Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna numele meu este Daniela ,am vârsta de 23 de ani:

 

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil decurata,epliata  (50 extra)

CIM

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

Acestea sunt serviciile mele va rog citiți anunțul  ❤️❤️
 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

E1153AEF-5B22-4CDE-A1EB-AF416966B1CE.jpeg.0c7428904766f5414321255a6054099f.jpeg

Buna numele meu este Daniela ,am vârsta de 23 de ani:

 

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil decurata,epliata  (50 extra)

CIM

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

Acestea sunt serviciile mele va rog citiți anunțul  ❤️❤️
 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dragi mei

Vin și eu către voi cu o rugăminte, fie ca sunteți începători/ sau persoane care frecventați mai mereu și aveți alta experiența 

Nu mai stați câte 20 de minute in baie,nu mai îmi folosiți lucrurile persoane cum ar fi (pasta de Dinți ,periuța sau aparate de ras) 

Tot din timpul vostru stați nu din al meu ,sau va faceți programare și va treziți sa îmi dați confirmare cu 20 de min înainte când eu cer confirmarea cu o ora înainte ,și după aceea tot voi va supărați /sau va chemați ubar /taxi cu 20-25 de min înainte de programare tinand cont traficul din București .

Va mulțumesc pentru înțelegere 💋

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 22 minute, Daniela122 a spus:

Buna dragi mei

Vin și eu către voi cu o rugăminte, fie ca sunteți începători/ sau persoane care frecventați mai mereu și aveți alta experiența 

Nu mai stați câte 20 de minute in baie !!

 

Va mulțumesc pentru înțelegere 💋

  Leșin. 

🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 33 minute, Daniela122 a spus:

??

 Înțeleg că te supără că unii îți folosesc  lucrurile personale.  Dar că își petrec în baie programarea,  de ce te-ar deranja ?   

 R  -   poți monta  un dulăpior  cu lacăt,  unde îți poți ține lucrurile personale.  

 PS -  să știi că se vede urăt  să ți la vedere aparate de ras în baie.  

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
1 oră în urmă, _potrivitu a spus:

 Înțeleg că te supără că unii îți folosesc  lucrurile personale.  Dar că își petrec în baie programarea,  de ce te-ar deranja ?   

 R  -   poți monta  un dulăpior  cu lacăt,  unde îți poți ține lucrurile personale.  

 PS -  să știi că se vede urăt  să ți la vedere aparate de ras în baie.  

probabil va parea ironic poate la altii nu curge apa calda acasa si la tine e o minune cand dau de apa calda. cat despre obiecte personale da tine de educatie degeaba spui  caci cei needucati nu iau in seama. in prim rand  normal faci doar o reimprospatare a igienei e normal sa vi cu igiena facuta de acasa daca se intampla si vi de la munca hai se intelege dar folosesti doar sapun s au gel si apa de gura restul e logic ca nu te atingi...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
Acum 3 ore, Daniela122 a spus:

Buna dragi mei

Vin și eu către voi cu o rugăminte, fie ca sunteți începători/ sau persoane care frecventați mai mereu și aveți alta experiența 

Nu mai stați câte 20 de minute in baie,nu mai îmi folosiți lucrurile persoane cum ar fi (pasta de Dinți ,periuța sau aparate de ras) 

Tot din timpul vostru stați nu din al meu ,sau va faceți programare și va treziți sa îmi dați confirmare cu 20 de min înainte când eu cer confirmarea cu o ora înainte ,și după aceea tot voi va supărați /sau va chemați ubar /taxi cu 20-25 de min înainte de programare tinand cont traficul din București .

Va mulțumesc pentru înțelegere 💋

Hai căi tare asta cu 20 minute în baie măciucarilor ce dreaku 😱faceți firma de râs 🤦‍♂️ 🤣 🤣 csf se mai întâmplă 😬😬

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 3 ore, _potrivitu a spus:

 Înțeleg că te supără că unii îți folosesc  lucrurile personale.  Dar că își petrec în baie programarea,  de ce te-ar deranja ?   

 R  -   poți monta  un dulăpior  cu lacăt,  unde îți poți ține lucrurile personale.  

 PS -  să știi că se vede urăt  să ți la vedere aparate de ras în baie.  

