Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

Vizitator marinarul101
Reputație: 0

Salutare tuturor,

Am fost aseară intr-o vizita la Alena.

Din punctul meu de vedere nu mai are nevoie de recenzii. Pentru ca știe cum sa se comporte și sa te facă sa te simți bine. Chiar foarte bine. Atitudine, comportament, atmosfera totul armonizat foarte mișto.

Părerea mea ca este o pierdere pentru noi faptul ca se retrage. Dar, fiind vorba de o decizie ce vizează viața personală nu pot sa o comentez decât sa o respect.

Alena, a fost o reala încântare sa te cunosc! Iti doresc ca tot ce vrei sa ți se îndeplinească!!

Sa auzim de bine!!!

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Salutare tuturor,

Am fost aseară intr-o vizita la Alena.

Din punctul meu de vedere nu mai are nevoie de recenzii. Pentru ca știe cum sa se comporte și sa te facă sa te simți bine. Chiar foarte bine. Atitudine, comportament, atmosfera totul armonizat foarte mișto.

Părerea mea ca este o pierdere pentru noi faptul ca se retrage. Dar, fiind vorba de o decizie ce vizează viața personală nu pot sa o comentez decât sa o respect.

Alena, a fost o reala încântare sa te cunosc! Iti doresc ca tot ce vrei sa ți se îndeplinească!!

Sa auzim de bine!!!

Multumesc pentru vizita si pentru ciocalatica😘😘 si pentru mine a fost o REALA placere sa te cunosc 🥰🥰
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...