Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

in general, membrii noi nu sunt acceptati... doar de la galben in sus si minim 3-4 recenzii...   din motive de discretie...  si nu facem publice aceste informatii, incercam sa evitam situatii cum ar fi, ca vine unul doar in trecere sa ne vada, care suntem. ...  sorry..   poate pe viitor..  sau, nah.. poate organizatorul primeste, desi ma indoiesc..

ai dreptate si nu ai ...faptul ca nu am scris recenzii...asta nu ma face membru de galben sau rosuu....recenzii pot scrie acuma 10...sunt cel putin 15 fete in oradea asta ....sau doamne sau domnisoare de companie care ma stiu si ma recunosc :D...daca nu se poate intra la o intalnire cu voi asta este...imi pare rau ..poate pe viitorr

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai dreptate si nu ai ...faptul ca nu am scris recenzii...asta nu ma face membru de galben sau rosuu....recenzii pot scrie acuma 10...sunt cel putin 15 fete in oradea asta ....sau doamne sau domnisoare de companie care ma stiu si ma recunosc :D...daca nu se poate intra la o intalnire cu voi asta este...imi pare rau ..poate pe viitorr

....te opreste cineva sa scrii aceste recenzii?  Noi cei colorati,,vorba ta'' ( si apropo cei in rosu sunt ELE) ne-am impartasit experientele bune sau negative si astfel am venit in ajutorul celor mai noi sau vechi membri de pe forum.De obicei cand cineva doreste sa faca parte dintr-o comunitate accepta reglamentele pe care se bazeaza aceasta comunitate si nu incearca sa le schimbe.Spor.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

@Loverel: Ce-ai patit? Ce te-ar putea face pe tine sa lipsesti?

 

@Pokerashhh: Tu chiar nu vii? Nu te prosti de cap! :( Ce ti-am facut sau mai bine zis ce nu ti-am facut? :P

 

@adrian10: Bine punctat, prietene! ;)

 

@cailin: Fara suparare, dar esti un parazit! Esti membru de mai bine de un an si n-ai nici o recenzie; asta e putin dubios. Pana acum te-ai folosit doar de informatiile, pozele si recenziile postate de alti confrati. Chiar am curiozitate... DE CE n-ai postat nici o recenzie?

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Nu doresc sa particip deoarece sunt foarte afectat de comportamentul unor colegi la intalnirea anterioara!  :angel:

Lasand gluma si sarcasmul la o parte, secretara mea rebela mi-a organizat weekendul dupa bunul ei plac. O s-o pun la colt. Si-o sa ma gandesc la voi. Daca apuc!  :teufel

 

S-aveti distractie faina si film in aparat  :bye

Link spre comentariu

@Loverel: Ce-ai patit? Ce te-ar putea face pe tine sa lipsesti?

 

@Pokerashhh: Tu chiar nu vii? Nu te prosti de cap! :( Ce ti-am facut sau mai bine zis ce nu ti-am facut? :P

 

@adrian10: Bine punctat, prietene! ;)

 

@cailin: Fara suparare, dar esti un parazit! Esti membru de mai bine de un an si n-ai nici o recenzie; asta e putin dubios. Pana acum te-ai folosit doar de informatiile, pozele si recenziile postate de alti confrati. Chiar am curiozitate... DE CE n-ai postat nici o recenzie?

sunt obligat ...eu m`am simtyt bine..la acel dameze la care am fost...nu stiu sa povestesc asa frumos ca si alti confrati pe aici ....dubios....mai usor cu parazit...ca nu am jignit pe nimeni...eu am pus doar o intrebare daca se poate...daca nu asta e

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

@Loverel: Ce-ai patit? Ce te-ar putea face pe tine sa lipsesti?

