Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Hihiiii,ne adunam incet incet :D

Din cate stiu,am facut rezervarea la restaurant si va asteptam cu drag!Dupa sarbatorirea aniversarilor noastre exista posibilitatea de a merge si la Club.....,unde am facut rezervare,pentru orice eventualitate :P (adica mai exact,pentru ca stim ca se aduna lume buna,caruia ii place sa se distreze :D)

De abia astept  :ellao  :ellao  :ellao

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am scris la un moment dat ca surprizele erau numerle 13 si 14. Intre timp numarul 13 a iesit la iveala . :) Dar in aceasta seara mi s-a confirmat o noua surpriza. Deci din nou avem 2 surprize; nr.14 si nr.19. :D

 

P.S. Confirm ceea ce a spus Lara: rezervarea la restaurant si club sunt facute. Ce mai ramane de facut? Sa va pregatiti pentru un chef pe cinste. :)

Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

La întâlnire m-aș băga și eu, am auzit că dățile trecute a ieșit mumos. Cu Fater, Lubric și alți câțiva chiar aș vrea să-mpart un cuvânt-două, o impresie.. Dar dacă e la sfârșitul lunii, tare mi-e că se suprapune cu concediul.. :(

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lista este urmatoarea: Fater, Lara, Adrian10, Cassy, Alinuta Bebelusa, Fuckster, Loverboy, AndreeaEsc, Adeun, Bomobenelu, Zeppelin, Adelina ( + poate si Roxana), Lubric, Papialex, Harrypoker, Justlove, Hollyboy, Baszokbelle.  Plus 2 surprize.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ce mi-ai mai pocit numele Adriane. Nu-ti prea plac bomboanele din cate vad.

 

Ce mi-ai mai pocit numele Adriane. Nu-ti prea plac bomboanele din cate vad.

Scuze, nu a fost cu intentie. Iti fac cinste vineri seara. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...