Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar
  • Oras:Cluj-Napoca/Kolozsvar

Imi pare foarte rau ca nu am putut sa vin...cine ma cunoaste stie ca nu ratez nici o intalnire daca timpul imi permite.

Intrun fel e bine ca nu qm mers...daca mergeam ramqneam pe drum undeva intre oradea si cluj:))).

Sper ca a fost o intalnire reusita si toata lumea sa simtit bine.

In viitor sigur o sa merg si eu la oradeq sa ma intalnesc cu voi.

Ps.dorinel chiar ma bucur ca ai dat numarul meu la apuci...chiar daca nu am putut sa onorez cu prezenta ..macar qm vorbit cu el cateva minute:)...

 

Sa traim bine domnilor si doamnelor!

bazdkiii

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

No, pentru inceput se declara un Petrinjel epuizat, nedormit si scuturat intr-un microbuz dotat cu lada frigorifica in loc de scaun cu ventilatie... 

 

Ca sa continui, intalnirea a fost un succes, am reusit sa-i cunosc pe toti nimfomanii anuntati, m-am simtit bine, va multumesc gazdelor de primire. 

 

De multi am ramas foarte placut imprsionat, pe unii mi i-am imagiat exact asa cum sunt, pe unii i-am crezut altfel cel putin din relatarile de pe forum. 

 

Acum doar un gand imi mai trece, LA MAI MARE! 

 

PS: Sa n-o treziti pe Lara din somn ca face urat de tot! 

PS2: Apuci esti mare fenomen, imi pare bine ca te-am cunoscut!

PS3: Fuckstere, you are my man! 

PS4: Calule, mi-ai fost tovaras si la bine si la rau, raman dator!

PS5: Pokere, stii tu nene..

 

Petrinjel out, la recuperare! 

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Dragii mei, in primul rand, dati-mi voie sa va multumesc tuturor pentru prezenta. In al doilea rand, vreau sa va spun ca v-am bagat si v-am inchis in inima mea.

 

VA IUBESC BAAA!!!*

 

Cassy, ne bucuram ca te-am avut printre noi. Esti o "mama" buna! :*

 

Ancuto, m-am indragostit de gropitele tale. Esti dulce! :*

 

Lara, tu esti langa noi in fiecare zi, asa ca n-am ce sa-ti spun mai multe decat stii. :P :*

 

Adi, razi tu razi, dar nu-i rasu tau! :P

 

Petrinjel, permitem sa te corectez LA (MAI) MARE! :D

 

* is un sensibil si un sentimental (Numa' cine ma cunoaste stie!)

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Chiar a fost o intalnire frumoasa,din nou.Dar nici nu putea fi altfel :D

 

Ciorba de revenire?Vine cineva?

Petri,am auzit ca am facut o fata nashpa....barfele astea circula repede....

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa o asemenea intalnire fantastica cuvintele sunt de prisos.Ma bucur ca am reusit sa particip, chiar  pe ultima suta de metri.Doamnelor si domnilor .........ati fost toti extraordinari.Era o vorba ca Banatul ii fruncea.......dar de ieri seara  consfintesc ca ARDEALUL este cel mai tare!

Link spre comentariu

Ponei, inseamna ca nu te-ai simtit asa bine precum spui, de obicei, acasa esti radarizat. :P

Mosule chiar m-am simtit ok dar intalegema sunt mahmur si obosit.La ora asta e prea greu sa ma gandesc.Intalnirea chiar a fost un succes si ma bucur ca am cunoscut oameni deosebiti ca petrinjel,poker,fukerel,si sogorul papi =)).

 

Tu esti un tata bun,derbedeu =)) batran si ai cuvantul meu de onoare de cate ori o sa am drum la oradea nu am sa evit sa te contactez.

 

 

Mai diseara dupa ce imi trag suflul pentru ca mi sau topit potcoavele pana acasa si fiind batran am obosit daca vreti va fac recenzie la fiecare =))

 

 

Sper sa ne auzim mai spre seara,daca nu maine sigur pentru ca ma pun la somn sa-mi revin pana apare radarul,de maine sar putea sa fiu radarizat si chiar o sa am o zi grea.

