Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

Vizitator apuci
Reputație: 0

Recent sosit acasa de la o zi de onomastica.....putin pilit....tre sa recunosc ca mi dor de voi. Poate vorbeste alcoolul si nu eu, sau e de vina cheful de unde vin, care nu a fost prea reusita.. dar ,cu voi ma simt mai "dezlantuit".....

Noapte buna prieteni!

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Sper sa ai o zi "usoara", fara dureri de cap (oricare ar fi el)! ;)

Las' ca azi, cand o sa realizezi ce chestie siropoasa ai scris, o sa vrei, in prima faza, s-o editezi/stergi, dar pana la urma o sa-ti dai seama ca de fapt e un mare adevar. Eu ti-am spus mai demult sa ai grija sa nu te implici emotional, dar n-ai avut grija si acum "suferi". :P

Stiu, ca sunt in asentimentul tuturor cand iti zic ca: "Si noua ne e dor de tine, te iubim si ne simtim "dezlantuiti" in prezenta ta!" :hihat

 

P.S. Hai sa facem ceva in privinta asta, un party de " Halouin"! Asadar, lista e:

1. Lubric

2. Apuci

3.

4.

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Lubric, m-am trezit si da, in mare parte e adevarat ce ai scris...... Nu butonul de editare am cautat, ci l-am anuntat pe pisic ca sa faca ceva. Cineva mi-a spart contul, deoarece eu nu tin minte sa scriu asa ceva! :P

Iar acum caut ceva cui prin casa......am auzit ca e bun contra durerii de cap :D

 

Ok, party in 31.10.2014! Ai venit cu initiativa....esti organizatorul partyului! :)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Cineva mi-a spart contul, deoarece eu nu tin minte sa scriu asa ceva! :P

 

Ok, party in 31.10.2014! Ai venit cu initiativa....esti organizatorul partyului! :)

Sigur n-ai dat nevestei userul si parola??? :lol:

 

OK, sunt organizator, dar am nevoie de ajutorul unui "ucenic"... Te bagi? :D

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Nu stiu ce sa fac, sa aman intalnirea - sa n-o aman?!? Deocamdata o mai lasam in stand-by 2-3 zile sa vedem ce zice "boboru'". ;) Dati-va cu parerea, nu mai stati! :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...