Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Distrusule, pe advanced cand pula mea il mai lasi la joaca?

 

Ti-am spus ca te inseli, tu însă persisti in prostie. S-au inselat si altui dar si-au dat seama ca gresesc si s-au potolit! Tu însă esti prea bou sa-ti recunosti greseala, mai ales ca esti beat.

Iti dau un indiciu laba trista, chiar suntem "prieteni" de ceva vreme. Esti atât de idiot încât se folosesc toti de tine si cata muie iti iei aici, nu si-a luat nimeni! Hai, ai trei optiuni, sa vadem daca ghicesti sau nu. Stiu ca este greu la cata muie ti-ai luat!

post-200362-0-48921000-1460271226_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Zaaat bai cuckoldule :slap2 baga-mi-as toata pula in gatu tau de panarama forumurilor. Nici Pacificu nu te mai spala de muia colectiva primita.

Tu ai o singura optiune panaramo. Fugi cat mai departe de tastatura aia! :no2

Iar iei muie? Esti recunoscut la gat de mizerabil esti? Nici măcar in constanta nu te afirmi! Muitza, besi in pila calului, numainala tebfute!,Esti haios sa te futa canii!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce treaba am eu cu Constanta cuckoldule? :slap2 Iesi, da-ti-as afirmarea pe toata muia aia cuckolzita.

Ai treaba grupa mare, ti-ai luat muie pentru zece vieti! Hai nu mai o dam in multe barci, eati muist la greu, in afara de injuraturi nu mai stii nimic altceva! Sa-ti aduc aminte muie, "prietenul* tau john a fost declarat homalaul forumului, "prietenul" tau jilii si trole, s-au pisat pe tine, deocamdata, esti singurul muist!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

eu propun de acu pt luna viitoare pe Adrian10. pt ca merita, plus avea si majoritatea voturilor.

tati chiar asa, sa nu faci un ul oradean? that's cold.... next time when u need a heart ask me to lent u mine :))))

Daca îl futi, votez si eu cu 'iel!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Acolo ti-ai si sa ti iei muie la greu zdrenta!

Asta sa nu mai vorbesc ca in Timisoara esti no mame!

Reciteste ce scrii futu-te-n gat de petardat netratat.  :slap2

 

Stateam si ma gandeam... cuckolzitule, ai ajuns sa-ti fie rusine de tine! Ai abandonat luserul advanced si ai crezut ca pacalesti p-aici. Ba, tu nu intelegi ca boala ta pute prin orice?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Reciteste ce scrii futu-te-n gat de petardat netratat.  :slap2

 

Stateam si ma gandeam... cuckolzitule, ai ajuns sa-ti fie rusine de tine! Ai abandonat luserul advanced si ai crezut ca pacalesti p-aici. Ba, tu nu intelegi ca boala ta pute prin orice?

Insistent aiurea, bolnav clar, marsh in cotet ca te-ai cacat pe tine!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Duuu-te-n pula mea, tristete... inainte sa te duci, ia zi... ce curva isi mai bate joc de tine zilele astea?

Doar tu incerci sa iti bati joc de cineva. In rest nu mai sta capra la iezi curva penala ce esti!

http://25.media.tumblr.com/be9e67b8e682372ff8d6a669d7c49f5b/tumblr_micic4VuBE1qdlh1io1_400.gif

 

si mars in cort

 

http://i.imgur.com/H6NNb.gif

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...