Sari la conținut

DE PE FORUM ADUNATE !


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

https://nimfomane.com/forum/topic/224874-cristina-0756418351/?do=findComment&comment=8293968

alexanderklimk:

>>>

”are foarte multe cunoscuție de viață ”
”Eu am stat 1h am fost foarte mulți ”

S-au apucat AI-urile să fută și să facă recenzii, futacii ăștia clasici sunt pe cale de dispariție.
Băga-mi-aș poola în procesoru' tău de inteligență hartificeală!

>>>

:D

  • Like 2
  • Haha 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buzatu123: "Vizitat azi bruneta frumoasă, poze reale ..te face sa te simți ca faci dragoste cu amanta ,,atitudine 10 ..On..10 Np 9..eu revin ori de câte ori pot ..spor "

plutonieru: "Ti-a plăcut tare de o vizitezi și la Bacău, si la Iași și la Galați. 

P.s. ai sa îmi dai 200 de lei de cand m-ai păcălit de pe celalalt cont sa o vizitez."

😂😂😂

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

https://nimfomane.com/forum/topic/195696-🐈‍⬛🍭betty-skinny🐈‍⬛🍭-centru-0732926043🐈‍⬛🍭/?do=findComment&comment=8300235

dragosalex92: "cand te m-ai intorci bety in bucuresti ?😍"

 

awokeone10

>>>

De ce intrebi?

Iar vrei sa o "ameninti" cu :

"Ce te-as linge!",

"Ce ti-as face!",etc?🤣🤣

>>>

:D

  • Like 7
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, MPutero a spus:

Am vizitat-o pe Nico a doua oară după ce a postat că pleacă. 

Nu puteam să pierd fata ce ma iubit fără reținere, cel mai bine din forum de până acum. Am avut un 3 som cu ea și pisoiul, el cu dinții pe mâna mea. 

Cum am intrat am luat pisoiul în brațe iar el mia dat o limbă sub buză, cred că ma recunoscut de data trecuta.

Am plătit, duș și am fumat câte o țigară. După am început cu săruturi, mai mult pentru asta am venit că parcă erea iubita mea. A început un on care a durat tot restul întâlniri iar pisoiu ma mușcat de mâna de a penetrat pielea întrun loc. 

Nu mam supărat că nu ma terminat și nici pe pisoi că ma mușcat. Erea vina mea băusem câteva beri, oricum ea nu mia zis nimic până la plecare și nici nu sa supărat. 

A fost supărată că nu scriu băieți recenzii și nu mai veneau.

Mie a-mi pare rău că a plecat săruturi că la ea nu mai găsesc decât atunci când mă voi însura și nici atunci nu sânt sigur.

Amendă 200 

On și fk exemplar 10

Dacă revine mă mai duc la ea

No Comment ca la Euronews. Toată recenzie are locul ei aici pe adunate 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
13 hours ago, SchweppesS said:

Vrei sa te citez si de pe contul Mputero?

 

13 hours ago, SchweppesS said:

...

@cleopatra01 baneaza contul  Mputero inca odata si conturile colorate ce zice @duhovniculca sunt ale mele.

 

13 hours ago, SchweppesS said:

Contul @Puttero banatil doamna @cleopatra01 zic ciudoși astea ca e contul meu.

Ei nu stiu sa identifice o fata dupa nr de tel,nu stiu sa dea o cautare pe forum,nu stiu bine ce sunt alea servicii si se cred mari forumisti.

Cu astea o sa ajungeti la sapa de cauciuc nu de lemn.

Habar nu au cum sa testeze o fata noua si să-i deschida un topic,habar nu au cum era forumul inainte,si despre ce e forumul.

 

16 minutes ago, SchweppesS said:

@Puttero asta chiar viziteaza fete .

Chiar de nu scrie recenziile regulamentarea si nu se afirma ca unii profesori pe aici aduce informatii omul.

 

:drool

  • Like 7
  • Haha 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Puttero a spus:

Eu sant dulce mereu, am diabet de început și ma dau cu apă de gură pe pulă sa fiu și mai dulce, măi ce bine mi-l suge Cristina mia zis că e foarte dulce și îl ținea numai în gât. 


😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  

Acum 17 ore, Kriss99 a spus:

Ești un gunoi infect care vine pe pescareala. Mare carieră de futacios aveai și tu! Luați vă de mâna toți frustratii care habar nu aveți să vă comportați cu o femeie! Jegosule! Miroseai a oi și te trezești să vorbești despre mine așa băi putza mică😉. Scrie în anunț ca nu fac FK tu vii să încerci totuși poate o combin! Ești singurul care a plecat fără să salute ptr ca ești un prost crescut fără cei 7 ani de acasă! Îți mirosea gura a hoit și vrei sărutat tu! Tura care vine dacă te mai prind pe la mine scot dildo ul ăla mare și ți l bag în funduleț.

 

Acum 12 ore, domn_generos a spus:

Ma confunzi, baragladina! N-am mirosit niciodată a oi și nici nu as fi vrut FK cu o penala ca tine! Ba mai mult, când te vedeam ca tot beleai ochii în telefon, mi s-a culcat Marius Șumudică, m-am luat și am plecat. Dar la câți or fi pățit chestia asta cu tine, e normal sa ne confunzi. 

 

Acum 48 minute, tip_til a spus:

Vreau și eu sa mi-l bagi în fundulet. Trebuie sa vorbesc urat pentru asta??!!


😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

https://nimfomane.com/forum/topic/226661-sex-normal-neprotejat-🥺-0756635198/?do=findComment&comment=8333339

caluu: "Eu am făcut neprotejat cu Adelina 2000 ,acum 3 ani ,eram fidel la ea .... "

awokeone10: "daca domnisoara te anunta ca a ramas gravida cu tine,ce faceai?Poate te santaja sa o iei de nevasta,ce zici?Sau sa-i dai bani,etc"

caineleDDB: "Era cel mai fericit om din oraș... 🙂"

douapuncte: "Placerea Ploiestiului Grasele alea mai corpolente si sexu neprotejat "

 

🙃

  • Haha 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...