Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

Vrei sa imi explici ce anume vrei sa spui cu "parcatul"? Mai este unul pe forum care foloseste acelasi limbaj suburban ca si tine!

Avand in vedere ca se calmasera apele ai bagat batul in gard ca sa starnesti rahatul din nou. Ai sarit in ajutorul lui picon desi pe contul tau principal te-ainjurat ca nu faci asta. Cam asa stau lucrurile corectule.

PS: :))))

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Contul tau principal fiind parintelul =))

Gresesti! Nu ma mira, nu te poti lauda cu un anumit nivel de inteligenta. Nu sunt insa de acord cu limbajul tau suburban si fiecare postare a ta dovedeste ca am dreptate! O zi buna!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Avand in vedere ca se calmasera apele ai bagat batul in gard ca sa starnesti rahatul din nou. Ai sarit in ajutorul lui picon desi pe contul tau principal te-ainjurat ca nu faci asta. Cam asa stau lucrurile corectule.

PS: :))))

Calmeaza-te, iti tremura mana! Iti spun ca esti in ceata total deocamdata, in curand vei afla probabil cine sunt!

PS. De ce mu as lua partea cuiva daca sunt convins ca are dreptate? Spre deosebire de tine si multi altii, eu judec!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

asa este, capetown2 este pipilica, cine intra pe profilul lui la reputatie poate vedea ca toate discutiile sunt contra lui miky77

Nu stiu cine esti dar te inseli. Nici pe tine nu te caracterizeaza inteligenta! :slap2  Se pare ca il iubesti pe miky77.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sincer, putin imi pasa de tine, atata timp cat ai un limbaj adecvat si un caracter ok!

 

Nici alea nu ar trebui sa te intereseze atat timp cat spui ca putin iti pasa 

Te cam contrazici ;)

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Nici alea nu ar trebui sa te intereseze atat timp cat spui ca putin iti pasa 

Te cam contrazici ;)

obraznicia, parsivenia  si prostia altora ma intereseaza atata timp cat dau informatii eronate! Niciodata nu ma contrazic, miros tampenia de departe!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu stiu cine esti dar te inseli. Nici pe tine nu te caracterizeaza inteligenta! :slap2  Se pare ca il iubesti pe miky77.

se apropie banarea lui picon si pipilica a ales sa isi bata joc de restul de aici ca sa il salveze pe fasolar. Caractere domnule ! Se stie ca Lisandru si Pipilica li se dilata gaozul cand aud de Miky77.

 

post-299895-0-49091600-1564658008_thumb.jpg

 

post-299895-0-95968100-1564658008_thumb.jpg

 

post-299895-0-40811900-1564658009_thumb.jpg

 

post-299895-0-89151300-1564658009_thumb.jpg

 

post-299895-0-27561800-1564658010_thumb.jpg

 

post-299895-0-72933100-1564658010_thumb.jpg

 

post-299895-0-62160800-1564658011_thumb.jpg

 

post-299895-0-17347700-1564658012_thumb.jpg

 

post-299895-0-60212300-1564658012_thumb.jpg

 

Motane baneaza-l pe asta ! mersi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

obraznicia, parsivenia  si prostia altora ma intereseaza atata timp cat dau informatii eronate!

 

Si de aia nu mai dorm eu la noapte iti dai seama de ce anume te intereseaza pe tine si ce nu  :laugh2 

Mergi ca te asteapta picon

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

se apropie banarea lui picon si pipilica a ales sa isi bata joc de restul de aici ca sa il salveze pe fasolar. Caractere domnule ! Se stie ca Lisandru si Pipilica li se dilata gaozul cand aud de Miky77.

 

attachicon.gif pipilica1.jpg

 

attachicon.gif pipilica2.jpg

 

attachicon.gif pipilica3.jpg

 

attachicon.gif pipilica4.jpg

 

attachicon.gif pipilica5.jpg

 

attachicon.gif pipilica6.jpg

 

attachicon.gif pipilica7.jpg

 

attachicon.gif pipilica8.jpg

 

attachicon.gif pipilica9.jpg

 

Motane baneaza-l pe asta ! mersi

Esti cumva miki77 sau doaro clona a lui? Poate te baneaza pe tine pentru ........

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

se apropie banarea lui picon si pipilica a ales sa isi bata joc de restul de aici ca sa il salveze pe fasolar. Caractere domnule ! Se stie ca Lisandru si Pipilica li se dilata gaozul cand aud de Miky77.

 

attachicon.gif pipilica1.jpg

 

attachicon.gif pipilica2.jpg

 

attachicon.gif pipilica3.jpg

 

attachicon.gif pipilica4.jpg

 

attachicon.gif pipilica5.jpg

 

attachicon.gif pipilica6.jpg

 

attachicon.gif pipilica7.jpg

 

attachicon.gif pipilica8.jpg

 

attachicon.gif pipilica9.jpg

 

Motane baneaza-l pe asta ! mersi

 

Ba cum pusca mea e clona lu Pipilica dar e inscris din 2017 ..oai are conturi clona si apare dupa 2 ani ? :slap2  Mai rau as crede ca e moshu damblagit 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ba cum pusca mea e clona lu Pipilica dar e inscris din 2017 ..oai are conturi clona si apare dupa 2 ani ? :slap2  Mai rau as crede ca e moshu damblagit 

Stimabile, ai un limbaj inadecvat si iti bagi in functiune si clonele? Nu stiu despre ce monstru vorbesti, avand insa in vedere postarile tale, tu esti cel mai mare monstru!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Stimabile, ai un limbaj inadecvat si iti bagi in functiune si clonele? Nu stiu despre ce monstru vorbesti, avand insa in vedere postarile tale, tu esti cel mai mare monstru!

 

Hai lasa vrajeala ca nu te prinde candesti a fasole de la o posta 

=))

  • Like 1
Link spre comentariu

asa este, capetown2 este pipilica, cine intra pe profilul lui la reputatie poate vedea ca toate discutiile sunt contra lui miky77

pe clona capetown2 intrau si pipilica si Lisandru. Daca vezi ca insista in postari e Lisandru, ca doar asta e taran de la coada vacii prost crescut si insistent, daca nu da mai mult de 2 postari pe zi e pipilica. Oricum e unul din astia 2, trist ca vor sa il infunde pe picon in loc sa il ajute.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ba cum pusca mea e clona lu Pipilica dar e inscris din 2017 ..oai are conturi clona si apare dupa 2 ani ? :slap2  Mai rau as crede ca e moshu damblagit 

pipilica a avut sute de clone printre care deltones, capetown si multe altele, de cand se dadea lupte grele cu Miky77, Cristiano29, Anonna, MartaM

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Hai lasa vrajeala ca nu te prinde candesti a fasole de la o posta 

=))

 

 

pe clona capetown2 intrau si pipilica si Lisandru. Daca vezi ca insista in postari e Lisandru, ca doar asta e taran de la coada vacii prost crescut si insistent, daca nu da mai mult de 2 postari pe zi e pipilica. Oricum e unul din astia 2, trist ca vor sa il infunde pe picon in loc sa il ajute.

Cine se aseamana, se aduna! Aveti amandoi un limbaj suburban si provovator. Poate va miros si moderatorii!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cine se aseamana, se aduna! Aveti amandoi un limbaj suburban si provovator. Poate va miros si moderatorii!

 

Lasa-ne Picoane lasa-neeeeeeee  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pipilica a avut sute de clone printre care deltones, capetown si multe altele, de cand se dadea lupte grele cu Miky77, Cristiano29, Anonna, MartaM

 

La ce vad eu mai rau inclin spre tataitza =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...