Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Va las sa va certati / sustineti intre voi :)))) in lipsa mea. Am alte ocupatii acum , nu mai pot sta atat de des pe forum :)))) din pacate

 

Singura de care isi bate joc , esti tu . Pe mine nu ma afecteaza cu nimic ce scrie pisicuts de mine . Pe tine da.

 

Fiecare cu caterinca lui. Eu am alte preocupari si activitati de desfasurat . Si alte prioritati in viata . In nici un caz ce scrie pisicuts.

 

Daca esti afectata ca intreaba de mine , nu am ce sa fac . El doar arunca momeala. Acum ... cine o musca:)))))) nu ma priveste pe mine. Ca nu's nevasta 'sa ca sa ii tin cont .

Iar pisicuts nu e barbatul meu ca sa ma intereseze pe Mine ce face el . Sau ce spune el. Mi-e egal cu Zero :))))))

 

Ma abtin sa spun mai multe , ca apreciez gestul tau la ingrid pe topic . Dar nu mai avea apucaturi de genul fara sa le explici .

Altfel , lasi impresia ca pisicuts isi bate joc de psihicul tau si tu nici macar nu realizezi .

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Am prieteni destui la box, chiar in Bucuresti . Putem organiza cu totii un meci :))))) nu -i problema

Si da, nu -mi pasa de nimeni , nici de pisicuts , nici de restul . :))))) fiecare cu viata lui .

Unii o au fericita , altii mai putin fericita :))))))

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Pe mn nu ma intereseaza ce scriu oamenii sau ce dau din gura.

Pe mn ma intereseaza faptele ;) concrete.

 

Fii desteapta ... da-te proasta ! :))))) iar un om inteligent este cel care stie sa faca prostul la momentul potrivit .

 

Probabil ai intrat in depresie , altfel nu imi explic iesirile astea necontrolate si nejustificate. Dar nici nu ma intereseaza. Fiecare sa aiba soarta pe care si-o merita si punct .

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Taraturo..posteaza de bunavoie si pt ca imi doresc milogeliile tale de vaca prostas teimise fara sa te incurajez si incercand sa ies cat mai rapid din ele pe contu meu crimson

:)

ca o faci sau nu ma doare la o mila de floare dsincer si de orice zxice pisicuts oaie proasta ce esti.si ca tine afla de la mine ca au fost altele importante ca tine in jur de 5pana in 7pe an.atat de speciala esti:)

si strcit cas nerecunosdtiinta pt mine maine peste o luna sau zece ani imi sfram fataul pusa singura si nesilita pana la coma cu propiile picioare

pasna te duci in albeata ta mintala macar sa vezi un exercitiu de sport .prostovanco

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Daca pentru un nume tastat de el , te agiti asa .. nici nu vreau sa imi imaginez ce viata va avea un barbat langa tine cu crizele astea . Sincer iti spun. viata mea nu se limiteaza la barbati . Suntem mult prea diferite.

Trebuie sa fii femeia de care are nevoie un barbat , nu cea care are nevoie de un barbat . Asa nu faci nici o smecherie :)))))

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Apoi sa nu te mai miri de ce te evita barbatii .

OLIMPICO ai zis ca iti deschizi o afacere si tu tot pule sugi si relaxezi santieristi?Am auzit de tine ca ai un pic de strabism si te uiti in X.Ca esti jegoasa asta deja stim de cand ti ai postat pozele cu javra in brate pe canapea sau pat sau pe ce cacat erai.

Deci te uiti in X si esti jegoasa.Oare ce noutati vom mai afla despre tine?

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Nici nu asm citit mai mult decat o propoxtie proasto draq de analfabetas. Ce crize?ye insisnuiai singura abia intreabata cu ti.e dor de mine pisicuts? Ca un sobolan cand am postat imediast dupa ti.ai editst postasrea. Tu crexzi jartea penaala ca eu stau in pisicuts?sau ca o curva proasta xca tine imi spune ceva? Eu i.am dat lui cu flit de sute de ori sau multe zeci.si am barbati bogati dsistinsi cu care ma distrez cu adevarat in viata de zi cu zi,mult mai buni fiecare in parte ca orice capitol la el

dasr daca dai de mine intamplator in viata de zi cu xi te bag fizic personal in coma.nu e gluma:)mu are legsatura cu pisicuts ci vcu catde cacata esti tu in interior. Ciuma drwq de lian atarnace si prodstache. Nu esti o victima. Vei putea fi dupa ce eu iti sparg capu pana nu te recunoaste nici ma.tastai chill nu se va intampla prea curand si ti.ai pus dsingura muianu ala de boarfa tampa sa te recunoc mereu. Multumeste lu osho,zeilor sdi lu Dumnezxeu ca nu trinit baieeti peste tine la bravos

o sa vezi tu:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

O femeie sigura pe ea nu simte concurență si hu se simte in pericol

In schimb tu , te cam simti :)))) cu orice femeie pe care o viziteaza el

De parca ne intereseaza pe noi de relatia ta cu pisicuts. Daca era barbatu meu, mai ziceam sa -mi pese :))

Noapte buna :))))) am altceva mai bun de facut la ora asta decat sa stau sa citesc aberatiile fiecaruia in parte .

