george188 Reputație: 9 Postat Martie 24, 2013 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Postat Martie 24, 2013 Anunt: buna suntem doua pisicute pofticioase si jucause suna_ne! Telefon: 0736032265 Sursa anunt: anuntulrapidploiesti a fost cineva la vre una din cele doua fete?
george188 Reputație: 9 Postat Martie 24, 2013 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Autor Postat Martie 24, 2013 Cautand pe google numarul de telefon am descoperit ca fetele aveau un topic deschis in bucuresti si niste poze..astept detalii. Multumesc!
microsddd Reputație: 110 Postat Martie 24, 2013 Oras:Deva Oras:Deva Postat Martie 24, 2013 din poze colegu arata foarte bine, acum sunt doua posibilitati fie sa fie furate pozele si sa fie fetele din cuibul de pe langa interex care din punctul meu sunt de evitat sau sa avem parte de ceva noutati pe plan local. numai bine si asteptam un coleg sa faca o vizita sa elucidam acest mister
junior10 Reputație: 106 Postat Martie 24, 2013 Oras:unde vrea PLM Oras:unde vrea PLM Postat Martie 24, 2013 cred ca se face o confuzie,domnisoarele din poze au activat impreuna in Buc pe nr de tel din topic,ele chiar erau reale si aveau recenzii bune,acum dr-le din ploiesti nu stiu daca sunt aceleasi cu cele din poze dar nr de tel vad ca este identic! sa se fi reunit cele doua domnisoare care activau la Buc. in Ploiesti?
george188 Reputație: 9 Postat Martie 24, 2013 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Autor Postat Martie 24, 2013 eu cred ca pozele sunt reale.. colegu ma gandesc chiar daca nu or fii venit amandoua in ploiesti, una din cele doua tot ar trebui sa fie
ang3l0n3r0 Reputație: 9 Postat Martie 26, 2013 Postat Martie 26, 2013 Salut, am ridicat si eu aceeasi problema acum ceva vreme, mai jos aveti link. am sunat atunci, nu exista legatura intre fetele din poze si cele care raspund la acest numar de telefon. http://nimfomane.com/forum/topic/7092-andralorry-fab-3-some-073603226507210298660730497030-sincai/ Happy futting all!
george188 Reputație: 9 Postat Martie 26, 2013 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Autor Postat Martie 26, 2013 nu exista legatura intre fetele din poze si cele care raspund la acest numar de telefon. colegu care e legatura ca nu spui nimic concret, am sunat si eu la telefon pare foarte ok .
ang3l0n3r0 Reputație: 9 Postat Martie 26, 2013 Postat Martie 26, 2013 colegu care e legatura ca nu spui nimic concret, am sunat si eu la telefon pare foarte ok . nu am zis ca nu sunt ok, zic doar ca nu sunt tipele din pozele de mai sus. acelea activeaza tot in bucuresti dar nu mai activeaza impreuna. cum a ajuns numarul de tel in ploiesti nu stiu, dar te asigur, nu sunt fetele din poze, am vb cu baietii din buc si tipele din pozele de mai sus inca sunt in bucuresti. repet, george, ca sa ma intelegi clar, eu nu zic ca tipele astea de aici din ploiesti care raspund la numarul asta nu sunt ok, spun doar cu siguranta ca nu sunt cele din poze.
lion86 Reputație: 1150 Postat Martie 27, 2013 Oras:Ploiesti Oras:Ploiesti Postat Martie 27, 2013 Am sunat la aceste fete si mi-au spus ca locuiesc in zona de vest a orasului, in Paltinissunt 2 fete una bruneta si una satena 20-21 ani, 1.70 si iti poate oferi un oral + normal la 100 lei pana la ora 21:00 Urmeaza sa le vizitez zilele acestea
george188 Reputație: 9 Postat Mai 14, 2013 Oras:Bucuresti Oras:Bucuresti Autor Postat Mai 14, 2013 colegu lion86 ai mai vizitat fetele ? se pare ca s-au mutat. pret 100 lei cu o fata si 150 cu amandoua
freeman87 Reputație: 38 Postat Mai 15, 2013 Oras:Ploiesti Oras:Ploiesti Postat Mai 15, 2013 Pozele reale ? Haideti cu recenzii cei care ati fost.
futaciosul_adrian Reputație: 11 Postat Mai 15, 2013 Oras:Ploiesti Oras:Ploiesti Postat Mai 15, 2013 boss e alexandra din paltinis...cu una alina...care a mai fost si la maddy massage la caraiman la etajul 1...are topic alexandra daca cercetezi ! nimic special la ele...alexandra , fata celebra pt fundul ei bombat si perfect...s-a ingrasat rau de tot..burtica..funduletul mai mare...aripioare...si colega e ok...dar nu de speriat...dar s-a vorbit mult de ele...in topicul respectiv..." alexandra paltinis "...sunt de evitat...parerea mea...presteaza in sila ! si am mai vorbit despre alexandra...ca are probleme cu anumite boli...
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum