Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu ma refeream exlusiv la reactiile de pe forum, in realitate e cu totul alta poveste. Acolo (in realitate) toti oamenii sunt egali si poti reactiona asa cum ti se pare corect. Aici unii sunt de sacrificiu si este mai bine sa te stapanesti ceea ce vad ca nu prea reusesti. Acum imi pare rau ca am incercat un sfat dezinteresat...

Link spre comentariu

Alexia, scuze că mă bag așa târziu, dar calmează-te și nu-ți face griji. Ăștia de au făcut scandal pe topicul tau nu sunt periculoși și nu au ce să-ți facă. E doar gura de ei. Sunt niste ratați fara un rost în viața. Posibil taximetristi. Mai ales terminatul de xoxo. Nici mă-sa nu-l suporta. De aceea la dat la casa de copii după ce la căcat din cur. El e un aurolac ce se droghează prin canalele din gara de nord.

Trb sa înțelegi că la meseria pe care o faci, o sa ai parte de multi frustrati. Așa că, gândește la rece, și nu baga in seama toți trilului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alexia, scuze că mă bag așa târziu, dar calmează-te și nu-ți face griji. Ä‚știa de au făcut scandal pe topicul tau nu sunt periculoși și nu au ce să-ți facă. E doar gura de ei. Sunt niste ratați fara un rost în viața. Posibil taximetristi. Mai ales terminatul de xoxo. Nici mă-sa nu-l suporta. De aceea la dat la casa de copii după ce la căcat din cur. El e un aurolac ce se droghează prin canalele din gara de nord.

Trb sa înțelegi că la meseria pe care o faci, o sa ai parte de multi frustrati. Așa că, gândește la rece, și nu baga in seama toți trilului.

asa este stiu tot felul de oameni...asta i viata fiecare cu frustrarile lui mersi frm😚
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...