Sari la conținut

just 4 fun 😄


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

O fată tînără mergea la prima ei întîlnire şi-i cere sfatul bunicii. Bunica îi spune:

- Fii atentă cu băieţii ăştia tineri! O să încerce să te sărute, ţie îţi va plăcea, dar să nu-l laşi, apoi o să încerce să-ţi pună mîna pe sîni, ţie îţi va plăcea, dar să nu-l laşi, apoi o să vrea să-ţi bage mîna între picioare şi ţie îţi va plăcea, dar să nu-l laşi să facă asta. Dar, cel mai important, el va încerca să se urce pe tine şi să o facă, dar tu să nu-l laşi, că ne vei dezonora familia.

A doua zi, fata povesteşte:

- Bunico, ai avut dreptate. Dar nu l-am lăsat să ne dezonoreze familia. M-am suit eu pe el, s-o dezonorez pe a lui!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Vine nevasta acasa gafaind:
-Barbate,un negru s-a tinut dupa mine!
-Unde,fa?
-In piata!
-Ete,a dra'q ,esti si frumoasa tare sa se tina tocma un negru dupa tine! Asa santeti voi femeile! Nu'si mai poate face omu' piata,ca gata, se tine dupa voi!
A 2-a zi:
-Barbate,negru' ala iar s-a tinut dupa mine!
-Un'e,fa?
-Din piata pan-la autobuz!
-Pai da,c-asa santeti voi femeile!Nu mai are omu voie sa mearga cu autobuzu' ca se tine dupa voi!
A3-a zi:
-Barbate,negru' ala s-a tinut iar dupa mine pan' la poarta!...
-Pai daaa!!!Asa santeti voi femeile!Ca daca drumu' omului trece pe la poarta voastra,gata se tine dupa voi!...
A4-a zi vine barbatul acasa si-l gaseste pe negru pe nevasta'sa:
-Ce faci fa nenorocito?Cu negru'???
-Pai da ma,c-asa sunteti voi barbatii, pana nu vedeti negru pe alb nu credeti!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

Inainte de a pleca la Marea Cruciada, Cavalerul Negru il cheama pe lacatusul castelului si-i porunceste sa ii monteze sotiei sale o centura de castitate.

Dupa ce lacatusul isi face treaba, vine la cavaler si il intreaba:

- Stapane, ii punem si botnita?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Au ajuns pliantele trimise de PSD cu Poşta Română! În ele e denigrat Ion Raţiu  :laugh2  :laugh2

 

Prea târziu, eu îl votasem deja în 1990. Degeaba :P Era și el din altă galaxie pe vremea aia. Dacă mă gândesc bine, cred că și pe vremea asta... :giggle:

L-am votat pentru superba definiție dată democrației: "Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine!"

 

https://www.timesnewroman.ro/politic/au-ajuns-pliantele-trimise-de-psd-cu-posta-romana-in-ele-e-denigrat-ion-ratiu

 

PS: Odihească-se în pace!  :(

Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

Doua blonde discutau despre sex.

Prima zise:

-Stii draga care este cea mai recenta metoda de a face sex si culmea, de a mai simti ceva placere? Sex in ureche.

A doua raspunde:

- Esti nebuna draga, vrei sa ramai surda?

Raspunsul veni sec, dar meritat din partea unei blonde:

- Dar ce draga, tu ai ramas pana acum muta?

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

S-o fi apucat Jasmine de biliard? :o :giggle:

 

https://66.media.tumblr.com/bbd305764e704caf930075f26d542954/tumblr_poeobmHPo71xufnmwo1_540.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...