Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

 

Se anunta intalnire mare in oradea pe data de 13 Septembrie 2013

 

Program: Ora 19:00 se mananca la restaurantul X unde voi face rezervare

                Ora 23:00 - 00:00 se merge in club unde voi face rezervare

 

Invitati Speciali:

 

- SexyThing ( Baia Mare )

- Cassy ( Sf. Gheorghe )

- Petrinjel ( Satu Mare )

- CaluNegru ( Baia Mare )

- JosephBavaria ( Bucuresti )

 

Cei din oradea va rog sa specificati pana in data de 12 Septembrie care veniti sa stiu de cate locuri avem nevoie.

 

- PapiAlex

- Fuckster

- Lubric

- Loverboy

- Lara

- HollyBoy

- Sergiu_Fere

-

- etc.

 

Primiti si clujeni,eventual? Daca as stii ca nu deranjez pe nimeni si-mi permite programul,chiar as veni. Poate mai sunt si altii din Cluj interesati

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

salut baszo. Sigur ca primim si clujeni, primim din orice oras. Vorbeste cu baietii si fetele din cluj si va asteptam cu cel mai mare drag. Daca veniti, preferabil ar fi sa stiu de luni-marti cine vine ca sa stiu cum fac rezarvarile.

Link spre comentariu
Vizitator raynor009
Reputație: 0

am si eu o intrebare: dupa ce luam masa in restaurantul pe care inca nu l stim, si dupa ce ne distram in clubul pe care inca nu l stim, se liciteaza si dupa cina si club? stiti voi la ce ma refer

 

=)) =)) =)) =))

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Stiu ca intrebarea mea nu prea are legatura cu subiectul topicului, dar alt loc unde sa postez, unde stiu sigur ca citesc si cei care o cunosc personal pe @calunegru nu am gasit.

Deci, ce s-a intamplat , unde a calcat pe bec calunegru, ca a fost banat. Eu nu am gasit nimic (daca nu pentru semnatura lui, dar ala era foarte simplu de editat).

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Stiu ca intrebarea mea nu prea are legatura cu subiectul topicului, dar alt loc unde sa postez, unde stiu sigur ca citesc si cei care o cunosc personal pe @calunegru nu am gasit.

Deci, ce s-a intamplat , unde a calcat pe bec calunegru, ca a fost banat. Eu nu am gasit nimic (daca nu pentru semnatura lui, dar ala era foarte simplu de editat).

Storno! Am aflat deja. A picat victima filtrului pus pe PM.
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Fetelor, oradencelor, nu va surade ideea unei iesiri de socializare Vineri seara? :) Chiar asa "timide" sunteti? In alte orase fetele ies cu baietii la un suc, o cafea si se distreaza de minune in timpul liber. Promit ca suntem baieti cuminti si nu facem prostii! ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...