Sari la conținut

Andreea (Gara de Nord) 0730771744


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, andreeainna a spus:

Buna!Clip nou https://links.vip/onlydeea 😈IMG_0620.jpeg.eec93c6c843218df9d39ac62ee7ab254.jpeg

 

Buna, ce faci? Imi poti spune te rog frumos in ce magazin ai facut aceasta poza? Nu de alta dar imi pare foarte cunoscut si nu stiu de unde sa-l iau..

Si daca te rog, imi spui si pe ce culoar erai, si pe ce scaun anume stateai 😁? Te rog din tot sufletul meu, spune-mi...mai ales scaunul ma intereseaza.

De fapt, numai scaunul acela ma intereseaza, care e? Te roooog 🤭😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Albdom82 a spus:

Buna, ce faci? Imi poti spune te rog frumos in ce magazin ai facut aceasta poza? Nu de alta dar imi pare foarte cunoscut si nu stiu de unde sa-l iau..

Si daca te rog, imi spui si pe ce culoar erai, si pe ce scaun anume stateai 😁? Te rog din tot sufletul meu, spune-mi...mai ales scaunul ma intereseaza.

De fapt, numai scaunul acela ma intereseaza, care e? Te roooog 🤭😁😁

Îl scot la licitație!Scaun metalic,puțin utilizat,are câteva zgârieturi ,dar își face treaba!Interesat?Il predau doar personal!😅😈IMG_2932.jpeg.18bc2a72adf5121a61db32e09325bf13.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, andreeainna a spus:

Îl scot la licitație!Scaun metalic,puțin utilizat,are câteva zgârieturi ,dar își face treaba!Interesat?Il predau doar personal!😅😈IMG_2932.jpeg.18bc2a72adf5121a61db32e09325bf13.jpeg

 

Ai cred, cele mai frumoase si mai elegante poze dintre toate fetele de pe forum. Bravo! Tine-o tot asa! 

Nu te-ai gandit sa participi si la concursul acela de poze? In mod sigur ai avea un succes total.

 

Ps- ma tin cred de vreo 2-3 luni sa te vizitez si tot nu am reusit, dar acum m-ai starnit rau de tot 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, Albdom82 a spus:

 

Ai cred, cele mai frumoase si mai elegante poze dintre toate fetele de pe forum. Bravo! Tine-o tot asa! 

Nu te-ai gandit sa participi si la concursul acela de poze? In mod sigur ai avea un succes total.

 

Ps- ma tin cred de vreo 2-3 luni sa te vizitez si tot nu am reusit, dar acum m-ai starnit rau de tot 😘

Ma bucur ca îți plac,multumesc!O sa ma gândesc dacă sa particip sau nu.😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 6/2/2023 at 6:12 PM, andreeainna said:

Îl scot la licitație!Scaun metalic,puțin utilizat,are câteva zgârieturi ,dar își face treaba!Interesat?Il predau doar personal!😅😈IMG_2932.jpeg.18bc2a72adf5121a61db32e09325bf13.jpeg

Buna! Daca mai este valabil… doresc sa licitez suma modica de 100€, Dar!!! Am o condiție, sa nu îl ștergi… sa fie exact ca dupa ce te-ai ridicat dupa el 😈😇

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, mirica a spus:

Buna! Daca mai este valabil… doresc sa licitez suma modica de 100€, Dar!!! Am o condiție, sa nu îl ștergi… sa fie exact ca dupa ce te-ai ridicat dupa el 😈😇

Offf….sărăcia pământului…..🤣😂nu te las nici sa îl atingi de banii ăștia 🤣😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, andreeainna said:

Offf….sărăcia pământului…..🤣😂nu te las nici sa îl atingi de banii ăștia 🤣😂

🤣🤣🤣 Draga mea, măcar am aflat ca încă mai este valabilă oferta 😉, legat de sărăcia mea….. fac împrumut la banca si tot iau scaunul ala de la tine 🤣🤣🤣. Bine, 200 € si primesc scaunul si compania ta plăcută! 😈

Te pup! 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...