Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 2 Voturi

Cel mai prost salon de masaj

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
34 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 >alon000<

alon000

Alone

• >Serious Contributor<
  • 378 Postari:
  • Inscris la:
    12 augustus 2014

Postat 05 september 2020 - 01:10

da da da

da..r latri cam mult ,bani de paine ai ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 da da da

da da da

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 170 Postari:
  • Inscris la:
    22 augustus 2018

Postat 05 september 2020 - 04:39

Tu poti sa vorbesti dupa ce n-o sa mai cheltui toata pensia de urmas pe laba cu ulei la saloane...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 nasty_alex84

nasty_alex84

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Inscris la:
    09 april 2012

Postat 07 september 2020 - 01:52

Attraction Club Massage
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 supaplex

supaplex

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Inscris la:
    24 oktober 2015

Postat 07 september 2020 - 09:50

Attraction Club Massage

Nu prea sunt de acord cu tine. Dupa ce am vizitat majoritatea saloanelor din Bucuresti: Exclusive, Nirvana, cele 3 de la Hotangels, Excess, Noblesse, Confidential, Secret, Mqt, Ador, Mon Amour (unele chiar de mai multe ori...si am enumerat doar saloanele care exista), ai fi surprins sa afli ca experientele cele mai placute le-am avut si le am in continuare cu o maseuza de la Attraction, din locatia de pe Soimus? Frumoasa, extrem de dulce si senzuala, dar na, ar avea sens ca toate astea sa depinda de comportamentul clientului.

Nu-i zic numele ca nu stiu ce degenerati ii trimit pe cap, dar a facut sa merite deranjul cu mesajele si celalalte cacaturi specifice Attraction. La Noblesse, Excess si Hotangels ai sanse mult mai mici sa gasesti un masaj erotic atat de misto.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >henry jullien<

henry jullien

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 545 Postari:
  • Inscris la:
    30 november 2015

Postat 08 september 2020 - 08:19

Nu prea sunt de acord cu tine. Dupa ce am vizitat majoritatea saloanelor din Bucuresti: Exclusive, Nirvana, cele 3 de la Hotangels, Excess, Noblesse, Confidential, Secret, Mqt, Ador, Mon Amour (unele chiar de mai multe ori...si am enumerat doar saloanele care exista), ai fi surprins sa afli ca experientele cele mai placute le-am avut si le am in continuare cu o maseuza de la Attraction, din locatia de pe Soimus? Frumoasa, extrem de dulce si senzuala, dar na, ar avea sens ca toate astea sa depinda de comportamentul clientului.

Nu-i zic numele ca nu stiu ce degenerati ii trimit pe cap, dar a facut sa merite deranjul cu mesajele si celalalte cacaturi specifice Attraction. La Noblesse, Excess si Hotangels ai sanse mult mai mici sa gasesti un masaj erotic atat de misto.

Si eu am avut experiente super tari la Attraction,Beatrice,Ada la care ma duceam regulat,dar am avut si muuuuulte experiente naspa cand nu mai erau ele,iar cu programarile stau foarte prost,ajungi la locatie cu programare pt o anumita fata si afli cu surprindere ca va ajunge peste cateva ore...Parerea mea este ca mai bine ii eviti,nemailuand in seama faptul ca te bombardeaza cu mesaje...Faptul ca nu vrei sa spui numele fetei il inteleg cu explicatia pe care ai dat-o,dar as fi vrut totusi sa imi spui si mie numele fetei totusi,caci nu fac parte din categoria celor la care te referi.Multumesc

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 didinebunu

didinebunu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 41 Postari:
  • Inscris la:
    08 juli 2020

Postat 08 september 2020 - 11:32

Si eu am avut experiente super tari la Attraction,Beatrice,Ada la care ma duceam regulat,dar am avut si muuuuulte experiente naspa cand nu mai erau ele,iar cu programarile stau foarte prost,ajungi la locatie cu programare pt o anumita fata si afli cu surprindere ca va ajunge peste cateva ore...Parerea mea este ca mai bine ii eviti,nemailuand in seama faptul ca te bombardeaza cu mesaje...Faptul ca nu vrei sa spui numele fetei il inteleg cu explicatia pe care ai dat-o,dar as fi vrut totusi sa imi spui si mie numele fetei totusi,caci nu fac parte din categoria celor la care te referi.Multumesc

Bine punctat ,experiențe frumoase poți avea in ori ce salon totul depinde de maseuza .
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 supaplex

supaplex

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Inscris la:
    24 oktober 2015

Postat 08 september 2020 - 11:46

.Parerea mea este ca mai bine ii eviti,nemailuand in seama faptul ca te bombardeaza cu mesaje..

