Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:.......
  • Oras:.......

Dragiilor,

 

     Ma bucur ca am avut onoarea sa va intalnesc la aceasta petrecere a oradeniilor si mai ales sa pot fi alaturi de voi pret de cateva ore.

Deasemenea cu sosirea mea aici am descoperit oameni minunati si va multumesc pentru ca m-ati primit cu mult drag.

Sper sa ne revedem cat de curand posibil...sau de nu va astep la mare(ca asa vine vara). :)

      Lara,Larisa sunteti niste dragute :*

 Baieti din partea mea aveti tot respectul pentru ca sunteti deosebiti. :hihat :*

      Astazi o sa parasesc frumosul vostru oras. http://yoursmiles.org/ksmile/pinkmouse/k34097.gif  .... :flowers2

 Multumesc pentru primire si sa ramaneti la fel de uniti si plini de viata! :clap2  :138x

                 

                             Cu mult drag,Amelia!  :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Domnilor, donsoarelor :hihat

Ce pot sa spun ... super baieti si super fete la Oradea. Ma bucur nespus ca v-am cunoscut (desi pe unii pentru putin timp ... adeun) si m-am simtit excelent in compania voastra. Cheful frumos, discutii pe diverse teme apoi clubul ... (in afara de faptul ca-mi tremurau rinichii in ritmul basilor din boxe si stroboscoapelor care mi-au bulit corneea) .... super distractie. Va multumesc pentru primire si pentru distractie ... de revenit.

Fetele la inaltime si super de gasca ... Amelia desi a plecat devreme (sa-mi spui daca ti-a transmis harry ce i-am zis), Larisa si Lara. Va promit ca sigur ne mai vedem ... functie de timp.

 

P.S. Lara multumesc inca o data ... esti o fata super de gasca. Fuckster ... noi doi trebuie sa continuam discutia.

P.P.S. fater - ule, m-ai pacalit nene, ce sa zic (da esti de 11 puncte).

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Bastion,multumim ca ne-ai onorat cu prezenta si te mai asteptam oricand,un locsor la mine o sa ai (aveti) mereu,iar restul e poveste de nepovestit :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...