Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:la telefoane
  • Oras:la telefoane

Paulica nu vorbeste de pe contul lui sa clonat un anume cimaronap care arata o personalitate dubioasa din moment ce a intrat pe niste pagini gen simona13 la mine si la inca cateva persoane care culmea i.au fost simpatice in vremurile demult apuse  in toiul noptii 

Chiar si pe vechile lui conturi banate a intrat vroia sa si aduca aminte de gloria avuta candva pe ele 

Tot aicea ai ramas ? Nu ai gasit si tu o civila grasa sa te ocupi de dansa ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tot aicea ai ramas ? Nu ai gasit si tu o civila grasa sa te ocupi de dansa ?

 

Pai nu te dai tu de gol ptiu sa nu te deochii de baiat destept ce te a facut mamica :))))) Ba esti atat de incapabil incat nici sa te ascunzi in spatele unei clone nu esti in stare ce ma mai mir eu ca te injura toate femeile 

Va sa zica iti place sa ti-o freci la xvideos pe grasane ? =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:la telefoane
  • Oras:la telefoane

Pai nu te dai tu de gol ptiu sa nu te deochii de baiat destept ce te a facut mamica :))))) Ba esti atat de incapabil incat nici sa te ascunzi in spatele unei clone nu esti in stare ce ma mai mir eu ca te injura toate femeile 

Nu ma injura,ma iubeste

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ești pe dracu să te ia dacă ești @panoramic ! Postezi fiindcă vrei PM ?

 

Sa inregistrat ieri si a intrat fix aici + ca a intrat si pe paginele celor care il luau in freza + simona13 si inca cateva fete 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Sa inregistrat ieri si a intrat fix aici + ca a intrat si pe paginele celor care il luau in freza + simona13 si inca cateva fete 

fii atent ca **spam editat**ul picon ii da plus lui paulica, a dat in screloza ultimul stadiu **spam editat**ul pecoaie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Adica sa inscris azinoapte de fapt si la 3 noaptea rasfoia paginile userilor care faceau bascalie de el cand era pe contul original

Ma ce sanse sunt sa nu fie el daca abia sa inregistrat sa nimereasca fix aici in povestea asta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Rambo,de unde ai stiut ? Esti clarvazator ?

 

Esti tu prea inapt sa te ascunzi papleaca care esti =))

Ai tu stilu tau anume si cine il stie te dicleste dintr.un fum de tigare 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

asa e, mare adevar ;)

 

Nu deci pe bune

Din cate am vazut Simona nu prea mai scrie pe forum si banuiesc ca noaptea nu lucreaza

Ce coincidenta ar trebui sa se intample la ora 3 noaptea un user abia inregistrat sa intre fix pe profilu ei si fix pe topicu asta ... :slap2  :slap2  :slap2  :slap2  E terminat pe viata baiatu asta nu l mai face nimeni bine 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:la telefoane
  • Oras:la telefoane

Nu deci pe bune

Din cate am vazut Simona nu prea mai scrie pe forum si banuiesc ca noaptea nu lucreaza

Ce coincidenta ar trebui sa se intample la ora 3 noaptea un user abia inregistrat sa intre fix pe profilu ei si fix pe topicu asta ... :slap2  :slap2  :slap2  :slap2  E terminat pe viata baiatu asta nu l mai face nimeni bine 

Fa-mi rost de telefonu lu Amada

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Nu deci pe bune

Din cate am vazut Simona nu prea mai scrie pe forum si banuiesc ca noaptea nu lucreaza

Ce coincidenta ar trebui sa se intample la ora 3 noaptea un user abia inregistrat sa intre fix pe profilu ei si fix pe topicu asta ... :slap2  :slap2  :slap2  :slap2  E terminat pe viata baiatu asta nu l mai face nimeni bine 

 

problema e ca motanul nu ia atitudine si nu baneaza pe cretinii astia, ii lasa sa latre in speranta ca mai tarziu cineva va curata cacatul dupa ei. TOT un fel de proxenetism electronic e si asta, se foloseste de acesti underdogs

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...