Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

On topic:

Bagati-l si pe amelia in carti.

A fost "ul" anul trecut.Practic a fost "ul" de doua ori! :) Eu o propun pe deliaclaudia.
  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Anooo...dila un UL suspectata ka ari pula...la un alt UL suspectata ca ari pula...my deepest and most wholehearted congratulations !!! Nu ie user pi acest forum di curve si curvari cari merita moi mult ka tini !!! Ever !!!

 

Felişitarili mieli !!!

 

;)

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Mda, pisi mic si răsfățat se ține de "cioace"! Huh, m-am emoționat, neah, glumeam! Vă mulțumesc pentru gândurile bune si mai puțin bune transmise azi,aici. Mulțumesc acelora care de-a lungul timpului scurt, petrecut aici, au facut parte din viața mea reala si virtuala, mulțumesc si mai mult acelora care au ales sa și ramana in viața mea. Va pup, va îmbrățișez si va iubesc!

  • Like 13
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Mulțumesc acelora care de-a lungul timpului scurt, petrecut aici, au facut parte din viața mea reala si virtuala, mulțumesc si mai mult acelora care au ales sa și ramana in viața mea. Va pup, va îmbrățișez si va iubesc!

Mesajul tau suna intr-un mod specific. Sa inteleg ca te retragi definitiv de pe forum!??  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...