Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
Postat

Somnorosilor!... Is varza... de "Brusel"! Va pup, pa-pa! :P

Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0
Postat

;) 

Chili man :D m-ai pacalit. :( Tuti ceapa ta. :D

Ti-am zis sau nu ca, o sa ma tii minte?! :D
  • Oras:.......
  • Oras:.......
Postat

Dragiilor,

 

     Ma bucur ca am avut onoarea sa va intalnesc la aceasta petrecere a oradeniilor si mai ales sa pot fi alaturi de voi pret de cateva ore.

Deasemenea cu sosirea mea aici am descoperit oameni minunati si va multumesc pentru ca m-ati primit cu mult drag.

Sper sa ne revedem cat de curand posibil...sau de nu va astep la mare(ca asa vine vara). :)

      Lara,Larisa sunteti niste dragute :*

 Baieti din partea mea aveti tot respectul pentru ca sunteti deosebiti. :hihat :*

      Astazi o sa parasesc frumosul vostru oras. http://yoursmiles.org/ksmile/pinkmouse/k34097.gif  .... :flowers2

 Multumesc pentru primire si sa ramaneti la fel de uniti si plini de viata! :clap2  :138x

                 

                             Cu mult drag,Amelia!  :girly

  • Like 1
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
Postat

Amelia, desi m-ai suparat, eu te iubesc in continuare. ;) :* Iti multumesc ca ai venit si te mai astept, cu drag. :hihat

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Super intalnire.......super distractie. :) 

Vizitator uceniculrotaredom
Reputație: 0
Postat

O ciorbitza de revenire?

Vizitator Fater
Reputație: 0
Postat

Ok! Ne vedem la locul obisnuit.

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Postat

Superr petrecere...am fost si baiat cuminte! Amu o sa-i fie fomica la Amelia, dupa plimbarea cu zepelinu....Imi pare rau ca eu nu pot sa vin. Pofta!!

  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town
Postat

eu nici pentru acea ciorbita nu m-am mai putut trezi... dupa asa o noapte :)))     minunata, din nou..

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
Postat

Asa mare ca asta? Peste o luna; nu de alta dar, am nevoie de timp sa va pregatesc niste surprize. ;)

  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits
Postat

Domnilor, donsoarelor :hihat

Ce pot sa spun ... super baieti si super fete la Oradea. Ma bucur nespus ca v-am cunoscut (desi pe unii pentru putin timp ... adeun) si m-am simtit excelent in compania voastra. Cheful frumos, discutii pe diverse teme apoi clubul ... (in afara de faptul ca-mi tremurau rinichii in ritmul basilor din boxe si stroboscoapelor care mi-au bulit corneea) .... super distractie. Va multumesc pentru primire si pentru distractie ... de revenit.

Fetele la inaltime si super de gasca ... Amelia desi a plecat devreme (sa-mi spui daca ti-a transmis harry ce i-am zis), Larisa si Lara. Va promit ca sigur ne mai vedem ... functie de timp.

 

P.S. Lara multumesc inca o data ... esti o fata super de gasca. Fuckster ... noi doi trebuie sa continuam discutia.

P.P.S. fater - ule, m-ai pacalit nene, ce sa zic (da esti de 11 puncte).

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0
Postat

Bastion,multumim ca ne-ai onorat cu prezenta si te mai asteptam oricand,un locsor la mine o sa ai (aveti) mereu,iar restul e poveste de nepovestit :P

  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
Postat

Va tenteaza ideea de a merge maine la un film? ;)

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Postat

Va salut!

Ce spuneti, nu ar trebui sa organizam o intalnire dupa Pasti sa ,,ciocnim oua"???

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Le ciocnim noi, dar trebuie ca cineva sa le si coloreze inainte. Si cea mai frumoasa culoare de oua este........rujul de buze. :D

  • Like 2
  • Minus 1
Vizitator
Reputație: 0
Postat

Adeun iti acceptam oule inrosite de nevasta.  :rax2

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Postat

dragii mei va astept la mine pentru vopsit oua sau vopsit ....  :P dar cu intalnirea suna bine  hai ziceti repede data


Reputație: 133
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Postat

Salut Oradea cand se mai programeaza intalnire in frumosul vostru oras?!ms anticipat ptr raspuns...salut

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.