Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acesta este anunțul : Descrierebuna tuturor,sunt denisa am 25 de ani,sunt noua pe site,noua in bucuresti.garantez ca nu ne conoaste dar si ca iti vei dori sa ne revedem.sunt o fata comunicativa,vesela,tandra si pasionala .locuiesc singura,locatie de lux.detalii telefonic.pupici

Provenit de pe Publi24.ro . A fost cineva la domnișoara ?

post-158258-0-63186400-1530029671_thumb.png

post-158258-0-50280900-1530029686_thumb.png

post-158258-0-16638000-1530029706_thumb.png

post-158258-0-06940500-1530029722_thumb.png

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca fiecare inceput de saptamana trebuie sa inceapa prost, m-a mancat in cur sa explorez piata.

 

Am intrebat-o sapt trecuta de servicii, preturi, s.a, iar azi mi-am facut o programare. Imi da ca strada Cuza Voda 128 iar apoi ma intoarce pe 130 - 132...ok...

Reusesc sa ajung intr-un final si dau peste una la 30 - 35 de ani cu tatele lasate si roscata, nicidecum blonda. Fiind si coaiele umflate zic sa raman. Fac dusul de rigoare, apartament curat, bloc nou si dau sa merg spre camera. Ajung in pat si-o vad ca desface un prezervativ. O intreb ce face cu ala si baga um text d'ala prost, ca ea nu face oral np, ca doar colega. Iar colega imi comunicase la tel ca locuieste singura. Ok, trecem si peste asta. Se conformeaza la oral si finalizez cim. Ma duc la dus, ma intorc iar ea nu avea nici o treaba, era prin alta camera, ca plm, are netflix si nu mai stiu ce.

 

Atitudine de fast fuck. Merita un 60-80 ptr cim. Atat.

 

Am platit 100 ptr o fin.

 

Nu recomand.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru ca fiecare inceput de saptamana trebuie sa inceapa prost, m-a mancat in cur sa explorez piata.

 

Am intrebat-o sapt trecuta de servicii, preturi, s.a, iar azi mi-am facut o programare. Imi da ca strada Cuza Voda 128 iar apoi ma intoarce pe 130 - 132...ok...

Reusesc sa ajung intr-un final si dau peste una la 30 - 35 de ani cu tatele lasate si roscata, nicidecum blonda. Fiind si coaiele umflate zic sa raman. Fac dusul de rigoare, apartament curat, bloc nou si dau sa merg spre camera. Ajung in pat si-o vad ca desface un prezervativ. O intreb ce face cu ala si baga um text d'ala prost, ca ea nu face oral np, ca doar colega. Iar colega imi comunicase la tel ca locuieste singura. Ok, trecem si peste asta. Se conformeaza la oral si finalizez cim. Ma duc la dus, ma intorc iar ea nu avea nici o treaba, era prin alta camera, ca plm, are netflix si nu mai stiu ce.

 

Atitudine de fast fuck. Merita un 60-80 ptr cim. Atat.

 

Am platit 100 ptr o fin.

 

Nu recomand.

Golanca basinoasa
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...