Sari la conținut

amatori de anilingus..


Vizitator bara77

Postări Recomandate

Vizitator bara77
Reputație: 0

Acum cateva zile am fost aici https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-erotic/78086777706f6255.html...in zona rompetrol calea aradului. Am sunat in 20 minute am fost programat, in pragul usii a aparut o doamna eu zic ca are cam 45 ani (ea zice 37) oricum arata mult mai in varsta , micuta de statura, cam 75 kg, poate 80, se vad ceva ani pe piele si pe constitutie. Am ales o golire 100 RON (200 ora), am fost invitat sa ma asez pe spate si a inceput un masaj cam de 6 se poate mult mai bine, pana a inceput sa coboare cu mana intre oute si anus.... pot sa zic ca o fost destul de placut merita un 8 apoi mi-a dat sa aleg ori cu fata in sus ori in genunchi pe pat (cred ca futaciosii vechi isi aduc aminte de fata care sa retras de prin rogerius era unguroaica si te punea doggy cu degetel in cur) ei bine cam aceeasi pozitie numai ca a inceput un ON foarte placut nu stiu cum a bagat capul pe acolo pentru asta capata un 8 pot sa spun ca mi-a placut. apoi la solicitarea mea (aveti grija ca nu se opreste incearca sa te termine rapid) am pus-o doggy si am dat cam 3 minute, sta destul de bine are un cur destul de marisor, nu am vazut-o sa foloseasca lubrifiant ca si nota cred ca un 7 spre 8 din cauza ca dupa cateva pompari cam dai in gol.

altele:

baia e ok ..prosoape curate, gel de dus curatenie 9

nu vorbeste la telefon si face semiintuneric in camera cu muzica pe fundal ... destul de relaxant nota 8.

negativ - vorbeste cam mult ce face ea si altele nu .... reclama.. :laugh2

tel 0752 672 058

PS chiar nu stiu unde sa pun topicul ....Rog adminii sa mute topicul unde trebuie ... Multumesc... SPOR la  :atm

post-264618-0-99277800-1535527957_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator dracu31
Reputație: 0

satena masaj erotic tel -0752672058

Mai are un topic, se poate pune acolo. Bara77 nu cred ca stii ce inseamna anilingus, tipa nu face anilingus, doar zonele adiacente, testicole, pe langa. Nu mai prosi lumea. :no2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...