Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie .

Astăzi am fost in vizita la Daniela , programat de ieri foarte ușor și confirmat azi . 
Am ajuns in locație foarte ușor fiind traficul liber la ora 10:00 am ajuns amândoi in acelas timp la locație 😂
Am urcat in locație servit cu un pahar de suc  făcut dus și trecut la treaba , am ales o finalizare scurta ca eram in pauza de munca 😂 . Început cu un oral neprotejat mai speriat ( motivul fiind ca am capul mai roșu așa e culoarea lui ) poftit la savarina ei am băgat limbuta la treaba (a spus ca și-a dat drumul , nu știu dacă e așa ca nu ma pricep ) 😂 după pus Căprița si terminat in balon.

Notele :

Locatie: 10 ușor de ajuns si curată 

ON: Slăbuț ca sa speriat de capul meu rosu dar nu-i problema revin data viitoare si încercam iar 

NP: A fost scurt dar ofer 8,5 ca îmi place  savarina ei si ca sa Așezat perfect sa intri tot . 

Aspect: 9 

Atitudine : 9 

De revenit ? Sigur , dar să-mi fac timp pentru 1h . 
 

Mersi Daniela 😘 (N-am nimic așa e capul meu rosu ) 😂🤷🏼‍♂️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, snake1127 a spus:

Recenzie .

Astăzi am fost in vizita la Daniela , programat de ieri foarte ușor și confirmat azi . 
Am ajuns in locație foarte ușor fiind traficul liber la ora 10:00 am ajuns amândoi in acelas timp la locație 😂
Am urcat in locație servit cu un pahar de suc  făcut dus și trecut la treaba , am ales o finalizare scurta ca eram in pauza de munca 😂 . Început cu un oral neprotejat mai speriat ( motivul fiind ca am capul mai roșu așa e culoarea lui ) poftit la savarina ei am băgat limbuta la treaba (a spus ca și-a dat drumul , nu știu dacă e așa ca nu ma pricep ) 😂 după pus Căprița si terminat in balon.

Notele :

Locatie: 10 ușor de ajuns si curată 

ON: Slăbuț ca sa speriat de capul meu rosu dar nu-i problema revin data viitoare si încercam iar 

NP: A fost scurt dar ofer 8,5 ca îmi place  savarina ei si ca sa Așezat perfect sa intri tot . 

Aspect: 9 

Atitudine : 9 

De revenit ? Sigur , dar să-mi fac timp pentru 1h . 
 

Mersi Daniela 😘 (N-am nimic așa e capul meu rosu ) 😂🤷🏼‍♂️

Mulțumesc frumos și scuze pentru disconfort (dat este normal sa ma speri )

te pup și te astept și data viitoare acum știu care este motivul și nu mai am de ce sa ma sperii 🙆‍♀️🫣

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Am fost ieri la 17.00. N-o sa fac "recenzii" ca n-am expertiza necesara. Arata foarte bine, civilizata si pentru ca m-a "terminat" de doua ori mai repede decit "performantele" mele standard pot sa spun ca si-a facut treaba foarte bine.

Din partea mea, calificativ: Premium.

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 22 ore, 6daniel9 a spus:

Am fost ieri la 17.00. N-o sa fac "recenzii" ca n-am expertiza necesara. Arata foarte bine, civilizata si pentru ca m-a "terminat" de doua ori mai repede decit "performantele" mele standard pot sa spun ca si-a facut treaba foarte bine.

Din partea mea, calificativ: Premium.

Mulțumesc frumos pentru vizita,cu drag și data viitoare 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...