Sari la conținut

TOP:Blonda Micalaca 22ani 0755471728


andreiyi

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 13 ore, Ambani a spus:

Fatuca asta s-a stricat rau de tot.

Am vizitat-o de 4-5 ori, am fost printre primii ei clienti.

Ultima data cand am fost la ea s-a comportat ciudat, m-a grabit, n-a avut chef sa o suga, etc…

 

Poate era bine sa faci o recenzie si cand ai fost multumit de serviciile ei. Sau e mai usor sa te ghidezi doar dupa ce scriu altii ?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Chiar acum, unsuflet a spus:

Sunt si eu pe faza daca apare vreo poza cu frumoasa noastra domnita. Daca nu ai fotograf, vin eu sa tin de aparat.

Tu stai liniștit cu pozele ca o sa iasă i ceață de la tremurat😁😁😁🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 ore, Flx01 a spus:

Tu stai liniștit cu pozele ca o sa iasă i ceață de la tremurat😁😁😁🤣🤣🤣

Si nu-i mai bine niste poze putin in ceata decat nicio poza?

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 3 minute, Titel18 a spus:

O sa utilizeze opțiunea de stabilizare a imaginii 😁

La cum tremur eu cand o vad pe Bibi goala, nici aia nu ma ajuta. Poate doar un cutremur in sens invers.😁

No ca mi-ati facut pofta de ea, din nou. Si azi nu lucreaza...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, unsuflet a spus:

La cum tremur eu cand o vad pe Bibi goala, nici aia nu ma ajuta. Poate doar un cutremur in sens invers.😁

No ca mi-ati facut pofta de ea, din nou. Si azi nu lucreaza...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Te😍😍😍😘😘😘BIBI

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România
  • Oras:România

Uraaaa 

Am reușit azi sa ajung și la BB 

Programare făcută cu greu și după multe încercări pe Whatsapp

ON 9.9( one of the best , ) 

NP 10*+ si ce se mai poate Adaugă ( cele mai cel np , fătuca asta are niște mușchi la veverița de te strange și răsfrânge , se mișcă și te trage și se uita la tine cu ochii aia de îți înmoaie genunchii și cam uiti de tine pe unde mai ești )

atitudine 10 

Nu ai cum sa nu rămâi dependent de un futai zdravăn cu BB , pentru mine la futai e the best , nu a fost nici măcar odată sa nu pot termina la NP , și făcut și 2 numere și tot am descărcat  cartușul .

 

Proaspat ieșit de la ea încă ma minunez cât poate fi de perfecta fata asta , o frumusețe scoasă din Mitologiile Greco-Romane .

 

  • Like 4
  • Inimioara 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 13.04.2022 la 15:36, axelov90 a spus:

Uraaaa 

Am reușit azi sa ajung și la BB 

Programare făcută cu greu și după multe încercări pe Whatsapp

ON 9.9( one of the best , ) 

NP 10*+ si ce se mai poate Adaugă ( cele mai cel np , fătuca asta are niște mușchi la veverița de te strange și răsfrânge , se mișcă și te trage și se uita la tine cu ochii aia de îți înmoaie genunchii și cam uiti de tine pe unde mai ești )

atitudine 10 

Nu ai cum sa nu rămâi dependent de un futai zdravăn cu BB , pentru mine la futai e the best , nu a fost nici măcar odată sa nu pot termina la NP , și făcut și 2 numere și tot am descărcat  cartușul .

 

Proaspat ieșit de la ea încă ma minunez cât poate fi de perfecta fata asta , o frumusețe scoasă din Mitologiile Greco-Romane .

 

🤗🤗 Multumesc 💋 Te pup și te mai aștept 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 20 ore, xbiiaxb a spus:

Disponibilă!!!! Va pup 💋

Sarbatori fericite 

 Iepurasule cand mai dai din codita si pe la mare ?

E adevarat acum e cam frig si cam inourat dar te asteptam cu drag sa stai si pe la noi cateva saptamani nu doar 2 zile ca data trecuta .

Iti urez sarbatori fericite ,multa sanatate si poate anul asta nu ne uiti de tot si pe noi constantenii .....mai ales ca nu te-ai prea tinut de promisiunea ca o sa revii la noi .

Sau nu te mai  poti despartii de Arad ?  Noi clientii vechi nu te-am uitat si inca te mai asteptam .....sper sa nu ne dezamagesti si anul asta .

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 14 minute, gica 1955 a spus:

Sarbatori fericite 

 Iepurasule cand mai dai din codita si pe la mare ?

E adevarat acum e cam frig si cam inourat dar te asteptam cu drag sa stai si pe la noi cateva saptamani nu doar 2 zile ca data trecuta .

Iti urez sarbatori fericite ,multa sanatate si poate anul asta nu ne uiti de tot si pe noi constantenii .....mai ales ca nu te-ai prea tinut de promisiunea ca o sa revii la noi .

Sau nu te mai  poti despartii de Arad ?  Noi clientii vechi nu te-am uitat si inca te mai asteptam .....sper sa nu ne dezamagesti si anul asta .

 

E foarte apreciata de noi, aradenii, e in fruntea frumusetilor locale si nu putem rezista mult fara ea, sper ca nici ea fara noi.😁. Plus ca noi nu o acuzam ca nu isi tine promisiunile...

La mare in plin sezon aveti inflatie de fete.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 53 minute, gica 1955 a spus:

Sarbatori fericite 

 Iepurasule cand mai dai din codita si pe la mare ?

E adevarat acum e cam frig si cam inourat dar te asteptam cu drag sa stai si pe la noi cateva saptamani nu doar 2 zile ca data trecuta .

Iti urez sarbatori fericite ,multa sanatate si poate anul asta nu ne uiti de tot si pe noi constantenii .....mai ales ca nu te-ai prea tinut de promisiunea ca o sa revii la noi .

Sau nu te mai  poti despartii de Arad ?  Noi clientii vechi nu te-am uitat si inca te mai asteptam .....sper sa nu ne dezamagesti si anul asta .

 

Hello… cred ca voi veni pentru o săptămâna dar nu e sigur 💯

Te pup 💋🤗 Sărbători fericite

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, unsuflet a spus:

E foarte apreciata de noi, aradenii, e in fruntea frumusetilor locale si nu putem rezista mult fara ea, sper ca nici ea fara noi.😁. Plus ca noi nu o acuzam ca nu isi tine promisiunile...

La mare in plin sezon aveti inflatie de fete.

Multumesc 💋💋 pusiiii

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 12 minute, Nanalulu a spus:

O lista cu servicii și preturi, locație te rog dacă se poate 

Esti nou pe aici, se vede. Bibi e simbolul Aradului. Servicii fff bune, fata cea mai frumoasa din oras, locatie Ared Kaufland. Du-te linistit!

Credeam ca nu mai exista futacios pe aici care sa nu o fi cunoscut pe Bibi.

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 58 minute, unsuflet a spus:

Esti nou pe aici, se vede. Bibi e simbolul Aradului. Servicii fff bune, fata cea mai frumoasa din oras, locatie Ared Kaufland. Du-te linistit!

Credeam ca nu mai exista futacios pe aici care sa nu o fi cunoscut pe Bibi.

🤗🤗🤗 te pup 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...