 

@Pokerashhh: Tu chiar nu vii? Nu te prosti de cap! :( Ce ti-am facut sau mai bine zis ce nu ti-am facut? :P

 

@adrian10: Bine punctat, prietene! ;)

 

@cailin: Fara suparare, dar esti un parazit! Esti membru de mai bine de un an si n-ai nici o recenzie; asta e putin dubios. Pana acum te-ai folosit doar de informatiile, pozele si recenziile postate de alti confrati. Chiar am curiozitate... DE CE n-ai postat nici o recenzie?

inca nu stiu, dar e posibil sa fiu plecat din oradea in weekend

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

sunt obligat ...eu m`am simtyt bine..la acel dameze la care am fost...nu stiu sa povestesc asa frumos ca si alti confrati pe aici ....dubios....mai usor cu parazit...ca nu am jignit pe nimeni...eu am pus doar o intrebare daca se poate...daca nu asta e

nu e vorba de nimic personal, sau ca nu primim membrii noi in grup..  sa iti explic de ce e vorba de o anumita discretie...  poate fi cineva care isi face cont aici si doar studiaza forumul... daca ai face parte din acest grup..si la o intalnire, ar veni cineva pe care nu cunosti, care doar studiaza acest forum..ar trece doar prin zona sa vada persoanele prezente.. ti-ar cadea bine?  nu cred... e vorba de discretie, incercam sa nu facem publice locurile de intalnire, doar intre cei care ne cunoastem deja..sau macar sa vedem ca e cineva implicat in ce suntem si noi implicati

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

@cailin: Nu te-am jignit! Ma refeream la figurat ca esti parazit adica te folosesti de munca (informatii, recenzii, poze) altora si nu produci nimic (alte recenzii - c-or fi pozitive sau negative). Stilul literar in care-si povestesc unii intalnirile cu fetele nu trebuie sa te sperie,nu tototi ne-am nascut cu acest talent. Atat timp cat vei respecta regulamentul ITI PROMIT ca vei avea, de la mine, cate un punct si, sunt convins ca, de la altii. Numai bine!

 

Lista intalnire  (I.Z.N. 2  a cazut):

 

  1. Lubric

  2. Fuckster

  3. PapiAlex

  4. Sergiu Fere

  5. Lara

  6. H0lyBoy

  7. Adrian10

  8. Petrinjel

  9. Alexandru69 (probabil)

10. Bianca Pitica (probabil)

11. Fater

12. Biux

13. Chanel'' (sau care ti-o mai fi useru')

14.

15.

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Sofi (daca nu ma insel), daca vorbesti serios (de data asta), eu te accept! Daca as fi singurul care te accepta , ai putea sa vii chiar ca si invitatul meu surpriza. Numa nu cumva sa bem asa de mult ca data trecuta, ca

poate patesti la fel ca si "surpriza" de la intalnirea anterioara si te facem si pe tine la posta!! :D

@Lubric, pe Chanel poti sa si stergi de pe lista. Treaba e clarificata, l-am confundat. Era numa o gluma a cuiva...
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

@Loverel: Daca ti-e dor de intalniri, haide si tu... nu te opreste nimeni! Sau te refereai la intalnirile in 2 cu Papi? =)) :P =))

 

Lista intalnire:

 

  1. Lubric

  2. Fuckster

  3. PapiAlex

  4. Sergiu Fere

  5. Lara

  6. H0lyBoy

  7. Adrian10

  8. Petrinjel

  9. Alexandru69 (probabil)

10. Bianca Pitica (probabil)

11. Fater

12. Biux

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Sunt si eu interesat de intalnire daca m-a vreti. Daca voi nu m-a vreti eu va vreau :))). Ar putea cineva care stie unde si cand e intalnirea sa imi trimita un PM, sa vad daca pot veni.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

@fullspeed: @Gionito: Sa stiti ca inca n-am hotarat exact data si locatia, ba chiar cred ca NU va mai avea loc intalnirea. Prea multe ezitari si incertitudini... poate data viitoare o sa fie cu noroc.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

@Loverel: Daca ti-e dor de intalniri, haide si tu... nu te opreste nimeni! Sau te refereai la intalnirile in 2 cu Papi? =)) :P =))

 

Lista intalnire:

 

  1. Lubric

  2. Fuckster

  3. PapiAlex

  4. Sergiu Fere

  5. Lara

  6. H0lyBoy

  7. Adrian10

  8. Petrinjel

  9. Alexandru69 (probabil)

10. Bianca Pitica (probabil)

11. Fater

12. Biux

ma refeream la intalnirile alea misto... 6-7-8 persoane... stii la ce ma refer ..

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Din pacate intalnirea nr.2 nu o pot onora cu prezenta mea datorita faptului ca voi fi plecat din localitate in acest week-end.Va doresc la toti o super-distractie, si sper ca va avea loc si intalnirea nr.3, fiindca toti sunteti niste oameni de calitate, cu bun simt si care stiu sa se distreze.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...