Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Viezi ka la siectia Constanta o gasiesti pi Sandi Bell Tamaparinii ! Niesimtita aia o postat ciiva poze ku mini, dara fara di acordu mieu !

 

;)

 

Later edit: Saaaau...cum zisi Moderatoru di moi sus: cautama in toalieta di barbati ! :)))))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ARK OF THE COVENANT
  • Oras:ARK OF THE COVENANT

Viezi ka la siectia Constanta o gasiesti pi Sandi Bell Tamaparinii ! Niesimtita aia o postat ciiva poze ku mini, dara fara di acordu mieu !

 

;)

 

Later edit: Saaaau...cum zisi Moderatoru di moi sus: cautama in toalieta di barbati ! :)))))))

puneo poza cu pula

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Viezi ka la siectia Constanta o gasiesti pi Sandi Bell Tamaparinii ! Niesimtita aia o postat ciiva poze ku mini, dara fara di acordu mieu !

 

;)

 

Later edit: Saaaau...cum zisi Moderatoru di moi sus: cautama in toalieta di barbati ! :)))))))

no dai pace..

Link spre comentariu
  • Oras:In Taxi
  • Oras:In Taxi

Wwwaaaaaaaaaaauuuuuu !!! Mmmmmoooooooaaaaaammmma !!!

 

Doamnie Crestine Isuse Hristoasie...cie surpriza mio facut Pisicosu !!! Jur ka nu mastiptam...kear nas fi criezut ca ie posibil intrun timp atata di scurt sa fiu facuta Utilizatoru Luni !? Am 5 luni di cind miam facut contu si fak pariu ca ciei moi multi dintri voi nisi nau auzit di mini !

 

Cie pot sa zik si io acuma ? Mo luat pi nipregatitilea si nam un speech facut ! Dara, asa cum sie obisnuiesti, am sa anciep ku multumiri ! Ii multumiesc lu mamica, ka di la ia am anvatat mieseriie. No fost ia cea moi buna curva, ka no facut ia pria multi pureci, da sigur io placut mult pula. Hai sai zik mersi si lu ninorocitu di taicamiu, ka no fost alcolist moi mari ka iel in tat Botsanu ! Vriau sa arat o leaca di gratitudini si sponsorilor: miersi Iuby, fara sprijinu tau, dar moi alies fara kascavalu tau, nimica nar fi fost pusibil. Vrau sa multimiesc si suportierilor, colaboratorilor si tati ciei ci miau fost alaturea si la bini si la rau !!! Un mari Multam si cielor cie mior dat bulini di verdi. Ie ciel moi usor fiel sa simti ka munca ta no tricut niobsiervata.

 

Aisea vriau sa anciep un paragraf nou di multumiri !!! Ii multumiesc lu Bruneta Focoasa. Faza cu "ai o sapa acasa?" o ramas in miemoria coliectiva a tuturor coliegilor di la Constanta ! Un calduros ms si lu mahalagoiaca di Diana Grasa. Ieterna Pysy ii always o diliema pientru mini, ie inexplicabila triaba cum atita prostii poati zasi intrun singur om ! Tin sa li preciziez si pi Dospiti, ka la un loc amindoua fak juma di tona. Hmmm..si coarda ceia Vulcanica imi tresi prin minti acusa, si intiepata aia parfumata di zdreanta di Inna/Delia, si Bulbucata creata di Ferentari, si multi alti zdrente. Daaaaaar...in mod diosiebit si special, vriau sa multumiesc piersonal la 2 zdrenti dieosebite : Sandra, zis Sandi Bell Tampariniii si Roxana, aka Roxana2, Roxana Guess, Roxana450, R2D2, Roxana Bershka, Roxana China Mall si di moi nou (di cind o muito Pisicu ultima data) Andreea Creata !!! Fara ieli aciest valoros premiu, di Utilizatoru Luni, iera poati acordat la vro parasuta nimeritorie !!!

 

Vriau sa salut tati baeti di la Constanta. Tati cari mor sustinut din prima, da si cielor ci sau prins moi tirziu. Kear si ciei ci mor anjurat tin sa li zik Ms..pina si ceia ci nu dimult ciereau Pisicului sa fiu banata. Iata ka nam fost banata, ba kear mi so ofiert aciest mariet premiu..un fiel di Oscar al forumului Nimfomani. Vriau sa nu uit si pi tati baeti (da si fetili) cari mior scris miesaji privati ku propurniri indicienti. Vieti avia intatdiauna un locsor special in inimioara mia.

 

Clar vriau sa multumiesc conducierii...si di cie nu..partidului (da si sindicatului...stiti voi zdrentili cari). Pisicu pientru Presedinti...2020 Anu Blanii !!! Tinieri libieri, frumosi si distepti..strigati in gura maaari: Pisi, Pisi...ciel moi taaari !!! Nimfomani Number One..da la muie la Dusman !

 

Va multumiesc la tati, va string tari la peptu mieu paros (ka am o leaca di floacie intre tite),

 

U.L. ul amelia

Cea mai mare reusita din viata ta  =)) =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...