Sari la conținut

Adyna Ts


Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Pe publi24 vad un anunt al Adynei de ieri, pus pe Bucuresti. Daca o fi actual sau nu, n-am de unde sti, ca nu am cum sa verifica saptamana asta. Daca mai e saptamana viitoare de actualitate, poate ajung si eu...

Link spre comentariu

Am vizitat domnisoara la Timisoara mai demult. O tipa destul de scunda dupa ce isi da tocurile jos, prezenta feminina cocheta, 

 

Servicii bune si ea da semne ca isi doreste sa te faca sa te simti bine... insa nu am prea facut click cu ea la nivel conversational, probabil eram si obosit si nu doream decat sa ma relaxez

 

Locatie 9, accesibila si fara priviri curioase

Oral 9.5

Anal 9, nu pot spune ca m-am dat in vant dupa implanturile din fund.

 

Fiind o aparitie rara pe la Timisoara. Clar merita!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Socant... WTF.. cu ea/el am mai vorbit pe facebook sa ne vedem, habar n-aveam ca e un tip de fapt sau cu ce se ocupa... din intamplare am si vazut-o printr-un mall si arata super bine... si eu de abia acum aflu ca e transsexual :| :slap2

 

Arata intr-adevar ff bine, silicoane, sani bombati, fata feminina, chiar nu mi-am dat absolut deloc seama ca e de fapt un barbat... formindabil...

Link spre comentariu
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: nimfomana69
  • Oras:Bucuresti

Pentru cultura ta generală dragule acel sau aceea barbat/femeie formidabil/ă sau cum vrei tu S-o numești este de fapt un Transexual. Si daca ma gandesc destul de bine pe Adina in afara de faptul ca este foarte cunoscuta pe plan internațional este extrem de cunoscuta si in Romania si 80% din populație știe ca este transexual.

Doar ca tu cred ca ai stat cu capul băgat in nisip ca Struțul când incearca sa se ascundă de nu stiai.

Hai sa fim seriosi. Trăim totuși mai nou in 2017

Pacat ca nu ai ajuns cu EA in pat ca in loc de dat o LIMBA in PIZDA sugeai o PULA.

Nu ca nu ți-ar fi facut placere.

Oricum voi astia hetero 100% sunteti cei mai curiosi cum se face oralul.

Team pupat si de fiecare data vând închizi ochii sa dormi uitate in spate sa nu ai ceva tare☺️

 

Te pup Vecinica si spor la €€€€€

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am fobie sau ceva de genul asta de transsexual, gay etc. Stai linistita ca nu asta a fost rolul postului meu ;)

 

Ba din contra, se poate lua ca un compliment ca Adyna arata in asa fel incat chiar nu m-am prins ca e de fapt un transsexual

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...