Sari la conținut

doua fete total


k3nny

Postări Recomandate

  • Oras:BUC & CTA
  • Oras:BUC & CTA

Sunat, vizitat, plecat dezamăgit. Le-am luat pe amândouă pe rând. Ambele brunete,una slim, 1.65-1.70, cealaltă minionă,1.55.Am avut parte de un fast fuck pe cinste. Cea înaltă tot timpul cu ochii pe ceas și nu ezită să te anunțe că mai ai 5 minute și dacă depășești trebuie să plătești, iar miniona, la fel de rapidă de altfel, când ești aproape să termini o scoate și te mai ajută puțin cu mâna până finalizezi. Totul protejat. Nu mă mai obosesc cu notele, dar ca medie, undeva la 5, datorită locației curate. De revenit, niciodată!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Sunat, vizitat, plecat dezamăgit. Le-am luat pe amândouă pe rând. Ambele brunete,una slim, 1.65-1.70, cealaltă minionă,1.55.Am avut parte de un fast fuck pe cinste. Cea înaltă tot timpul cu ochii pe ceas și nu ezită să te anunțe că mai ai 5 minute și dacă depășești trebuie să plătești, iar miniona, la fel de rapidă de altfel, când ești aproape să termini o scoate și te mai ajută puțin cu mâna până finalizezi. Totul protejat. Nu mă mai obosesc cu notele, dar ca medie, undeva la 5, datorită locației curate. De revenit, niciodată!

le stiu pe amandoua le-am si facut recenzi una e antonia alta e laura, aia mai inalta cum spui e un fel de larga pizda cealalta e o miniona stramta in pizda dar pe fast fuck si doreste sa finalizezi afara adica sa nu iti dai drumu in ea cu prezervativul pus mai citit forumu  am tot scris despre ele sorry man

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...