Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare,

Miercuri după amiază am vizitat o prima data pe Daniela. Programarea făcută initial pentru 30 min dar ajungând la locație cu câteva min întârziere și  văzând o pe Daniela , am întrebat dacă se poate  o ora. După ce a verif programarile,  mi a confirmat că se poate prelungii întâlnirea.

Locația este centrala, ap cu două camere, curat , baia este dotată  cu cele necesare, mai multe geluri de dus , prosop curat, 

Daniela este o tipă drăguță,, aproximativ 1,65-167,  arata chiar mai bine decât în poze.

GFE 8 nu este foarte vorbăreață, dar încearcă să îți facă pe plac, sa te simți bine. FK - nu am beneficat, nu am întrebat dacă face.

ON 9,5 foarte bun, de anduranță, umed, cu tente de Deep,  cred că este punctul ei forte.

NP 9  accepta poziții, se implica, geme ușor pare că î place, se umezeste natural.

Halatul 200 lei/1 h

In concluzie, o experiență plăcută, eu unul o să revin cand am ocazia.

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 11 ore, Daniells a spus:

Salutare,

Miercuri după amiază am vizitat o prima data pe Daniela. Programarea făcută initial pentru 30 min dar ajungând la locație cu câteva min întârziere și  văzând o pe Daniela , am întrebat dacă se poate  o ora. După ce a verif programarile,  mi a confirmat că se poate prelungii întâlnirea.

Locația este centrala, ap cu două camere, curat , baia este dotată  cu cele necesare, mai multe geluri de dus , prosop curat, 

Daniela este o tipă drăguță,, aproximativ 1,65-167,  arata chiar mai bine decât în poze.

GFE 8 nu este foarte vorbăreață, dar încearcă să îți facă pe plac, sa te simți bine. FK - nu am beneficat, nu am întrebat dacă face.

ON 9,5 foarte bun, de anduranță, umed, cu tente de Deep,  cred că este punctul ei forte.

NP 9  accepta poziții, se implica, geme ușor pare că î place, se umezeste natural.

Halatul 200 lei/1 h

In concluzie, o experiență plăcută, eu unul o să revin cand am ocazia.

 

 

Mulțumesc frumos 💋

cu drag si data viitoare 

pupici

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna numele meu este Daniela ,am vârsta de 23 de ani:

 

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil decurata,epliata  (50 extra)

CIM

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

Acestea sunt serviciile mele va rog citiți anunțul  ❤️❤️F2E7C9E2-28BE-4653-90E5-5BFD4EDB114E.jpeg.40f4b1ee20028ea78dfa969989c279df.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, recent am mai bifat si eu o vizita pe la Daniela, programare facuta in aceeasi zi prin WhatsApp pentru 30 min.

Dupa dusul de improspatare am purces in dormitor ptr actiune care a inceput cu un oral soft ptr trezirea soldatului, montat caciulita  cu gura si apoi am trecut la actiune care nu a durat foarte mult si am finalizat in balonas, de apreciat ca la finalizare nu m-a scos imediat, a mai stat putin pana la eliberarea tuturor endorfinelor 🤪 am mai schimbat 2-3 vorbe si cam acesta a fost timpul, momentul.

La inceputul actiunii m-am delectat si eu putin gustand din pasa cea carnoasa si fesele ei slim.

Daniela, cum o stiu majoritatea, atitudine ok, corpul ei slim este un atu ptr cine este amator, ptr mine cum si ce am rugat-o ne-am inteles bine si nu am nimic de reprosat. 👍

Amenda platita: 150 ptr 30 min

Daniela, multumesc frumos ptr momentul oferit si ramane pe data viitoare 😘

Toate bune, avem o singura viata si tre sa ne mai facem si de cap din cand in cand...

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 ore, tony_33 a spus:

Salutare, recent am mai bifat si eu o vizita pe la Daniela, programare facuta in aceeasi zi prin WhatsApp pentru 30 min.

Dupa dusul de improspatare am purces in dormitor ptr actiune care a inceput cu un oral soft ptr trezirea soldatului, montat caciulita  cu gura si apoi am trecut la actiune care nu a durat foarte mult si am finalizat in balonas, de apreciat ca la finalizare nu m-a scos imediat, a mai stat putin pana la eliberarea tuturor endorfinelor 🤪 am mai schimbat 2-3 vorbe si cam acesta a fost timpul, momentul.

La inceputul actiunii m-am delectat si eu putin gustand din pasa cea carnoasa si fesele ei slim.

Daniela, cum o stiu majoritatea, atitudine ok, corpul ei slim este un atu ptr cine este amator, ptr mine cum si ce am rugat-o ne-am inteles bine si nu am nimic de reprosat. 👍

Amenda platita: 150 ptr 30 min

Daniela, multumesc frumos ptr momentul oferit si ramane pe data viitoare 😘

Toate bune, avem o singura viata si tre sa ne mai facem si de cap din cand in cand...

Mulțumesc frumos pentru vizita

cu drag ca de fiecare data💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna numele meu este Daniela ,am vârsta de 23 de ani:

 

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil decurata,epliata  (50 extra)

CIM

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

Acestea sunt serviciile mele va rog citiți anunțul  ❤️❤️
 

 

2 Locuri libere începând cu ora 15:00

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...