Sari la conținut

26 mai cu cine votati?


Postări Recomandate

Vizitator beraru
Reputație: 0

Poți să detaliezi? Partea cu “băse”.

Base e dictatorul pe vremea caruia tot ce s-a promis in trecut a avut loc, man. Din prostie, din naivitate... ma doare in pula.

Astazi "e decat" un v-ships in mizerie. Da' amanta si frate in puscarie n-am vazut pe vremea altui dictator.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Base e dictatorul pe vremea caruia tot ce s-a promis in trecut a avut loc, man. Din prostie, din naivitate... ma doare in pula.

Astazi "e decat" un v-ships in mizerie. Da' amanta si frate in puscarie n-am vazut pe vremea altui dictator.

Așa se vede de la tine?

 

Suntem pierduți ca nație.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

Așa se vede de la tine?

 

Suntem pierduți ca nație.

Argumente valide si exemple si-ti dau nevasta (bunaciune - miss) la un cuckold.

T-ascult! Am facut urechea palnie.

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Poți să detaliezi? Partea cu “băse”.

Ce să detaliez? Băse este cel mai rasat, strălucit şi carismatic politician român din fruncea statului după '89. E o părere strict personală şi nu țin neapărat să am şi dreptate. Adevărul politic e relativ. Cert este că a ținut țara pe linie de plutire în perioada tulbure în care toată Europa era în derivă. Cu asta am spus tot.

 

Că are şi el bube pe cap... nu am dubii. Dar dacă era mânjit ca escrocii penali de acum, poți fii sigur că era de mult după zăbrele după ce şi-a pierdut "imunitatea". Răzbunările politice sunt cele mai atroce. Nu vezi că Radu Chicharito şi-a cumpărat sejur la Mamaia şi a ajuns la Rahova?

 

Pe Băse nu au avut cum să-l încalțe, ptr că deciziile lui statale nu au fost deloc greşite. Iar jigodiile din staff-ul lui ce şi-au vândut sufletul ptr trafic de influență, delapidări şi alte matrapazlâcuri cu bani publici, au fost, sunt şi vor fi traşi la răspundere,sooner or later...

 

Îmi stă pe limbă să zic ceva inside info despre lidera PMP din diaspora olandeză, acu' că tot ne conversăm despre politică pe un sit de prostituate... Dar nu, nu pot.

 

PS. Cineva să-i scoată din gură alcoolistei de la Obregia plua din gură, care se bagă în seamă inclusiv pe la discuții serioase. Nu de alta,dar să-i încapă şi a mea în gură şi după ce o scot, las politicos loc şi altora.

 

Mulțumesc anticipat.

Link spre comentariu
Vizitator sleepingfox
Reputație: 0

Sa-mi bag pula, tare si apasat, in sufletul lu' Patriciu, pana vad aripi de inger pe lateralele cariciului. Vreau sa-i bantui cu pula sufletul, macar o eternitate!

 

dezvolta uMpic, 

Link spre comentariu
Vizitator beraru
Reputație: 0

dezvolta uMpic,

 

Nu e greu. Tzepar si nesimtit de meserie. M-a ars si pe mine. Cu putin, ca stiam ce-i poate pielea. Da' nu-i uit jegul dun gandire.

Omul care a nationalizat pierderea si a privatizat profitul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Citesc pe softpedia, cica un ruman din Stuttgart, internat fiind, a cerut sa fie transportat la sectia de votare cu targa.

 

Ai de :) mea si sa ma pis, pe toti fraierii, care au stat acasa.

 

Printre ei, familia Taximetru Pekinescu.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Popor de latini mai tambeli  ca in Romania nu o sa intalnesti nici prin  Spania sau Italia

 

Dupa cum a spus si Oly  nu merg la vot de mai bine de 20 de ani , atunci a fost ultima oare cand  mi-am luat teapa  , teapa pe care am si inteles-o  cu timpul .

 

 

 

 

Citesc pe softpedia, cica un ruman din Stuttgart, internat fiind, a cerut sa fie transportat la sectia de votare cu targa.

 

Ai de :) mea si sa ma pis, pe toti fraierii, care au stat acasa.

 

 

Este valabil si pentru asta care nu a votat de 20 de ani?

Io nu cred ca esti pupincurist si o dai cotita.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Sconcsule, diferenta dintre tine si Miki, vis-a-vis glumele mele, este ca el nu isi da seama, cand ma pis pe el, in schimb pe tine te anunt, cand ma pis pe tine.

 

Asa ca nu stiu, care din voi doi e mai rasarit.

 

Stai parcat si lasa abureala si manipularile astea de Vacanta Mare.

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Citesc pe softpedia, cica un ruman din Stuttgart, internat fiind, a cerut sa fie transportat la sectia de votare cu targa.

 

Ai de :) mea si sa ma pis, pe toti fraierii, care au stat acasa.

 

Printre ei, familia Taximetru Pekinescu.

 

 

Saracie, copii au votat ( cu USR, ca toti tinerii, din ce stiu de la ei- nu stiu care este motivul), nevasta-mea s-a luat dupa ei. Eu am fost cu ei, pana in fata sectiei de votare, dar nu am intrat, nu mai vreau sa -mi iau aceeasi muie pe care mi-am luat-o de la Constantinescu, de la Basescu, sau de la Iohannis. Probabil ca timpul iti va arata si tie, sau voua, ca astia ( de politicieni spun) isi bat joc de voi, si ca toti, dar toti, nu vor decat sa le mearga lor bine, nu noua . 

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Asa ca, votati ca oile, si faceti-le pula mare, lor, si voi stati ca sclavii prin toata lumea, imprastiati, cu gandul ca cel putin v-ati facut datoria de roman. Aide :laugh2 mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...