar asa fara motiv...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Niciodata nu m-a sunat...dar avea numarul la respins!??? Hmmm cum vine asta eu mint...??? Daca a stiut ca nu am tocuri de ce a mai venit ...daca stia ca nu accept degete in fund de ce a mai venit daca stia ca nu fac finalizarea decat in prezervativ de ce a mai venit...?? De ce a facut asa...daca nu am acceptat...asa..el a vrut doar sa ma demigreze si cam atata tot ! Multumesc dragule stai tu linistit ca foamea nu am sa fac niciodata ...m am nascut cu stea in frunte si am noroc😉 drac mort si rata inecata " Never😚😚😚😚 va pup futaciosilor😉

post-266617-0-95636400-1550509670_thumb.png

Link spre comentariu

fa nebuno tu ai auzit de xoxo teroristu electronic? ai noroc a ? sa vezi noroc ce iti dau eu tie

mai minti? vezi ca iti dau acatiste duminica la biserica

 

si tu ba martalogule tropicale nu ti a ajuns ca te a facut delia misto nubila de comanda te bagi aiurea asa in discutie? daca eu zic ca face foamea pai o sa faca foamea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa nebuno tu ai auzit de xoxo teroristu electronic? ai noroc a ? sa vezi noroc ce iti dau eu tie

mai minti? vezi ca iti dau acatiste duminica la biserica

 

si tu ba martalogule tropicale nu ti a ajuns ca te a facut delia misto nubila de comanda te bagi aiurea asa in discutie? daca eu zic ca face foamea pai o sa faca foamea

cine mine ...si ai.grija cum vb mine...cine esti ma tu...agraciule...ia ...dovedeste tu ca mint ai stat la pizda mea cand ma futeam...nesimtitule ai grija ...ca te blestem eu pa tine treaba ta! Iti dovedesc eu ca nu fac foamea...poate tu sa faci! .. v am stricat combinatiile cumva...i a mai terminati va cu amenintarile ma ...ca va curge invidia din gura mie nu mie frica de nimeni...ia ce iar veniti sa ma luati la bataie...treaba voastra...! Eu nu umblu cu pesti atata iti zic...ai grija tu de curu tau sa nu te apleci dupa sapun!😉
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cine mine ...si ai.grija cum vb mine...cine esti ma tu...agraciule...ia ...dovedeste tu ca mint ai stat la pizda mea cand ma futeam...nesimtitule ai grija ...ca te blestem eu pa tine treaba ta! Iti dovedesc eu ca nu fac foamea...poate tu sa faci! .. v am stricat combinatiile cumva...i a mai terminati va cu amenintarile ma ...ca va curge invidia din gura mie nu mie frica de nimeni...ia ce iar veniti sa ma luati la bataie...treaba voastra...! Eu nu umblu cu pesti atata iti zic...ai grija tu de curu tau sa nu te apleci dupa sapun!😉

multi hakeri..s au dus unde le este locul...xoxo😉 ia hai sparge mi tu ceva...te oftici pe mine zici ca ti am luat painea de gura...ce ti am facut eu tie...am bagat mana in buzunar la cineva am facut ceva rau...spun adevarul si doar adv dc sa mint...si sa recunosc daca nu este adv...ce zice
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

fa nebuno tu ai auzit de xoxo teroristu electronic? ai noroc a ? sa vezi noroc ce iti dau eu tie

mai minti? vezi ca iti dau acatiste duminica la biserica

 

si tu ba martalogule tropicale nu ti a ajuns ca te a facut delia misto nubila de comanda te bagi aiurea asa in discutie? daca eu zic ca face foamea pai o sa faca foamea

sa dea Dumnezeu daca te atingi de mine vreaodata in viata ta daca ai macar in gand 1 secunda sa imi faci ceva rau sa iti dea Dumnezeu dupa sufletul tau!
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am fost la Alexia; fata e ok, arata bine overall si e vorbareata. Actiunea a fost pe placul meu (mi-a refuzat o singura pozitie), pe modul slow; fara mirosuri neplacute. Pentru cine vrea pachetul de baza e ok.

Din nefericire a vorbit un pic despre ea; mi-a zis ca cineva i-a furat pozele de aici, i-a facut cont de facebook si l-a dat familiei ei. II recomand sa aiba grija mai mare de datele personale si sa vorbeasca mai putin despre ea.

Dat fiind ultimele postari de pe acest topic plus ceea ce mi-a povestit, tind sa cred ca sunt 'forte' adaptate si inteligente pe acest site, care au o agenda bine definita si care actioneaza cu scopuri precise.

Nu pot face prea multe: decat sa recomand Alexiei sa nu cada in capcana de a raspunde acestora si celor care viziteaza acest site si nu se ia dupa numarul de puncte pe care il are un recenzor, si nici dupa cat de pompoasa are recenzia. Pentru ca nu asa se masoara credibilitatea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Am fost la Alexia; fata e ok, arata bine overall si e vorbareata. Actiunea a fost pe placul meu (mi-a refuzat o singura pozitie), pe modul slow; fara mirosuri neplacute. Pentru cine vrea pachetul de baza e ok.