 

 

Poate reusesc sa revin pana de ziua orasului oradea,daca nu la sarbatoarea orasului chiar vreau sa imi fac aparitia.

 

 

Nu uita mos cocos (lubric) am avut multe tangente cu oradea,si cel mai probabil cum am zis azi noapte pe viitor ma gandesc sa ma mut la voi!!!

 

Bafta

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Da, chiar a fost o intalnire, chef, foarte reusita!! Oameni de minune, chef de chef!

Multumesc pentru toti cei prezenti (-te)!

Lubric tata, chiar urmeaza sa scriu o recenzie despre seara trecuta (numa nu ma pot decide care poza sa atasez ;) ) dar mai tarziu putin, astept sa ma revin un pic.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

...

Ps.dorinel chiar ma bucur ca ai dat numarul meu la apuci...chiar daca nu am putut sa onorez cu prezenta ..macar qm vorbit cu el cateva minute:)...

...

 

Baz, chiar mi-am facut probleme la un moment dat ca mi-am permis sa dau numarul tau altui coleg, dar cunoscandu-l pe Apuci, am stiut ca nu gresesc deloc dandu-i numarul. Am inteles pentru ce are nevoie de el si era pacat sa nu il servesc.

Mie imi pare mult mai rau decat tie ca n-am putut participa la o astfel de intalnire, tinand cont ca eu mai 'frecventez' Oradea. La naiba! :(

 

Sper sa mai fie asemenea intruniri si sper sa ma pot numara printre participanti.

Va invidiez pe cei care ati participat! :)

 

Tineti-o tot asa! 

Respecte!  :hihat

 

ps.1  Apuci abia astept sa vb sa-mi dai detalii despre chef si dupa chef.

ps.2 idem Skappie.

Link spre comentariu

Salutare!

 

:hihat In primul rand tin sa multumesc tuturor oradenilor pentru invitatie,primirea calduroasa, ospitalitatea si compania placuta.  

Toti,unul si unul. 

Apoi  :gifs_ojos ,in sfarsit am reusit sa intalnesc trei dintre divele forumului,cu care nu am reusit sa ma conversez pana acum doar  pe chat sau telefonic.Sunteti de admirat pentru tot.A fost o mare onoare si o deosebita placere sa va intalnesc. :inlovee

Desigur,si despre a patra domnisoara ,care a aparut pe ultima suta de metri,nu am decat cuvinte de lauda.

Sunt incantat,ca am reusit sa cunosc si dintre domnii din Baia Mare,Satu Mare si Bucuresti. :hihat

Din pacate drumul -intors l-am facut singur,skappie plecand mai devreme.

Per total,o intalnire de neuitat,cu oameni de calitate,intr-un oras foarte primitor.

Desi am fost cel mai in varsta (gresesc?) nu am reusit sa ridic nicicum media de varsta,din contra,m-am simtit mai tanar cu cel putin 15 ani ,demult nu m-am simtit asa bine.

Ar mai fi multe si frumoase de povestit vis-a-vis de intalnirea asta,dar ca si sexul, asa ceva trebuie trait.

Multumesc ORADEA

:clapp  In fata tuturor celor prezenti :hihat

Multumiri speciale lui @PapiAlex, @Lubric si @apuci,scuze,@fater

Link spre comentariu

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Ehei,degeaba jason,degeaba...astea chiar trebuie traite.

Va multumesc si eu pentru noaptea asta de neuitat,nu am crezut niciodata ca eu voi chefui impreuna cu cativa dintre cei prezenti,mai ales cu apuci.

 

Cassy,ma bucur ca ai fost aici,ca am petrecut impreuna cateva zile si ne-am imprietenit.Tu ai fost idolul meu de cand sunt prezenta pe forum :*

 

Oradenilor le multumesc ca m-au primit intre ei,restul stiti  :inlovee

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...