Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1
  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1

Buna dimineața,înainte de a lăsa anumite comentarii de genul , va astept la mine pt a va convinge de serviciile mele ðŸ–

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Am fost eu la domnisoara dupa ce am cunoscut-o pe Alexa (O sa ii fac si eu recenzie)

Cat despre Beatrice este o fata cu bun simt si arata foarte bine.

Ce e misto la ea este faptul ca are carnea tare,am crezut ca practicat sport,dar nu.

Este genul bine facuta,nu grasa, cu forme frumoase. Mai mult genul columbian fit.

Este reala iar pretul cerut este justificat.

Ca si note:

 

Corp 9

Atitudine 10 (la 100 lei ia maxim)

Locatie 8,5

GFE 9

ON 9

NP 9

 

Eu o sa mai revin.

Este prietena cu Alexa de la testate, prin intermeniul ei am ajuns si la Beatrice.

Sunt doua fete cu bun simt, se observa ca nu sunt din Bucuresti (cu figuri si basini).

Pe Beatrice am prins-o in 2 locuri, locatia actuala este mult mai curata si eleganta.

 

Cand imi place compania cuiva, modul in care sunt tratat si felul in care arata persoana, acestea sunt notele mele pentru Beatrice

 

Multumesc

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Am fost eu la domnisoara dupa ce am cunoscut-o pe Alexa (O sa ii fac si eu recenzie)

Cat despre Beatrice este o fata cu bun simt si arata foarte bine.

Ce e misto la ea este faptul ca are carnea tare,am crezut ca practicat sport,dar nu.

Este genul bine facuta,nu grasa, cu forme frumoase. Mai mult genul columbian fit.

Este reala iar pretul cerut este justificat.

Ca si note:

 

Corp 9

Atitudine 10 (la 100 lei ia maxim)

Locatie 8,5

GFE 9

ON 9

NP 9

 

Eu o sa mai revin.

Este prietena cu Alexa de la testate, prin intermeniul ei am ajuns si la Beatrice.

Sunt doua fete cu bun simt, se observa ca nu sunt din Bucuresti (cu figuri si basini).

Pe Beatrice am prins-o in 2 locuri, locatia actuala este mult mai curata si eleganta.

 

Cand imi place compania cuiva, modul in care sunt tratat si felul in care arata persoana, acestea sunt notele mele pentru Beatrice

 

Multumesc

Mulțumim pentru recenzie colegu. în aceste condiții, o voi vizita și eu, cât de curând.

PS E vorba de Alexa de la Dristor?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am ajuns intr o seara iar concluzia este ca cineva o lauda prea mult.

Locatie 8

Aspect 7

Oral 6 nu este punctul forte

Normal 7

Igiena 9

Gfe mic nici nu am ce sa notez, implicare minima

Halat 100

La acesti bani se gasesc variante mult mai bune. Nu recomand din cauza lipsei implicarii si experienta sexuala cam zero.

Sa futeti bine!

  • Like 14
Link spre comentariu

Am fost și eu ceva mai demult. Recenzia lui laury mi se pare corectă. Tipa nu e o companie foarte grozavă, nu e deloc senzuală și nici foarte drăguță, nu se implică deloc. Zâmbește și e amabilă până îți ia banii, după care pe măsură ce trece timpul devine distanta, sictirită, are o atitudine destul de obraznică și fițoasa. Nu pare să-i placă ce face deși aici depinde și de compatibilitate. Este destul de plinuță, primele poze o avantajează.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Am ajuns intr o seara iar concluzia este ca cineva o lauda prea mult.

Locatie 8

Aspect 7

Oral 6 nu este punctul forte

Normal 7

Igiena 9

Gfe mic nici nu am ce sa notez, implicare minima

Halat 100

La acesti bani se gasesc variante mult mai bune. Nu recomand din cauza lipsei implicarii si experienta sexuala cam zero.

Sa futeti bine!

  

Am fost și eu ceva mai demult. Recenzia lui laury mi se pare corectă. Tipa nu e o companie foarte grozavă, nu e deloc senzuală și nici foarte drăguță, nu se implică deloc. Zâmbește și e amabilă până îți ia banii, după care pe măsură ce trece timpul devine distanta, sictirită, are o atitudine destul de obraznică și fițoasa. Nu pare să-i placă ce face deși aici depinde și de compatibilitate. Este destul de plinuță, primele poze o avantajează.

Gata s-a dus misterul... nasol. Din poze arata mișto.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1
  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1

Dragi băieți cand plecati din locație sunteti cu zâmbetul pe buze,schițând o figură de mulțumire gen . Stiti sa comentați despre igiena pe cand unii dintre voi veniti cu igiena la pământ. Cat despre locație sunt de părere că e foarte ok . Prefer să tac .

Link spre comentariu

Dragi băieți cand plecati din locație sunteti cu zâmbetul pe buze,schițând o figură de mulțumire gen . Stiti sa comentați despre igiena pe cand unii dintre voi veniti cu igiena la pământ. Cat despre locație sunt de părere că e foarte ok . Prefer să tac .

Bine faci gen.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1
  • Telefon: 0747655101
  • Oras:Bulevardul Camil Ressu nr 1

Atâta timp cât veniti unii plini de arfe si cu nasul pe sus asteptati-va sa fiti tratati la fel. Aveti pretentii sa fiti tratati ca niste printisori pe cand vouă nu va ajunge nimeni la nas.

Link spre comentariu

Dragi băieți cand plecati din locație sunteti cu zâmbetul pe buze,schițând o figură de mulțumire gen . Stiti sa comentați despre igiena pe cand unii dintre voi veniti cu igiena la pământ. Cat despre locație sunt de părere că e foarte ok . Prefer să tac .

.. O sa trec sa te ling în pizda și în cur.
Link spre comentariu

Atâta timp cât veniti unii plini de arfe si cu nasul pe sus asteptati-va sa fiti tratati la fel. Aveti pretentii sa fiti tratati ca niste printisori pe cand vouă nu va ajunge nimeni la nas.

.. Sunt mulți desculți pe aici, dacă ii bagi pe toți în seama nu faci bine. Tu veziti de treabă ca sunt mulți care fac umbra pământului degeaba. Vorbesc și ei de foame. E cântecul ala: urlă foamea'n noi și urlam și noi cu ea. Cam asa sunt mulți pe aici.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...