Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Aștept ca utilizatorul lunii iulie să fie rozeta cu ambroza sabrosa. I-ar da acolo pisicului să molfăie pentru utilizatorul lunii

Play nice, i am not gonna fuck u twice, an i aint rhymyin trice

stai pe pula ta ca sunt usor spre cam foarte suparata pe tine. si crede-ma nu e bine

relaxeaza.te da. si fii in pizda lu curva de ma ta respectuos 

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

si fii in pizda lu curva de ma ta respectuos

Ce urât vorbești despre tine. Măcar de erai o curvă, ești doar o curvă de atenție, care scrie mizerii pe un forum despre curve si ești îndrăgostită de fondatorul său.

Multe curve de aici îți dau clasă ţie şi maieului tău jegos. Spală-te la pizdă, jegoasooo

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:elsewhere
  • Oras:elsewhere

Ce urât vorbești despre tine. Măcar de erai o curvă, ești doar o curvă de atenție, care scrie mizerii pe un forum despre curve si ești îndrăgostită de fondatorul său.

Multe curve de aici îți dau clasă ţie şi maieului tău jegos. Spală-te la pizdă, jegoasooo

:) pe langa report, ti.ai castigat dreptul de a nu fi bagat in seama vreodata. adica  eu nu am auzit insulte in viata personala vreodata eident nu aveam cum de la oameni ce ma cunosc si vine un handicapat oarecare caruia i.am luat si apararea sa vb asa. pur si simplu exit       

ps si stiu si unde stai,dar nu ma intereseaza. nu meriti un cuipat, un hello, vreo atentie

 

sa iti fie de bine

fck off

Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

:) pe langa report, ti.ai castigat dreptul de a nu fi bagat in seama vreodata. adica eu nu am auzit insulte in viata personala vreodata eident nu aveam cum de la oameni ce ma cunosc si vine un handicapat oarecare caruia i.am luat si apararea sa vb asa. pur si simplu exit

ps si stiu si unde stai,dar nu ma intereseaza. nu meriti un cuipat, un hello, vreo atentie

 

sa iti fie de bine

fck off

cu reportul ăla,băgati-l adânc în pizdă,măcar atâta să ai acolo de la mine
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

adevaru' este ca tre sa fii tare haios sa scuipi in fata 90 la suta sau 98 chiar din ul uri

persoanele care au facut caramida pe caramida si ar tb sa te scuipe colectiv in fata

mi.e sila de tine pisicuts...sincera si nu de la ul asta

dar totusi iti doresc o viata fericita. atat cat  cineva defect ca  tine isi poate permite

'te dreak fa nebuno

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

...... 

pe dumnealui..(miky77).citat de mine il propun eu pt.luna iulie, pt ca e destul de activ,.(.in afara de disputa lui cu userul condition..in care nu ma amestec deci nu comentez..)- e destul de civilizat in a se exprima..as mai fi avut si alte propuneri dar ..au mai fost U.L. ... m.am gandit la cineva care n.a mai fost. 

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Mișikin   :no2

Doamne Fereste  s-ajunga nebunul asta UL. :pope                                                                                                                                           A mai fost parca o singura data, din cate-mi amintesc.  :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...