E si o parte buna la mesajele alea: iti trimit poze cu toate fetele care lucreaza in ziua respectiva. Daca programarea o faci din scurt, nu prea se intampla sa nu gasesti fata dar e mai bine sa ai o alternativa pregatita, adica nu te duci chitit pe o fata. Iar in ultima vreme chiar au avut tipe super misto , deci ai de unde alege. 

Aceasta postare a fost editata de supaplex: 08 september 2020 - 11:46

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >alon000<

alon000

Alone

• >Serious Contributor<
  • 378 Postari:
  • Inscris la:
    12 augustus 2014

Postat 08 september 2020 - 11:50

Cel mai prost salon de masaj .... ??? NU

Maseuze proaste DAAA asta e parerea mea .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 >alon000<

alon000

Alone

• >Serious Contributor<
  • 378 Postari:
  • Inscris la:
    12 augustus 2014

Postat 08 september 2020 - 11:51

E si o parte buna la mesajele alea: iti trimit poze cu toate fetele care lucreaza in ziua respectiva. Daca programarea o faci din scurt, nu prea se intampla sa nu gasesti fata dar e mai bine sa ai o alternativa pregatita, adica nu te duci chitit pe o fata. Iar in ultima vreme chiar au avut tipe super misto , deci ai de unde alege. 

E buna si nu prea acum depinde ce obligatii are fiecare .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 matatakakiba

matatakakiba

Chief of Staff

• Membru Premium
  • 77 Postari:
  • Inscris la:
    19 december 2013

Postat 08 september 2020 - 12:02

Noblesse este cu siguranță cel mai prost salon de masaj. Pozele nu coincid cu realitatea!!! Foarte multa aroganta

In this moment Noblesse is a safe choice.

Since more than a year the service is steady good, the girls (Sabrina, Yasmin, Katy) are pretty and friendly.

Their performance is good and i always had a good time with them.

I usually take a normal massage or the VIP massage with toys and soft domination.

Of course, there is always an argument when it comes to the beauty of girls.

Maybe Noblesse is not TOP, but it is way above average.

To call Noblesse a bad club is in my opinion inaccurate!

In the past years there where some issues with their way of pricing, but i talked to the management and receptionist about this and we solved this issue on a trustful and professional way! Since 2019 also this is no more issue! Thanks.

• 1

cheers,

Dr. Bob

======================================================

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 supaplex

supaplex

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Inscris la:
    24 oktober 2015

Postat 08 september 2020 - 12:04

Am zis si eu, la Attraction poti da de niste maseuze super proaste, am avut experiente enervante cu unele (in special pe Litoralului). Una chiar mi-a zis cu nesimtire: "Ce te miri? Masaj erotic inseamna laba", dar totusi, salonul asta e mai ok decat Excess sau poate chiar Vip-zone. 

• 0

#32 nasty_alex84

nasty_alex84

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Inscris la:
    09 april 2012

Postat 08 september 2020 - 02:02

Am zis si eu, la Attraction poti da de niste maseuze super proaste, am avut experiente enervante cu unele (in special pe Litoralului). Una chiar mi-a zis cu nesimtire: "Ce te miri? Masaj erotic inseamna laba", dar totusi, salonul asta e mai ok decat Excess sau poate chiar Vip-zone. 

La Soimus parca le iei banii din buzunar cand le dai buna ziua :)))))))))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 john55555

john55555

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 34 Postari:
  • Inscris la:
    08 november 2019

Postat 25 september 2020 - 10:07

Nirvana, servicii de proasta calitate, fete urate și grase și mai ales cu nasul pe sus
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 >henry jullien<

henry jullien

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 545 Postari:
  • Inscris la:
    30 november 2015

Postat 25 september 2020 - 05:58

ATTRACTION-continua sa bombardeze cu mesaje. Feriti-va !!!!!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 raduradu1234

raduradu1234

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    04 augustus 2020

Postat 15 oktober 2020 - 01:46

Nirvana in ultimul an a luat-o la vale rău. Am dorit să profit și eu de reducerea de sappt trecuta, masajul fiind 150 lei și cât am dat atât a făcut, 30 min, tehnica proasta, și făcut în dorul lenii.

La Fantasy masajul de 30 min este 140 lei, dar este un masaj bine facut, se respecta timpul și fata foarte ok.

Nirvana de evitat cu tot cu reducerea voastra!!!!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi