Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ
  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ

Clar Clujul are de invatat de la bihoreni despre cum se organizează o întâlnire. Va salut pe cei de la care nu am apucat sa-mi iau rămas bun si va urez distractie faina in continuare.

 

sa ne revedem cu bine!

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Clar Clujul are de invatat de la bihoreni despre cum se organizează o întâlnire. Va salut pe cei de la care nu am apucat sa-mi iau rămas bun si va urez distractie faina in continuare.

sa ne revedem cu bine!

Baaaaiiiii da unde ai disparuuuuut???!!??

Abia acum incepe dezmatul!!!!! Ma simt ca in adolescenta........numa pizde si voma in jurul meu!!!!! :D

Plm.....Lubric danseaza in pielea goala.....pfuuui, asa ceva nu am vrut sa vad!! :(

;)

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ
  • Oras:Acolo unde sunt primit cu drag! - CJ

Baaaaiiiii da unde ai disparuuuuut???!!??

Abia acum incepe dezmatul!!!!! Ma simt ca in adolescenta........numa pizde si voma in jurul meu!!!!! :D

Plm.....Lubric danseaza in pielea goala.....pfuuui, asa ceva nu am vrut sa vad!! :(

;)

mă faci sa mă întorc din drum

Link spre comentariu

zepelin seful meu bogat a ratat intalnirea cu blonda care s-e tot uita la verigheta mea, Papi cel care nu se are cu vrajea ci cufelul de a fi na parasitentru o bruneta sexy, merita, zepelin fruntea sus mai sunt blonde, LUBRIC , iti dorescacar data viitoare sa nu te mai vedem cum pici pe jos, APUCI, tine-o t asa .Fukster, sufletul petrecerii, ADI, maturul grupului, vizitatorii, sandu bogdan si pokeras, iubitele noastre Lara si Larisa la Patrat, balkam trolul nostru drag, is beat sper k nu am uitat pe nimeni.. va salut pe toti si va doresc weekend frumos.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

a venit bruneta si m-a chemat cu ele in avenue. Tu nu plecai cu 4 fete daca aveai ocazia? :))

ii bine de stiut ca inca mai am farmec

 

si a picat ceva? sau doar le-ai platit consumatia?

 

adeun...   pe mine m-ai uitat,dar nu e de mirare,la cat am fost de linistit.... nu am fost in cea mai buna stare...  dar a fost superb

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...