Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

ce repede ai fost banat, pana la urma cate simm-uri ai ? 6 sau mai multe ?

 

Cica ar avea 10 

Ce nu stie el e ca a fost facut la jocu de barbut a dat tacsu 3-3 cu zaru mana de braila ce avea si ala n el de a facut 3 copii cu 3 femei la chestia asta e explicabila si fatza lui 

Pai asta cand se dezbraca cred ca i zice gagica imbraca-te la loc ca ti se vad coastele 

Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Cica ar avea 10 

Ce nu stie el e ca a fost facut la jocu de barbut a dat tacsu 3-3 cu zaru mana de braila ce avea si ala n el de a facut 3 copii cu 3 femei la chestia asta e explicabila si fatza lui 

Pai asta cand se dezbraca cred ca i zice gagica imbraca-te la loc ca ti se vad coastele 

l-ai descris perfect

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

l-ai descris perfect

 

Mai trebuie sa traiesc clipa cand voi gasi un videoclip pe youtube care sa aibe pe fundal vreo opera salamista de renume cu versuri referitoare la inaltatoarea moneda nationala de care multi ducem lipsa si screenshot-uri cu el in ipostaze care mai de care sa te duca cu gandul ca face parte din temutul clan puleasca sau vreo grupare xenofoba din csgo 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Paulica daca citesti mesajul meu  asculta aici 

Apuca-te de metin lasa femeile ca esti mai paralel ca marcaju rutier continuu in privinta asta incearca sa bati recordu la tinut respiratia in ghetourile din Ferentari ca oricum te apuca ficatu si icteru numai cand ti se simte prezenta 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Hai bine fgm azi si maine de dement evadat de la Socola sa vezi ce ti ai facut tu de lucru cu mine pe site aici stai sa vezi de acum incolo rasa si rinichi cui te a facut 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Mai ai curajul sa apari pe post dupa ce ai luat umilintza maxima de la siana ?

 

Ba tu te uiti la tine cat esti de cretin ?

De aia nu mai pot eu de hoasca aia batrana ti ai gasit aparatoare =))))

Hai bun Siana te apara da astelalte care ti o dau toate la muie cum faci cu ele?

Bagamiash pula n moaca ta de astmatic plictisit =))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Medina
  • Oras:Medina

Ba tu te uiti la tine cat esti de cretin ?

De aia nu mai pot eu de hoasca aia batrana ti ai gasit aparatoare =))))

Hai bun Siana te apara da astelalte care ti o dau toate la muie cum faci cu ele?

Bagamiash pula n moaca ta de astmatic plictisit =))))))

Ar trebui sa primesti warm pt cum ai vorbit cu o respectabila doamna,dar pentru unii sunt valabile regulile si pentru altzii nu !

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si app aseara ti am scris ceva in partea cealalta vad ca n-ai zis nimic

Oferta e valabila in fond aici nu ne pasa nimanui de nimeni daca tu ai trait cu impresia ca incepand de anu trecut a interesat pe cineva de tine 

Ca ai fost barfit aia e nu am facut-o numai eu uitate in spate sti foarte bine

Unde crezi ca ajungi daca o ti asa? Culmea ca te dai om citit ...Prin asta nu faci altceva decat sa ne arati la toti cat esti de infantil si disperat sa ajungi in bratele unor femei platite dar care datorita felului tau de a fi nici ele nu vor sa mai aiba de a face cu tine

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ar trebui sa primesti warm pt cum ai vorbit cu o respectabila doamna,dar pentru unii sunt valabile regulile si pentru altzii nu !

 

Daaa respectabila cum reaqu =)))))

Ba tu ai mandrie omule? Serios acum laso drq de tiganeala de misto de tot ce vrei tu hai ca vb altfel daca vrei 

Cum poti frate sa spui de o femeie care sa culcat cu 3 sferturi din Bucuresti ca e respectabila? Asta inseamna sa fi o femeie respectabila in mintea ta ?

Cum poti sa fi atat de disperat si sa arati modu asta de abordare in cazu prostituatelor?...Adica ba nu ma intelege gresit nu zic sa nu fi uman cu ele desi tu prin tot ce ai facut ai aratat doar contrariul dar una e sa sti sa te porti si alta e sa le ridici osande

Link spre comentariu

  • Oras:Medina
  • Oras:Medina

Si app aseara ti am scris ceva in partea cealalta vad ca n-ai zis nimic

Oferta e valabila in fond aici nu ne pasa nimanui de nimeni daca tu ai trait cu impresia ca incepand de anu trecut a interesat pe cineva de tine 

Ca ai fost barfit aia e nu am facut-o numai eu uitate in spate sti foarte bine

Unde crezi ca ajungi daca o ti asa? Culmea ca te dai om citit ...Prin asta nu faci altceva decat sa ne arati la toti cat esti de infantil si disperat sa ajungi in bratele unor femei platite dar care datorita felului tau de a fi nici ele nu vor sa mai aiba de a face cu tine

Tu te-ai legat aiurea de viatza mea,zicand ca m-ai vazut prin Crangasi ! Daca a fost asa de ce nu ai avut curajul sa vii la mine,sa-ti dau un autograf cu dedicatzie ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...