Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Io nu mai cred in minuni. Daca va strangeti, dati un telefon, ajung si eu in scurt timp.

Tu zi sa stiu,daca pregatesc sau nu camera de oaspeti :D Ca la Jina  :laugh2 Las ca adunarea se face,dam alarma la nevoie ;)

 

Adeun,ma poti suna si pe mine,daca doresti...astia 2 is aiuriti rau.Lubric vad ca nu mai stie pe ce lume traieste,Papi n-a stiut niciodata :P  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Nu ma supar domn`le,stiti ca nu-s io atat de suparacioasa :P Plus ca Papitzu mi-e drag  :inlovee  Na,ca mi-am manifestat si sentimentele  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Bai,acum imi dau seama,vedeti ce faceti acolo,poate maine-poimaine ma trezesc ca Papito se scimba la fata....in rosu :P

 

Zeppelin,eu cred ca suntem la fel de uniti,doar ca mai intampinam niste probleme de organizare ;) Apoi mai radem si glumim,dar ne iubim la fel ca in prima zi :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Adeun degeaba ii dai nr.tau ca el oricum niciodata nu stie cu cine vorbeste, asa in general.  Trebuie mult explicat pana isi da seama. :P

1 data am uitat sa-ti salvez numaru. Acuma o sa imi tii morala toata viata :))

 

Hmmmm grea decizie sa aleg intre Lara si Papi, oare ce o sa aleg :))

Nici nu inteleg de ce mai intra lara in ecuatie :)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Dream, sa trimit avionul dupa tine? :wink2 In 2-3 saptamani sigur mai organizam o intalnire asa ca daca vrei sa vii pentru o saptamana de lucru la Oradea sa stii va te asteptam cu drag. :hug1

OmuleInvizibil, daca vrei sa vii lasa-mi pe PM un numar de telefon sa te pot suna... ce zici? Si asa ne-am "certat" azi; macar bem o bere si ne impacam. :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Trasee sugerate
  1. 692 km, 9 ore 49 de minute
    DN13
     
  2. 691 km, 10 ore 5 minute
    DN1
     
  3. 831 km, 10 ore 10 minute
    DN76/E79
     
:D :D :D :D :D :D :D 

 

 

 

Trimit dupa tine o masinuta rosie :P.

Link spre comentariu

Trimit dupa tine o masinuta rosie :P.

 

Am una rosie :) Multumesc frumos..  O sa fiu putin mai secretoasa si voi anunta prezenta mea acolo abia dupa ce ajung :D pentru ca socoteala de acasa nu se va potrivi niciodata cu cea din targ. :P

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...