Sari la conținut

Recomandari pentru masaj prostatic


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caut pe cineva care sa presteze bine un masaj prostatic. Din pacate am incercat de cateva ori si respectivele nu aveau nicio idee cum sa faca.

 

Speram sa beneficiez de intelepciunea colectiva a comunitatii si sa intreb daca stiti pe cineva care sa faca bine, bine, preferabil la combinatie cu oral neprotejat.

 

Pretul nu este o problema.

Link spre comentariu

Caut pe cineva care sa presteze bine un masaj prostatic. Din pacate am incercat de cateva ori si respectivele nu aveau nicio idee cum sa faca.

 

Speram sa beneficiez de intelepciunea colectiva a comunitatii si sa intreb daca stiti pe cineva care sa faca bine, bine, preferabil la combinatie cu oral neprotejat.

 

Pretul nu este o problema.

iar topicul asta ? mai exista un topic exact la fel si iti spun ca si pe acel topic , cred ca tu ai nevoie de ajutorul comunitati LGBT :)

:) :) Masaj prostatic mai vrei si oral si mai vrei si nu mai stiu ce , mai bine cauta direct o maciuca si gata 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Caut pe cineva care sa presteze bine un masaj prostatic. Din pacate am incercat de cateva ori si respectivele nu aveau nicio idee cum sa faca.

Speram sa beneficiez de intelepciunea colectiva a comunitatii si sa intreb daca stiti pe cineva care sa faca bine, bine, preferabil la combinatie cu oral neprotejat.

Pretul nu este o problema.

Acum ceva ani buni , salonul Tao - Hotel Radisson Victoriei oferea masaj prostatic.

Nu l-am incercat.

Costa 120 Lei + 50 Lei....dar repet , acum ceva ani.

Fara finalizare....fara sex.

Este un salon frecventat de straini...printre primele din Bucuresti....nu isi face reclama agresiva...poti incerca.

Maseuzele au experienta , practica si yoga...

Succes !

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

As vrea, dar e dificil. Apar fel si fel de oameni care judeca fetisurile si fanteziile mititele de parca n-as fi venit pe nimfomane, ci la spovedanie aici.

dacă era vorba de uro sau scato nu mă bagam :)

Masajul prostatic pe unii excită.. făcut ușor acolo la locul dorit..se folosește după caz..un deget sau două...se folosește mănușă..sau in cazul meu ..eu pun prezervativ pe deget :)

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Caut pe cineva care sa presteze bine un masaj prostatic. Din pacate am incercat de cateva ori si respectivele nu aveau nicio idee cum sa faca.

 

Speram sa beneficiez de intelepciunea colectiva a comunitatii si sa intreb daca stiti pe cineva care sa faca bine, bine, preferabil la combinatie cu oral neprotejat.

 

Pretul nu este o problema.

Salut!

 

Dute la Fantasy Massage, Calea Floreasca 44.

Eva, Larisa sau Iulia fac o masaj prostatic care nu vei uita nici o data.

Oral cu siguranta nu vei primi, dar the best prostate masaj in town!

 

Verificat, evaluat si aprobat de la mine!

 

Astept feedbackul tau! Daca mai ai alte adrese sau recomandari, spui si mie.

 

Dr. Bob!

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Masaj prostatic...Adică in cur!!! Banuiesc că trebuie vibrator,ori face cu degetele?!?!?

Merge si, si. Masajul prostatic clasic este cu degetele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...