Sari la conținut

Mara 0761253675


Postări Recomandate

Sunat, programat și nu a mai răspuns, telefon închis.

Neserioasa domnișoara sau poate s-a speriat și a renunțat pentru azi.

ÃŽmi cer scuze, am încercat sa te sun înapoi dar numai Èšineam minte numărul .. a trebuit sa plec cu Andreea, și-a pus pirs in păsă la fel ca mine doar ca a avut o mică complicație și a trebuit sa mergem sa căutam un salon sa îl schimbe 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ Abea acum am terminat ce aveam de rezolvat și mergem spre casă, și chiar uitasem de programarea de la 17:00. Și mai eram și rupte de foame, nu am avut timp pana la 15:00 nici să mâncam 🙈

 

#Sorry, mă revanșez promit !!! ♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸

Link spre comentariu

ÃŽmi cer scuze, am încercat sa te sun înapoi dar numai Èšineam minte numărul .. a trebuit sa plec cu Andreea, și-a pus pirs in păsă la fel ca mine doar ca a avut o mică complicație și a trebuit sa mergem sa căutam un salon sa îl schimbe 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ Abea acum am terminat ce aveam de rezolvat și mergem spre casă, și chiar uitasem de programarea de la 17:00. Și mai eram și rupte de foame, nu am avut timp pana la 15:00 nici să mâncam 🙈

 

#Sorry, mă revanșez promit !!! ♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸

Scumpete, vezi ca programarea de la ora 17:00 era a mea. Se pare ca n-am eu noroc sa te intalnesc caci este a 3 a incercare esuata de a te intalni :(. Seara buna!! Daca vrei sa iti demonstrrz ca era programarea mea, te sun maine si iti spun si pe ce nume. Sau ne spune Bogdan la ce ora era programat el ;). Te pup:*

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Mno, Mara...

 

Ei bine, avand in vedere ca Mara mi-a tot dat vreo 3 tepe, sau sa spunem mai degraba ca nu ne potriveam ca si program, azi se pare ca a intrat Venus in Saturn si eu in Mara. Ni s-au aliniat planetele si am reusit sa ne vedem in sfarsit. Vreau sa spun ca am reusit s-o fut in sfarsit, ca de vazut, eram un client ca oricare altul pentru ea. Sunat pe la orele amiezei si am reusit sa fac o programare in scurt timp. Mai reusisem asta si altadata, dar asa cum am reusit, la fel de usor s-a si anulat. Si dai incepe pregateala inainte de intalnire, una alta si da-i bice spre locatie. Nu va spun locatia ca o stiti si voi, si daca nu o stiti, sunati si aflati. Ajung la locatie, astept vreo 7-10 minute, caci Mara coborase sa-si ia cate ceva de mancare, dar nu-i bai. N-a fost deranjant, caci e placuta inca de la telefon.

 

Cam asta a fost intro-ul...

 

Sun la usa...si bam, zaresc un crac pe post de bariera pentru bichonel, sa nu navaleasca spre mine si hop top in apartament. Fac cunostiinta cu Mara...

- Tu esti Liviu, nu? Ai avut programare si acum 2 zile doar ca a intervenit una alta...

- Hop, eu sunt Robi...

Are un delay de cateva secunde...

- Robi de pe forum? Pe buneee???

- Yup, chiar eu!

 

N-am vrut sa-i spun din momentul programarii cine sunt pt ca doream sa vad cum se comporta cu mine, indiferent ca sunt de pe forum sau nu, iar Mara a trecut testul. Fata draguta.

 

Nu m-am potrivit sub nicio forma cu scenariul pe care si-l facuse ea cu privire la mine, dar a fost de bine.

Schimbam doua, trei vorbe si incepem deschilotarea, pt ca aveam la dispozitie doar 1 finalizare. Asa ne-am incadrat in program, desi mi-ar fi placut sa petrec mai mult timp in compania ei. Veti vedea voi de ce.

Asa, ramasesem la deschilotare...stabilim termenii si conditiile si Mara isi incepe recitalul, caci se pricepe bine la cantat, sau ma rog, la partea aia cu microfonul. ON, asa ca pe gustul meu, lent, umed si fara maini sau graba. Pierce-ul ala din limba se simte tare bine. Nu stiu daca ii place sa primeasca limbi, dar pe mine m-a lasat si tare mi-a mai placut, si din gesturi, parca si ei. Are o piersicuta asa delicioasa si buna, yumi yumi, iar piercing-ul ala face toti banii. Despre actiune ce sa va mai spun? LOT, misionar si un doggy de efect la final.

 

Note:

Locatie - 10, desi n-am fost prea atent la detalii pentru ca nu m-au interesat. Baia ff ok, iar patul de nota 11.

Igiena - 11, ireprosabila. Parfumata, curata si pupabila de numa', numa'. Numai pierce-ul ala din limba nu l-am testat caci n-am avut voie, ba din contra m-a si amenintat ca-mi face recenzie negativa daca incerc sa o pup, desi la final, mai ca mi-a dat ea un pupic pe jumate de buza.

Atitudine - exceptand neintelegerile vis-a-vis de programarile anterioare, nimic de reprosat. Prezenta incantatoare.

Aspect - 9. Daca ar avea sanii un numar mai mare, ar fi de 10, cel putin pentru gustul meu. In rest, mijlocel subtire, cur bombat, pasa delicioasa, ce mai vreti?

Prestatie - aici n-o sa acord nicio nota pentru ca as fi subiectiv, dar a fost exact cum trebuie pentru gustul meu. Defapt, pana la urma toata recenzia este una subiectiva si pur informativa, asa ca las rautaciosii sa ma atace.

Punct bonus pentru faptul ca n-a adus deloc in discutie banii. Am achitat la plecare.

 

La final ii multumesc Marei pentru experienta traita alaturi de ea si sper sa o revizitez cat mai curand, iar voua va urez clasicul: spor la futut fete bune si frumoase, printre care, bineinteles, Mara!!

 

Sarbatori fericite tuturor, caci e posibil sa fie ultima recenzie pe anul asta!!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...