Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, astazi am aterizat si eu la Alexia. Programarea a fost stabilita la telefon si respectata. Locatia in zona Mall Vitan. Garsoniera. Am fost intampinat de fata, pe tocuri. Fata este frumoasa, pe la 1,74, picioare drepte, fund apetisant, slim. Este zambareata, vorbeste frumos. Dupa igienizare actiunea a inceput cu un oral neprotejat, soft, se foloseste bine de limba, pune ceva presiune, fara atentie la zonele adiacente, se uita la tine, a fost placut. Dupa ceva vreme am montat caciulita si am trecut la normal in misionar prima data, iar apoi am schimbat in doggie si ulterior in lady on top unde am capitulat datorita privelistii. Se misca bine fata, iar pasarica ei se simte de asemenea bine. Este de revenit

Note

Locatia 7,00

Fata aspect 9,00

Igiena 10,00

Oral 8,00

Normal 9,00

Gfe 8,00 

Cadou 150/1 fin/30 min.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, astazi am aterizat si eu la Alexia. Programarea a fost stabilita la telefon si respectata. Locatia in zona Mall Vitan. Garsoniera. Am fost intampinat de fata, pe tocuri. Fata este frumoasa, pe la 1,74, picioare drepte, fund apetisant, slim. Este zambareata, vorbeste frumos. Dupa igienizare actiunea a inceput cu un oral neprotejat, soft, se foloseste bine de limba, pune ceva presiune, fara atentie la zonele adiacente, se uita la tine, a fost placut. Dupa ceva vreme am montat caciulita si am trecut la normal in misionar prima data, iar apoi am schimbat in doggie si ulterior in lady on top unde am capitulat datorita privelistii. Se misca bine fata, iar pasarica ei se simte de asemenea bine. Este de revenit

Note

Locatia 7,00

Fata aspect 9,00

Igiena 10,00

Oral 8,00

Normal 9,00

Gfe 8,00

Cadou 150/1 fin/30 min.

multumesc frumos te pup:*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...