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

O femeie sigura pe ea nu simte concurență si hu se simte in pericol

In schimb tu , te cam simti :)))) cu orice femeie pe care o viziteaza el

De parca ne intereseaza pe noi de relatia ta cu pisicuts. Daca era barbatu meu, mai ziceam sa -mi pese :))

Noapte buna :))))) am altceva mai bun de facut la ora asta decat sa stau sa citesc aberatiile fiecaruia in parte .

Fugi rapandulo?Nu fugi!Ahahahahaha

Acum iti iei muia cea de toate zilele unde fugi?

O femeie jegoasa ca tine cum se spala?Cu domestos????

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

O femeie sigura pe ea nu simte concurență si hu se simte in pericol

In schimb tu , te cam simti :)))) cu orice femeie pe care o viziteaza el

De parca ne intereseaza pe noi de relatia ta cu pisicuts. Daca era barbatu meu, mai ziceam sa -mi pese :))

Noapte buna :))))) am altceva mai bun de facut la ora asta decat sa stau sa citesc aberatiile fiecaruia in parte .

Nu ma simt in fata ta si a nici unei curve talmba toanta c esti

nici macar nu esti frumoasa ci pretty

 si mai apoi esti prosta manga

pbmele cu el sunt strict leate de el si mine.nici de tine ca curva si nici de alte curve

mai abereaza asa tu aici. pt assta nu te bat pe viitor curat  ci dupa puzderie de picoare in cap pana te las cu contuzii  cranieniene uma de capn  departit pina de sane din cap bot si nas deopotria o sa am o stoicluta de clor sa o mtorn peste :)

promit

sdu in refuz comunicarea ou pisicutss de ieri desi incearca sa ma castie si de sapt intrei si luni inainte sa iti dqai talente

stai sa vezi cum fata ta u va mai fi niciodata loa fel.sa aezi atunci cum iti pasa si te amuzi.naparca care iti fac8i trafic pe minee. iti  oi distrue fata mai putin daca postezi pm uri tale de cacat  in care erai o linace si atarnatoare si eu o domana fata de tine

bine:) e alegerea ta :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

roz tu nu prea stii ce inseamna sa fii doamna 

gura olteanu linge slinoasa.pt bun ioltean esti prea moale en coca dar observ destul de artea sa faci bot cu cine te.a spriinit la fel ca muista de mai sus

cat te.am aparat ca ai fost prea molau trebuia sa ii las pe toti sa te muiasca laba trista  ce esti

pacaliciule

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Si de ce simti nevoia sa imi spui mie ce vorbesti / ce faci tu cu barbatii tai sau cu pisicuts?

Eu nu te-am intrebat nimic, tu ai simtit nevoia sa imi spui .... pe mine nu ma intereseaza ce faci tu cu barbatii tai :))))

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

jaycee cand esti un fraierica rupt in cur futut de golani macar virtual nu musti ce mana te0a scos din muia si cu curu din pula

prostache. mai exista chestii superioare in lumea asta decat niste rupte pe niste monezi mai putine decat un pranz decent si eu personal am tendinta sa fut i n gura persoane care sunt  nerecunoascatoare cu mine

baietii sunt catia care nu aunt la pizda nici pe pe bani si cer muie

by aLl means sa curga muile atunci

Bodanel stiu dca iti place sa steri si nu de ieri cand ti.am zis curt si fooooarte frumos sa nu ma mai cauti si te dai inspre mine c u intimitati

dar mwe fraiere nu NUUU ma cauta

vomit drq pe tastatura [isatule

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

jaycee cand esti un fraierica rupt in cur futut de golani macar virtual nu musti ce mana te0a scos din muia si cu curu din pula

prostache. mai exista chestii superioare in lumea asta decat niste rupte pe niste monezi mai putine decat un pranz decent si eu personal am tendinta sa fut i n gura persoane care sunt  nerecunoascatoare cu mine

baietii sunt catia care nu aunt la pizda nici pe pe bani si cer muie

by aLl means sa curga muile atunci

Bodanel stiu dca iti place sa steri si nu de ieri cand ti.am zis curt si fooooarte frumos sa nu ma mai cauti si te dai inspre mine c u intimitati

dar mwe fraiere nu NUUU ma cauta

vomit drq pe tastatura [isatule

roz , in afara de dmx nu m-a jignit nimeni inca  multumesc ca m-ai scos din ghearele capcaunului  :) daca am alta parere nu inseamna ca tb sa zic ca tine , cauta sa ajuti pe cine merita atunci

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...