Dar asta este problema ca nu erau la vedere 

Erau in dulap in baie 

Sti de ce ma deranjează ca sta câte 20 de minute in baie , din cauza ca nu ia in calcul din timpul lui . Adică eu la o programare de o ora trebuie sa stau 1 h și ceva deoarce are programare de o ora nu ii pasa ca sta 20 de min in baie și după aceea tot persoana respectiva este deranjata când ii spun ce timp mai are 

multumesc pentru înțelegere 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Va mulțumesc tuturor pentru înțelegere și scuzați postarea de mai sus

Dar cu toți suntem oameni și avem dreptul sa spunem ce ne deranjează așa cum face și voi prin recenzii ,noi o putem face decât prin postări 

va mulțumesc și seara frumoasa/Weekend plăcut 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand am fost ultima oara la Daniela, in momentul cand am iesit de la dus a mers glont in baie si a iesit dupa cateva secunde. Probabil verifica daca i-am consumat alea, ca apoi zicea cum o sa-i identifice ea pe aia care folosesc gelul "ei" de dus. Eu nu m-am atins decat de "al nostru", dar erau toate gramada acolo probabil se mai intampla in fine...

 

Dar acum ca ai deschis subiectul, Daniela, hai sa te demascam si pe tine, ca te-ai cam smecherit de la un timp: (sper sa nu te superi, ca vreau sa mai vin pe la tine :ras )

Programare la fix, imi dai mesaj sa astept putin ca una-alta; pana m-ai chemat, s-au dus 10 minute. Nu ma lasi sa merg direct la dus, ca "hai sa stam si noi la o tigara mai intai!" (eu nu fumez, dar na, poate ai chef de o pauza sau ceva am zis) - inca 10 minute; in total 20 pana acum, care ar trebui sa fie "de la tine", nu?

Continuam: primul numar, pauza, discutii, totul ok... si la un moment dat intrebi nonsalant: "mai incercam al doilea numar, ca e cam tarziu si la fix am alta programare?". A fost intr-adevar o incercare - oral vreo 3 minute combinat cu verificarea constanta a ceasului. Nu stiu daca am iesit pe usa chiar la fara zece, dar la fara cinci eram in masina. Deci ora a fost cam de cel mult 35 de minute, cu toate dusurile incluse :exclamation:

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 6 ore, cerculetmic a spus:

Cand am fost ultima oara la Daniela, in momentul cand am iesit de la dus a mers glont in baie si a iesit dupa cateva secunde. Probabil verifica daca i-am consumat alea, ca apoi zicea cum o sa-i identifice ea pe aia care folosesc gelul "ei" de dus. Eu nu m-am atins decat de "al nostru", dar erau toate gramada acolo probabil se mai intampla in fine...

 

Dar acum ca ai deschis subiectul, Daniela, hai sa te demascam si pe tine, ca te-ai cam smecherit de la un timp: (sper sa nu te superi, ca vreau sa mai vin pe la tine :ras )

Programare la fix, imi dai mesaj sa astept putin ca una-alta; pana m-ai chemat, s-au dus 10 minute. Nu ma lasi sa merg direct la dus, ca "hai sa stam si noi la o tigara mai intai!" (eu nu fumez, dar na, poate ai chef de o pauza sau ceva am zis) - inca 10 minute; in total 20 pana acum, care ar trebui sa fie "de la tine", nu?

Continuam: primul numar, pauza, discutii, totul ok... si la un moment dat intrebi nonsalant: "mai incercam al doilea numar, ca e cam tarziu si la fix am alta programare?". A fost intr-adevar o incercare - oral vreo 3 minute combinat cu verificarea constanta a ceasului. Nu stiu daca am iesit pe usa chiar la fara zece, dar la fara cinci eram in masina. Deci ora a fost cam de cel mult 35 de minute, cu toate dusurile incluse :exclamation:

 

Ok eu nu îmi aduc aminte de acest aspect ,da se mai întâmpla sa întârzii 5-10 min care sunt din vina mea și din timpul meu ,la fel discuția este tot din timpul meu atunci când fumez eu ,dar nu sunt eu de vina dacă nu se mai poate al doilea număr și ca nu mai vrea Soldățelul sa se trezească. ( Nu m-am șmecherit și niciodată nu o sa se întâmple acest lucru,sunt aceeași Daniela ,dar unele persoane sa nu încerce sa își bată joc )

Daca am făcut acest lucru îmi cer scuze față de tine și data viitoare când o sa vi la mine adumi aminte sa pot sa ma revansez pentru acele 20 de min dacă tu așa zici 

multumesc frumos pentru înțelegere 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...