Sari la conținut

Alina super slim 0785670050


Postări Recomandate

Va salut. Vizitat in urma cu 20 min.

 

Locatie 8 (cam greu de gasit dar domnisoara a fost foarte draguta si m-a ghidat prin telefon).

Oral NP - 10 ...DT cu toate atentiile in jur.

NP - 10 ...RCG cu o priveliste de vis, miscari deosebite / misionar la fel de placut (mangaieri, gemete usoare) / doggy pentru finalizare (preferatul meu)

GFE - 10

Recenzia si notele sunt pentru forum si pentru domnisoara, bineinteles sunt subiective pentru ca pentru mine a fost experienta perfecta.

Recomand pentru cei care isi doresc compania unei fete frumoase, naturala, si cu un bagaj de cunostinte extra domeniu care bate mult ceea ce intalnim pe aici. Sper sa mai ramana prin Brasov pentru ca cu siguranta voi mai reveni la dansa.

Alina, multumesc pentru o ora perfecta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Va salut. Vizitat in urma cu 20 min.

Locatie 8 (cam greu de gasit dar domnisoara a fost foarte draguta si m-a ghidat prin telefon).

Oral NP - 10 ...DT cu toate atentiile in jur.

NP - 10 ...RCG cu o priveliste de vis, miscari deosebite / misionar la fel de placut (mangaieri, gemete usoare) / doggy pentru finalizare (preferatul meu)

GFE - 10

Recenzia si notele sunt pentru forum si pentru domnisoara, bineinteles sunt subiective pentru ca pentru mine a fost experienta perfecta.

Recomand pentru cei care isi doresc compania unei fete frumoase, naturala, si cu un bagaj de cunostinte extra domeniu care bate mult ceea ce intalnim pe aici. Sper sa mai ramana prin Brasov pentru ca cu siguranta voi mai reveni la dansa.

Alina, multumesc pentru o ora perfecta.

Te sarut si iti multumesc pentru vizita,si pentru recenzie.Te astept cu mare drag oricand vei dori sa ma vizitezi :-*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dragii mei futaciosi,tin sa va anunt cu mare drag,ca voi mai ramane in orasul vostru minunat in urmatoarea perioada.Pentru ce perioada,nu stiu sa va spun mai exact,însă cand voi pleca spre alt oras,va voi anunta cu 1 zi 2 inainte.Va doresc o noapte placuta si linistita!Va pup acolo unde va place cel mai mult :-*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brașov
  • Oras:brașov

Am  ajuns și eu ieri la Alina.

Locația ușor de găsit pe str. 13 Decembrie blocul cu mag. Carrefour, la ora la care am fost am gasit locuri libere de parcare.

Fata este cea din fotografii, e brunetă slim, sâni micuți dar apetisanți , corp bine proporționat în raport cu înălțimea.

Este o brunetă tânără și frumoasă, ok. din toate punctele de vedere

La ce bine arată fiind genul meu slim am ales să rămân o oră.

Accepta oral neprotejat, fara finalizare orala, 69 , CNN  și normal. De anal nu am întrebat că nu sunt interesat.

Una peste alta dau nota 10 pentru implicare și pentru entuziasmul de care dă dovada.

Recomand cu încredere.

Cu siguranță o să mai revin.

Toate bune !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am  ajuns și eu ieri la Alina.

Locația ușor de găsit pe str. 13 Decembrie blocul cu mag. Carrefour, la ora la care am fost am gasit locuri libere de parcare.

Fata este cea din fotografii, e brunetă slim, sâni micuți dar apetisanți , corp bine proporționat în raport cu înălțimea.

Este o brunetă tânără și frumoasă, ok. din toate punctele de vedere

La ce bine arată fiind genul meu slim am ales să rămân o oră.

Accepta oral neprotejat, fara finalizare orala, 69 , CNN  și normal. De anal nu am întrebat că nu sunt interesat.

Una peste alta dau nota 10 pentru implicare și pentru entuziasmul de care dă dovada.

Recomand cu încredere.

Cu siguranță o să mai revin.

Toate bune !

Iti multumesc pentru vizita si pentru recenzie,insa revin cu o mentiune si sper sa nu te superi.Eu finalizare orala fac,si asta o pot confirma cei care au fost la mine si am facut cu ei.Probabil nu mi-ai cerut,ori a fost o neintelegere din partea mea sau a ta.Oricum,eu te sarut si te mai astept cu mare drag sa revi :-*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

O bruneta inalta, subtirica, draguta. Outcall la un hotel din Brasov . 

 

Normal - 9 ii place ceea ce face


Oral  N- 9  shaorma cu de toate

Anal - Nu este cazul 

Aspect - 9 

Igiena - 10 a facut dus inainte.

GFE - 9 - lipicioasa si atenta la dorintele clientului

Pasarica - 9 

Locatie - hotel
Pret - 450

Recomandare - Da

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

O bruneta inalta, subtirica, draguta. Outcall la un hotel din Brasov . 

 

Normal - 9 ii place ceea ce face[/size]

Oral  N- 9  shaorma cu de toate[/size]Anal - Nu este cazul [/size]Aspect - 9 [/size]Igiena - 10 a facut dus inainte.[/size]GFE - 9 - lipicioasa si atenta la dorintele clientului[/size]Pasarica - 9 [/size]Locatie - hotel[/size]Pret - 450[/size]Recomandare - Da[/size]

Iti multumesc mult pentru vizita si pentru recenzie.Te pup si te astept cu drag oricand doresti :-*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

V-am atasat o poza asa cum am promis,si sa va fac si o scurtă recapitulare despre mine,preturi si servicii:

Eu sunt Alina,o fata in varsta de 25 de ani(doar ce i-am implinit),am 1.72 înăltime,si 50 kg (aproximativ),iar prețurile mele sunt 150 fin (maxim 30 min) si 300 ora, care includ oral neprotejat adânc (specialitatea casei),finalizare orală ,faciala sau pe corp,normal in orice pozitie,69,masaj de relaxare,masaj erotic,dus impreuna,sex in dus.

De azi includ si dominarea in meniu,dar doar dominare soft,ceea ce înseamnă:

400 lei ora si include:

-uro

-penetrare

-dirty talk

-facesitting

-foot fetish

-palmuire

-umilire

-feminizare

post-275841-0-84529000-1542980154_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Hello tuturor.Va anunt cu parere de rau,ca maine este ultima zi in Brasov,iar de urmatoarea destinatie este Craiova ! Va pup

Cat timp preconizezi ca vei sta in Craiova? :)

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Alta curvă care face naveta Brasov- Craiova...sunteti pline de pești, fetelor!!!

Eu am facut naveta Constanta-Bacau ,Bacau-Timisoara,si tot asa.Cand afirmi ceva,ar trebui sa ai si probe!Tu ai??Vezi nenea ca s-au impartit pijamalutele deja !!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...