Sari la conținut

Mara 0761253675


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Mara 0761253675
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Bună dimineața !!! 
Programul de azi 12-20:00 
Locatia Brazdă G7 

Servicii : 150 lei finalizarea ( oral, normal, mângâieri sărutări corporale, diferite poziții, 69, oral neprotejat in funcție de igienă , finalizate orală corporală in funcție de igienă ) 

300 lei ora cu 2 finalizări. 
 

Vă pupiii ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 38 minute, Mara2023 a spus:

Bună dimineața !!! 
Programul de azi 12-20:00 
Locatia Brazdă G7 

Servicii : 150 lei finalizarea ( oral, normal, mângâieri sărutări corporale, diferite poziții, 69, oral neprotejat in funcție de igienă , finalizate orală corporală in funcție de igienă ) 

300 lei ora cu 2 finalizări. 
 

Vă pupiii ❤️

Cel mai tare cadou de crăciun!! O zi buna îți doresc 🎅🏿

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Mara2023 a spus:

Bună dimineața !!! 
Programul de azi 12-20:00 
Locatia Brazdă G7 

Servicii : 150 lei finalizarea ( oral, normal, mângâieri sărutări corporale, diferite poziții, 69, oral neprotejat in funcție de igienă , finalizate orală corporală in funcție de igienă ) 

300 lei ora cu 2 finalizări. 
 

Vă pupiii ❤️

Si FK nu?🤪😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vă salut! Bineînțeles ca am fost să o revizitez pe Mara imediat cum a anunțat 😅 abea așteptam să revină sexy mama 🫶🏼😂 am stabilit programarea pe wapp, respectată( m-a primit chiar mai devreme decât eram programat), ca și înainte, corpul ei este demențial(din punctul meu de vedere) am început cu un 69 păsărică curată și frumoasă, nici nu aveam îndoieli, după a venit pe mine puțin, se mișca bine rău, și după inevitabil la ce cur extraordinar are, o rog să se pună și capră, priveliște superbă, geme frumos , e ce trebuie. De data asta a fost puțin mai grăbită, nu știu din ce cauză, și am fost și oprit câteva secunde din treabă pentru ca îi venise mâncarea 😅nu m-a deranjat asta, și-a cerut scuze și am continuat, e prea simpatică să te superi pe ea 🤣

Eu unul revin cu drag la ea, te pooop Dia😘

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 23 minute, Teemo a spus:

Vă salut! Bineînțeles ca am fost să o revizitez pe Mara imediat cum a anunțat 😅 abea așteptam să revină sexy mama 🫶🏼😂 am stabilit programarea pe wapp, respectată( m-a primit chiar mai devreme decât eram programat), ca și înainte, corpul ei este demențial(din punctul meu de vedere) am început cu un 69 păsărică curată și frumoasă, nici nu aveam îndoieli, după a venit pe mine puțin, se mișca bine rău, și după inevitabil la ce cur extraordinar are, o rog să se pună și capră, priveliște superbă, geme frumos , e ce trebuie. De data asta a fost puțin mai grăbită, nu știu din ce cauză, și am fost și oprit câteva secunde din treabă pentru ca îi venise mâncarea 😅nu m-a deranjat asta, și-a cerut scuze și am continuat, e prea simpatică să te superi pe ea 🤣

Eu unul revin cu drag la ea, te pooop Dia😘

Eu leșiiiiiin 😂😂😂 știam că trebuie să îmi vină mâncarea, probabil de-aia m-am grăbit fără să îmi dau seama 🙈 

Te pupăcesccccc ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 8 ore, Teemo a spus:

Vă salut! Bineînțeles ca am fost să o revizitez pe Mara imediat cum a anunțat 😅 abea așteptam să revină sexy mama 🫶🏼😂 am stabilit programarea pe wapp, respectată( m-a primit chiar mai devreme decât eram programat), ca și înainte, corpul ei este demențial(din punctul meu de vedere) am început cu un 69 păsărică curată și frumoasă, nici nu aveam îndoieli, după a venit pe mine puțin, se mișca bine rău, și după inevitabil la ce cur extraordinar are, o rog să se pună și capră, priveliște superbă, geme frumos , e ce trebuie. De data asta a fost puțin mai grăbită, nu știu din ce cauză, și am fost și oprit câteva secunde din treabă pentru ca îi venise mâncarea 😅nu m-a deranjat asta, și-a cerut scuze și am continuat, e prea simpatică să te superi pe ea 🤣

Eu unul revin cu drag la ea, te pooop Dia😘

In trecut avea cur extraordinar! Acum as dormii cu fața în el😅

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...