Din nefericire a vorbit un pic despre ea; mi-a zis ca cineva i-a furat pozele de aici, i-a facut cont de facebook si l-a dat familiei ei. II recomand sa aiba grija mai mare de datele personale si sa vorbeasca mai putin despre ea.

Dat fiind ultimele postari de pe acest topic plus ceea ce mi-a povestit, tind sa cred ca sunt 'forte' adaptate si inteligente pe acest site, care au o agenda bine definita si care actioneaza cu scopuri precise.

Nu pot face prea multe: decat sa recomand Alexiei sa nu cada in capcana de a raspunde acestora si celor care viziteaza acest site si nu se ia dupa numarul de puncte pe care il are un recenzor, si nici dupa cat de pompoasa are recenzia. Pentru ca nu asa se masoara credibilitatea.

hai ca iti zic eu cum sta treaba, Batranul George a luat-o in freza cu sau fara voia lui, si pe urma catelul lui, XOXO laba trista, pula bleaga de 12 cm incepe sa latre ca in viata reala e un fraer.  Nu va mai luati dupa recenziille astora facute la comanda, luati-va dupa recenzorii seriosi: il pupparo, pidsadera, castellano, 7uuupp, topoganezul, evantai, tropical17, christiano_29, s.a.m.d

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aci...
  • Oras:Pe aci...

hai ca iti zic eu cum sta treaba, Batranul George a luat-o in freza cu sau fara voia lui, si pe urma catelul lui, XOXO laba trista, pula bleaga de 12 cm incepe sa latre ca in viata reala e un fraer. Nu va mai luati dupa recenziille astora facute la comanda, luati-va dupa recenzorii seriosi: il pupparo, pidsadera, castellano, 7uuupp, topoganezul, evantai, tropical17, christiano_29, s.a.m.d

Cel mai de acord cu partea a 2-a a postarii tale!!! ðŸ‘

 

Eu am informații ca si bătrânul george le fute pe bune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stea in frunte si noroc ? Mare noroc ai tu...sa stai sa te futa orice ciumpalac :)) Norocoase sunt fetele care sunt prin Dubai, Bali si isi fac poze de pe plaje sau yach-uri !! Singurul tau noroc e ca te-ai nascut cu pasarica si nu mori de foame ,te ajuta ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hai ca iti zic eu cum sta treaba, Batranul George a luat-o in freza cu sau fara voia lui, si pe urma catelul lui, XOXO laba trista, pula bleaga de 12 cm incepe sa latre ca in viata reala e un fraer. Nu va mai luati dupa recenziille astora facute la comanda, luati-va dupa recenzorii seriosi: il pupparo, pidsadera, castellano, 7uuupp, topoganezul, evantai, tropical17, christiano_29, s.a.m.d

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate George, eu ti-am spus sa stai liniștit in banca ta , dar nu ai vrut sa ma asculti.

Imi pare rau pentru cele întâmplate.

Ti -am spus mai multe in particular.

Byale , nu te cunosc personal, dar am urmărit topicul.

Pana la intamplarea cu fratele George, ai avut un comportament si limbaj ( pe forum ma refer ) foarte civilizat si ok.

Pana la urma citind cu atentie recenzia confratelui George , ea chiar este una pozitiva finalmente, insa reactia ta ulterioara a depasit cu mult limita bunului simț.

O fi gresit omul , i-o fi tasnit sperma unde nu trebuie, nu cred ca a facut-o intentionat; aia e , se mai întâmplă . Te stergeai , te spalai si aia era . Chiar nu cred ca a fost atat de grav . Cat se poate irita pielea ? Pe bune acuma ? Nu cred ca a deversat un vagon de sperma pe corpul tau.

Nu e vorba despre apararea confratelui George aicea . Se poate apara mult mai bine singur.

Parerea mea ( din off ) este ca mai sunt clienti interesati sa te viziteze , or citind aici ultimele tale reactii , este posibil sa se gândească de 2 ori inainte .

Stiu ca oamenii merg sa futa nu sa vada neapărat super comportamente , dar mai sunt unii baieti care mai gandesc si cu capul dintre umeri , nu numai cu capul pulii.

Scuze pentru interventie si cred ca se putea aplana elegant conflictul iscat.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da iti multumesc frumos pentru sfat!😙 stiu ca am depasit putin limita vocabularul" de bun simt"

Nu m am putit abtine eram foarte nervoasa cu toate ca simteam ca sunt provocata...! Asta asta este , cu toti cred ca mai avem iesiri nervoase cu toate ca sunt o fire calma..nu cred ca nu exista om care sa aiba o scapare ...o iesire nervosa si sa invete din asta ! Imi pare rau ca ati asistat la aceea parte *urata*!!!

O seara frumoasa in continuare ! Ramane la alegerea voastra ! MULTUMESC!😙

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...