Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator Fater
Reputație: 0

Ca de obicei, a fost iar o intalnire reusita!! ....ce sa mai zic, Oradea ii fruncea!! :D

 

Ciorbita de revenire...la ce ora? Sunati-ma ,nu o sa fiu online.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un chef pe cinste cum numai la Oradea se intalneste. Suntem o gasha super si ma bucur ca si invitatele speciale Alina, Crissu si Cassy s-au simtit bine. 

P.S.1.Justlove si Adelina ati vazut ca pana la urma ati facut bine ca ati venit.:)

P.S.2 Pe unii dintre voi v-au trezit oalele? Dar voi pe unde ati dormit? :P

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Adi, felicitari pentru organizare, si ma bucur c-am putut sa fiu cu voi chiar si daca nu pana la final cu toate ca tare mi-ar fi placut.

 

Salutare tuturor si tot respectul pentru cei ce au batut un drum lung sa fie alaturi de oradenii petrecareti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

No,amu ar mere bine o bere....

Bucuria de a-i reintalni pe cei mai vechi dintre cunoscuti,bucuria de-a cunoaste si petrece cu altii stiuti doar de pe forum pana acum...e de nedescris.M-am simtit super fain,pacat ca totul e contra cronometru.Voi reveni cu mare drag intre voi oricand(cand astrele imi vor fi favorabile)

Oradenii poa' sa dea clasa oricui in ceea ce priveste organizarea de asemenea intalniri/chefuri.

Niste domni,ce pula mea...Iar doamnelor care au batut atat drum pentru a ne acompania,cat si celor loco ....un "kezicsokolom" :hihat

Multumesc Oradea

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Momentele magice pentrecute alaturi de prieteni m-au convins sa revin chiar daca nu voi mai scrie recenzii cum scriam pe vremuri ci voi adopta un nou stil. ;) Va multumesc ca nu m-ati uitat! :bow

Pentru nouati n-am ce spune decat "Jos palaria!" :hihatsi sa fiti convinse ca inceputul e greu. Odata ce-ati intrat in gasca e mai greu sa te desparti de ea. :rax2

 

P.S. Cui i-am gresit imi cer scuze!

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Bine v-am regasit dupa aproape un an, acelasi gasca vesela, iubitoare, chefuitoare. E o zicala in maghiara care vi se potriveste :mancati viata cu lingurita maaaare.

Multumim organzatorilor , si pentru idee...... pentru invitatie in mod special Larei :* Daca ma mai primiti as veni si la anul :D (desi cu voi ciuciu munca, doar acolo nu prea mi-a stat capul :slap2 )

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Va multumesc pentru respectul acordat a fost o intalnire super. Si ma bucur,ca am fost primita de oameni jos palaria . cu orce ocazie voi reveni. Imi cer scuze daca am fost prea zuza dar asta e stilul meu de a ma distra.

P.S la anu pe data de 12-13 aprilie o sa mai facem un asemenea chef pt ca o sa fie ziua mea :D

P.P.S pt cei care nu au inteles faza cu oalele eu sambata dimineata am fost trezita de un/o vecin(a) care batea de zor cu lingura,polonicu intr-o oala de inox =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Adi, ai dat dovada ca esti un organizator bun.

Multumesc pentru tot....a iesit foarte bine!!

Stii, cu treaba asta ai rezolvat ca de acum in colo tu o sa ni le organizezi intalnirile care o sa urmeze :P

 

Prin aceasta cale va transmit salutarile, multumirile prietenui care vrea sa ramane in anonimat. Zicea ca inainte de intalnire a avut ceva retineri.....dar ii pare bine ca a venit / le-am primit, si ca sa simtit fenomenal!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Tati, bine ai revenit! Sper ca prietenului tau ii place sa dea cu lavabila. As vrea sa stearga cacaniul de la numele meu si sa ma faca, din nou, asa cum am fost - (putin) mov. :D E o vorba "Sangele apa nu se face si de iubit femeile nu te poti lasa cu una, cu doua!". :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

"Primesc respect,ofer respect" ...e filozofia unui user de pe forum.Cat se poate de frumos,cat se poate de adevarat....doar ca nu totdeauna se poate utiliza....

Bebe,da-mi voie sa  :hihat ,esti o dulceata.Sper ca la anu' sa chefuim din nou prin apr.???,de ziua ta,tot la Oradea.Oricum,esti o SuperMan-ita,tine-o tot asa,sa cresti mare-mare.Tzucu-te

Ma declar fericita ca am venit pana aici si :X si tot adrian o sa fie organizatorul de ziua mea daca nu ma apuca nebuneala sa o organizez chiar eu venind inainte :D .
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma declar fericita ca am venit pana aici si :X si tot adrian o sa fie organizatorul de ziua mea daca nu ma apuca nebuneala sa o organizez chiar eu venind inainte :D .

De ziua ta Bebe o facem lata de tot. Dar pana atunci va urma si ziua mea. :)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Toată lumea e vesela ....ma bucur k va am langa mine

 

Ps bn ai revenit Lubric .....defat ...credeai k te am uitat ???

 

Multumirii fetelor va pup dulce copilul cuminte .

Si pt baieti numai bn spor la futut

 

Sper sa repetam aceste intalniri.

 

Si de ce nu asteptam si pe amici surprizee ...nostrii din alte judete .

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Ma bucur ca toata lumea s-a simtit foarte bine, mai ales ca si de data asta participantii au fost din mai multe orase: 7 la numar :D

S-a dovedit inca odata ca o intalnire organizata la Oradea nu are cum sa dea gres. Multumesc tuturor pentru atmosfera creata. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...